reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Moze Pyszczek dzis w nocy urodzi!!! Biedulek nasz...Pozdrow ja od nas!

Zamieszczam fotki Alanka, wiekszosc z Was widziala je na nk-dziekuje za mile slowa, a dla tych co nie widzialy oto moj synek:-)
 
reklama
AAAAllllleeee Boski!!! Royanna.....ślicznego masz bobaska... kurde!!! Normalnie się napatrzeć nie mogę!!! jaki ma piękne kłaczki!! Takie czarnuchy!!! OOO ale bym go całowała.. taki słodziak...gratuluje !!!!


Trzymam kciuki za Pyszczka może dziś w nocy urodzi??? Buziaczki dla was robaczki:-):-):-)
 
Wiecie, jak patrze na moje malenstwo to juz zaluje ze szybko urosnie...Napatrzec sie nie moge. Tak kocham maluszki(wlasciwie dzieciaczki w kazdym wieku) i gdybym mogla, o chybabym w ciazy na okraglo rodzila aby miec cala gromadke bobaskow :)
Szalona jestem, co? ;)
 
Royanna kochane są takie małe robaczki :-) i aż żal że tak szybko rosną te nasze dzieciaczki...i te stópki malutkie i rączki tylko by całować

Dzastina jak tam staranka? ;-);-);-)
 
hej Babki! :)
Dostałam dziś rano @ !! Cieszę się, bo wczoraj miałam śluz kawa z mlekiem, naczytałam się, że może oznaczać to coś niedobrego, np. wczesne poronienie itp., poza tym kobiety, które odstawiły dopiero co tabletki mogą mieć problemy z naturalna miesiączką, tzn. można na nią dłuuuuuuuuuuuuuugo czekać. A tu pach! I jest! Cieszę się, zaczynamy nowy cykl i staranka, pozdrawiam !
:cool2:
SUPER!!!! To po @ serduszkowac i czekamy na piękne dwie kreseczki :) Trzymam kciuki!

Moze Pyszczek dzis w nocy urodzi!!! Biedulek nasz...Pozdrow ja od nas!

Zamieszczam fotki Alanka, wiekszosc z Was widziala je na nk-dziekuje za mile slowa, a dla tych co nie widzialy oto moj synek:-)
Boshe ale slodki.. :) Piekny, cudny i wspaniały, nie moge sie napatrzec:):-D
 
Ja czekam na swój film Dom nad rozlewiskiem :-)
Później będe usypiać Kacpra i szykować się na jutro do pracy :baffled:
szkoda że weekend się kończy :-( tak mi się nie chce jutro jechać do pracy....

Życzę Wam dziewczynki miłego wieczorku :tak:

Melduje się jutro rano z kawką :tak:;-)

DOBREJ NOCY

 
reklama
hej babeczki...u mnie sie skurcze pojawily i to juz dosyc mocne takze napewno do rana nie doczekam z jechaneim do szpitala...w ciagu najblizszych godz sie wyjasni czy to nie falszywy alarm??oby nie..olejku nie pilam nie zdazylam i chyba juz nie wypije:-)takze odmeldowuje sie bede informowac Paule i mam nr do Royanki co u mnie:-)mam nadzieje ze rano juz bede z synkiem:-)prosze 3majcie za nas kciuki aby poszlo szybko i bezproblemowo!!
 
Do góry