reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

GOSIU SERDECZNE GRATULACJE!! OBY SYNECZEK ZAWSZE DAWAŁ CI DUŻO POWODÓW DO RADOŚCI

Anufifi co się dzieje ? chodzi o te nocki Tomusia ? u nas było bardzo podobnie aż w końcu sam Oliś zaczął przesypiać noce bez budzenia się na jedzenie. Ja nie umiałam mu nie dać jedzonka jak chciał, byłam cierpliwa i opłacało się. Najlepiej jak nie będziesz porównywac Tomeczka do Filipka bo jak dobrze wiesz każde dziecko jest inne i każde potrzebuje swojego czasu.
 
reklama
Mam pytanko: Czy Wy liczycie ruchy dziecka? Podobno po 27tc trzeba liczyć ruchy 2 razy dziennie rano i wieczorem. A jak będzie mniej np.5 w ciągu 2h lub wcale to mi lekarz powiedział,że mam jechać do szpitala...Ehhh to ja będę co 3 dzień taka ze mnie panikara...Co prawda do 27tc mam jeszcze 3 tygodnie ale już się stresuje na samą myśl...bo teraz to mam dni,że mała kopie o określonych godzinach dużo a czasem zdarza się,że słabiej i rzadziej....

Nigdy nie liczyłam bo Kubuś zawsze się wiercił. Nie miałam powodów do liczenia co do konkretnej liczby w ciągu dnia. Lekarz powiedział mi, że jeżeli w ogóle nie będe czuć lub bardzo słabe to wówczas mam się do niego zgłosić
 
Anufifi co się dzieje ? chodzi o te nocki Tomusia ? u nas było bardzo podobnie aż w końcu sam Oliś zaczął przesypiać noce bez budzenia się na jedzenie. Ja nie umiałam mu nie dać jedzonka jak chciał, byłam cierpliwa i opłacało się. Najlepiej jak nie będziesz porównywac Tomeczka do Filipka bo jak dobrze wiesz każde dziecko jest inne i każde potrzebuje swojego czasu.


nie kochana , nie chodzi o te nocki ...z tym nie mam az takiego problemu , bardziej martwie sie ze to dla niego nie dobre , na zęby chociazby , niz tym ze musze wstawac ....ja w ogóle często wstaje do sikania wiec jedno w te czy w te nie ma róznicy ...Filip długo tez jadł , ale on był niejadek wiec to mjie nawet cieszyło ...ale na zebach sie niestety odbiło....
doła mam raczej z innego powodu ...wszystko inne mi nie wychodzi ...kredytem jestm tak zmęczona ze od tygodnia co zjem to mam sensacje zołądkowe ...chyba moje wrzody nie wyrabiają juz ....banki sni ami sie po nocach ...i do tego jakos nie moge sie w niektórych kwestiach dogadac z M ...nie kłócimy sie o nic , ale jakos nie mozemy znaleźc wspólnego stanowiska w kilku istotnych sprawach ...męczy mnie to ...aaaaaa duzo by pisac ...zwalkam to na zbliżająca sie @ i problemy z kredytem ....
z uporem maniaka wierze ze w końcu będzie lepiej....
 
Ostatnia edycja:
7-HJ011-kartka-narodziny-dziecka-wielka-brytania-640x480.jpg


GieOska ależ cudowne wieści!!!!!
GRATULUJĘ!!!!!!!!!
Niech syneczek zdrowo sie chowa

A tak swoją droga to wiedzialam ze rano bedą wiesci!!!!
Ciekawe jak nasz Pyszczek!!!!

Anusia- co to za dolki?!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Hura!!! Gosiu gratuluję syneczka!!! Widzisz jaki duży kolcuszek???? Ale się bardzo cieszę:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Jeszcze Pyszczek nam została...na nią też przyjdzie pora;-);-);-);-)

U mnie tempka 36.7 a testy owu bardzo pozytywne... serduszkowaliśmy pół nocy aż biedy M nie dawał już rady:-):-):-):-) oczywiście nic na siłę... ale było baaarrrdddzzoooo fajnie;-);-);-) Paula skarbie ja nie testuję 28 listopada... tylko 6 grudnia..tak sobie postanowiłam ale czy wytrwam to nie wiem;-);-);-) Byłam cały rok grzeczna mam nadzieję że Św. Mikołaj o mnie nie zapomni:-p:-) no chyba że wstręciucha przyjdzie.... to w tedy po moich testowaniach... A do ginka nie ide, bez sensu...zapłace mu 120 zł za usg a niczego się nie dowiem,,,że mam owulkę to wiem albo że była wczoraj..po co on mi chce tam zalądać to ja nie wiem?????? Brzuszek już nie boli... od 2 dni to wiadomo, nauczyłam się już o co chodzi....ale nie ukrywam że testy bardzo mi pomogły...zaraz też zrobie... zobaczymy czy bedzie bardziej intensywna krecha:tak::tak::tak:
 
Dziendoberek!
Tez rano dostalam smska od Gosi, chcialam Wam przekazac radosna nowinke, ale widze, ze Paula juz to zrobila :)

Gosiu! Gratuluje jeszcze raz!


Pyszczek pewnie dzis tez urodzi i bedziecie miec synkow z jednego dnia! Ale fajnie!

A Wam cioteczki milego dnia zycze i zmykam, bo Alanek krzyczy: jesc, jesc, jesc!!!
 
DZIEŃ DOBRY:-)
Ogólnie jestem zadowolona bo synus w nocy budzi sie na mleczko ale co za tym idzie że jak wypije chce iść siusiu na nocnik:-)
Ale martwi mnie jedna rzecz i dlatego tez do ginekologa jedziemy nie 7 grudnia a 30 listopada:sorry:mam coś ostatnio częste bóle brzuszka jak na @ twardnieje mi co sie martwie a wczoraj powróciły kolki w pochwie:-(mam nadzieje że to sa skurcza Braxtona(nie wiem jak dokładnie sie je pisze)że nic nie powoduja:sorry:tabletki mi się kończą te na recepte co zostaje mi nospa bo mam za daleko aby jechac do gina po recepte(wizyta dojazd za dużo kasy )dlatego szybciej się wybierzemy:tak:

Czesc Babeczki

ja na chwilkę...mąż mi pstryknąl kilka foci wiec wrzucam:)

Buziaki i miłej Nocki
piękne zdjęcia:-)ja czekan na kumpele bo w tym tyg.ma przyjechac co mi także porobi zdjątka(zajmuje się fotografia chyba już pisałam o tym)to wtedy wstawie :tak:
hej Babki! :)
Dostałam dziś rano @ !! Cieszę się, bo wczoraj miałam śluz kawa z mlekiem, naczytałam się, że może oznaczać to coś niedobrego, np. wczesne poronienie itp., poza tym kobiety, które odstawiły dopiero co tabletki mogą mieć problemy z naturalna miesiączką, tzn. można na nią dłuuuuuuuuuuuuuugo czekać. A tu pach! I jest! Cieszę się, zaczynamy nowy cykl i staranka, pozdrawiam !
:cool2:
suuuper to staranka tuż tuz:-)
Czesc cioteczki!
Ja na chwilke.
Zagladam aby zobaczyc co z Kasia i Gosia, ale widze, ze jeszcze nie nadszedl czas na ich syneczkow...biedulki, tak sie doczekac nie moga...
Ja wlasnie przezylam 2dniwoa wizyte tesciow ;) ale nie byl tak zle. Duuzo jedzonka nagotowali :) i moj M szczesliwy.
Ja sie czuje dobrze, choc zlapalam wirsa od Macia. Alanek tez jest grzeczniutki. Jak nie mecza go gazy to istny anilek. Potrafi spac po 2, 3 godzinki. W nocy tez nie jest zle. W porownaniu do tego jak sypial Macio, Alanek to ideal ;)))
Jutro ma znowu przyjsc do nas polozna i zbaczyc co i jak.
Dobrego przyjemnego wieczorka Wam zycze!
bardzo się ciesze że wszystko jest dobrze i oby tak dalej:-)
Royannka fajnie że napisałaś :-) cieszę sie że Alanek grzeczny i ładnie śpi :tak: życzę Wam dużo zdrówka :tak: przesyłam buziaczki


Napisałam do Pyszczka bo się nie odzywała...oto sms od niej:​

"Właśnie miałam po kolacji pisać do Ciebie. Ja czekam do jutra na dalszy rozwój zdarzeń. Bóle mi się nasiliły po dzisiejszym badaniu. Pani profesor jak mi odgięła szyjkę a potem wsadziła w środek palec (bo mam 1 cm rozwarcia) to aż mi się zrobiło ciemno przed oczami. I teraz mi odchodzi czop z krwią. Dziewczynym mam nawet spoko na sali, dwie tak jak ja czekają na poród. Niech się tam Gosia trzyma! A dla wszystkich e-cioteczek buziaki. Pa."
no to czekamy i cos mi się wydaje ze to przyśpieszy a jak nie to i tak wywołaja co jeszcze troszeczke:-)
Moze Pyszczek dzis w nocy urodzi!!! Biedulek nasz...Pozdrow ja od nas!

Zamieszczam fotki Alanka, wiekszosc z Was widziala je na nk-dziekuje za mile slowa, a dla tych co nie widzialy oto moj synek:-)
ŚLICZNIUSI TAKIE MAŁE CUDEŃO JESZCZE RAZ GRATULACJE:-)


patrick rozbiera derye do kapieli:tak:;-):-)

daniele z gitara i derya:tak:;-);-)

ercan i derya:-);-)

moja niunia jaka zdziwiona:szok::laugh2::rofl2:
jak super się opiekuja siostrzyczką:-)a jak Derya patrzy :-)śliczności:-)


buziaki dla wszystkich

papa
i buziak dla ciebie i Kubusia:-)


U nas nocka spokojnie ale coraz bardziej myśle ze Maciuś ma ospę!!!! Nie gorączkuje ani nic ale widze po tych krostkach ze to raczej ospa..ale nic zobaczymy co lekarz powie!



oby żeby n ie ospa:sorry:zdrówka dla synka:tak:

Gosia urodziła!!! :-):-):-)


"o 1:05 urodził się nasz synek! 4100g i 57cm! jest prześliczny! o 23 byliśmy w szpitalu z rozwarciem na 7cm! ja jestem bardzo osłabiona dużo krwi straciłam bo łożysko nie chciało wyjść. Pozdrów e-ciotki! Buziaki. Gosia"

GRATULACJE!!!!:-):-):-)




AAAAAA ALE SUUUUPER GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-Djaki duzy klopsik:-Dwidzisz i nie było trzeba się stresowac;-)​
 
Gosia urodziła!!! :-):-):-)


"o 1:05 urodził się nasz synek! 4100g i 57cm! jest prześliczny! o 23 byliśmy w szpitalu z rozwarciem na 7cm! ja jestem bardzo osłabiona dużo krwi straciłam bo łożysko nie chciało wyjść. Pozdrów e-ciotki! Buziaki. Gosia"

GRATULACJE!!!!:-):-):-)



WOOOOOW!!!! SUUUPER!!! GRATULACJE!!
ale duży maluch :tak: wracaj szybko do sił Gosiu
 
reklama
Gosia!!! Ogromne GRATULACJE :)))
Zdrowka dla Synusia.. wreszcie sie doczekalas :)) Wracaj szybko do formy :tak:
Czekamy na focie Kacperka :tak:..a swoja droga to Kacperki sa Kochane :-pPrawda Paula ?? hehe :sorry::-)
Pozdrowienia dla WSZYSTKICH Dziewczynek :)
 
Do góry