reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gosia ja nie słyszałam o tym olejku wiec nie pomogę.
Już Ci kiedyś pisałam że ja to wypiłam kubek mocnej kawy parzonej i rano juz rodziłam Filipka :tak:




:happy::happy::happy::happy:
 
reklama
Czesc Babeczki
ja na chwilkę...mąż mi pstryknąl kilka foci wiec wrzucam:)

Buziaki i miłej Nocki
 

Załączniki

  • IMG_0261.jpg
    IMG_0261.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 40
  • IMG_0269.jpg
    IMG_0269.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 38
  • IMG_0297.jpg
    IMG_0297.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 35
babeczki!!melduje sie z rana..wczoraj w nocy myslalam ze cos sie zacznie ale niestety...cos dzis mnie troszke brszusio boli ale nic specjalnego zaraz bede probowac olejku rycynowego:-)i mam nadzieje ze zadziala:-)
Czarodziejko sliczne zdjecia:-)
Paula masz jakies nowe wiesci od Kasi??

Buziaki babeczki:-)bede informowac co u mnie...
 
Witaj Gosiu

No wstałam i od razu wskakuje na BB zobaczyc jak u Ciebie?
A powiedz mi Kochana...Pyszczek to w szpitalu???
I o co chodzi z tym olejem rycynowym????

U nas dzis pogoda pod psem i już wiem czemu mnie nogi w nocy rwały!!!!!
 
Witaj Gosiu

No wstałam i od razu wskakuje na BB zobaczyc jak u Ciebie?
A powiedz mi Kochana...Pyszczek to w szpitalu???
I o co chodzi z tym olejem rycynowym????

U nas dzis pogoda pod psem i już wiem czemu mnie nogi w nocy rwały!!!!!
tak Pyszczek juz od piatku rana jest w szpitalu...ale przez weekend jej nie wywoluja porodu bo duzo babek rodzi z "ulicy".a z olejkiem to niby pobodza macice do skurczy jesli organizm juz jest gotowy na porod..kolezanka tak w ciagu paru godz urodzila a olejek polecil jej sam ginekolog wiec raczej zle jej by nie radzil??
Czarodziejko....piekny brzuszek!!
gie-oska.....wiec nadal czekamy z Toba:):):)
oj ja tez czekam:-)
Witam sie i ja ,,,tez sprawdzam co tu u naszych rodzących:)

Gosia też słyszałam o olejku ze faktycznie działa...ale przyznam ze ja bym sie troche bała ....

Aniu ja tez sie boje troche tego olejku ale czytalam ze to jest bezpieczne dla dziecka...narazie jeszcze go nie pije bo nie wiem czy nie bedziemy jeszcze wychodzic dzis a wole byc w domu jak zacznie dzialac:-)
 
Ja dalej z M na weekendzie u mamy, dlatego nie miałam czasu do Was zaglądac. Od jutra znów będę na bieżąco. Pozdrawiam Kochane!!
Teraz z M oglądamy na zone reality program o porodach:)
A jak tam nasze dwie rodzące mamusie? Urodziły już? Bo nie nadrobie tylu stron..:zawstydzona/y:
 
reklama
Hej dziewczynki

Nie mam narazie żadnych wiadomości od Pyszczka :no: i widzę że i Ty Gosiu jeszcze 2w1 :happy: nie wiem nic na temat tego oleju :sorry: ale ja bym go nie piła :no: zobacz jutro już poniedziałek i pojedziesz do szpitala tam bezpiecznie Ci wywołają poród :tak:

Kingi nie będzie kilka dni bo pojechali do kuzyna ale kazała Was serdecznie pozdrowić :tak:

Czarodziejko piękne zdjęcia, brzusio cudnisty a Ty wyglądasz kwitnąco :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry