reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej dziewczynki...

Kiki piękna ta twoja królewna!!!! Taki słodki buziolek ma do całowania...:-D:-D:-D

Kinga... no to cię kobieto wczoraj poniosło:tak::tak::tak: mam nadzieję że kacyk minął... 28 listopad to dla mnie wyjątkowy dzień bo mój M ma urodzinki i moja mama też... i ja tak samo zrobię jak ty... albo będę świętować ich urodziny przy lampce wina albo się napiję :-):-):-):-D:-D:-D:-D mi @ wychodzi na 2 grudnia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mam nadzieję że nie przyjdzie tym razem i na mikołajki będzie prezencik dla moich chłopaczków;-) A w ogóle to nie wiem czy mam owu... ale coś się dzieję bo mam śluz!!! Pierwszy raz chyba w życiu!!! I nie odpartą pokusę serduchowania...M się śmieję że go dziś zajadę bo już kilka razy go atakowałam:-p:-D i jakaś nie za spokojna jestem he he he:-):-):-) Kinga oby się udało...Nawet nie patrzę żeby to była dziewczynka.... idziemy na całość :tak::tak::tak:
Ja tez mam 28 urodzinki:)
 
reklama
Agniesiak dawno nie było :-( pewnie u mamy jest :tak:

Gosia co u Ciebie? coś sie zmieniło?

Joanna jak tam serduszkujecie jeszcze czy już zaprzestaliście?;-)

Beti odezwij się z domku :tak: pozdrawiam serdecznie :-)
 
PAULA synek zdrowy:tak:siedzi i myje ząbki oglądając Brzydule:-)

Zaczełam dzisiaj pierwszą warstwe rzeczy prać dla dzidzi:tak:kołderke poduszke tez trzeba było odświerzyc:tak:
 
Paula myślisz? Że to dni płodne???? Mam straszny śluz... nigdy takiego nie miałam,,,, aż mi z nim nie wygodnie bo ciągle mokro:eek::eek::eek: sroki za takie szczegóły ale sama jestem zdziwiona... Przed chwilą zrobiłam test owu i wynik taki sam jak zawsze... czyli druga blada kreska... Tempkę mierzyłam rano to miałam 36.7 więc może to faktycznie owu się zbliża dziś 12 dc... o rany ale podniecona jestem :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D hihihi oby się udało dziewczyny;-);-);-)
 
Paula myślisz? Że to dni płodne???? Mam straszny śluz... nigdy takiego nie miałam,,,, aż mi z nim nie wygodnie bo ciągle mokro:eek::eek::eek: sroki za takie szczegóły ale sama jestem zdziwiona... Przed chwilą zrobiłam test owu i wynik taki sam jak zawsze... czyli druga blada kreska... Tempkę mierzyłam rano to miałam 36.7 więc może to faktycznie owu się zbliża dziś 12 dc... o rany ale podniecona jestem :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D hihihi oby się udało dziewczyny;-);-);-)
Dzastina to napewno dni płodne i owulka tuż tuż :tak::-) właśnie nawięcej śluzu jest w dni płodne po to żeby ułatwić plemniczkom dostanie się do komórki :tak::tak::tak: także SERDUSZKUJCIE SERDUSZKUJCIE :-):-):-) POWODZENIA!!! TRZYMAM KCIUKI!!:-):-):-)

 
Dziewczynki ide naszykować Kacpra spać a potem jakiś film sobie z M obejrzymy a później......;-) także do jutra babeczki :tak:

Gosia jak się czujesz????

Kinga, Dzastina owocnego przytulanka!!! :tak::tak::tak:

Miłego wieczorku dziewczynki i spokojnej nocy! :-)

 
Dziewczyny również wam życzę owocnego wieczorku i nocki!;-):tak:
A wszystkim miłego wieczorku! :-)

Dzastina no to działaj koniecznie skoro masz taką chcicę i to uczucie mokrości... dobry znnak!:tak:
Paula śliczna koniczynka na szczęście! ;)) Mam nadzieje że Tobie w tym cyklu przyniesie szczesliwe II kreseczki.
Bo moja z zeszłego miesiąca jakoś mi nie dopisała... ale to nic:)

BUZIACZKI:****
 
reklama
hej dziewczyny!My niedawno wrocilismy z imienim oczywiscie trzeba bylo sie najesc hehe:-)

Paula dobrze sie czuje i niestety u mnie bez zmian:-(

Kiki sliczna ta Twoja corcia:-)

dziewczyny czy slyszalyscie cos na temat olejku rycynowego na wywolanie??tach chyba sie on nazywa??Bo wlasnie kolezanka do mnie dzwonila i mowila ze ona wypila malutko i w ciagu paru godz juz synka miala przy sobie i ze mi to poleca i tak sie zastanawiam czy nie zastosowac jutro tego!!doradzcie!!

Milej nocki i owocnego serduszkowania:-)
 
Do góry