reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
dziewczyny ide do kumpeli na kawke..
Kiki miłego kawkowania :tak::-)

Paula a co tam u Ciebie więcej słychować??? :happy: rozumiem że staranka idą w dobrym kierunku! :-) a tak poza tym okej? Synek zdrowy?
Kinia u mnie wszystko ok :tak: lepiej się już czuję i mam nadzieję że tak zostanie :tak: staranka jak najbardziej :tak:mam nadzieje że owocne będą ;-):-) M tylko by dolewał plemniczków ;-):-D no a Kacperek niestety chory, ma katar i kaszel ale kurujemy się :tak:
a Ty jak tam staranka? ;-) czytam że kacyk męczy ale do wieczorka się poprawi napewno :tak::-)
 
Kinia u mnie wszystko ok :tak: lepiej się już czuję i mam nadzieję że tak zostanie :tak: staranka jak najbardziej :tak:mam nadzieje że owocne będą ;-):-) M tylko by dolewał plemniczków ;-):-D no a Kacperek niestety chory, ma katar i kaszel ale kurujemy się :tak:
a Ty jak tam staranka? ;-) czytam że kacyk męczy ale do wieczorka się poprawi napewno :tak::-)

Zdróweczka dla synka, na pewno szybko mamusia postawi Kacperka na nogi:tak:;-)
Ciesze się że staranka okej i również życzę Ci aby były owocne! :-)
U nas też okej, teraz to juz decydujący weekend myślę no i korzystamy z każdej okazji aby sie potulić ;-) i też mam nadzieje że zaowocuje to na koniec....
A kacyk ehhh tez mysle ze minie:tak:


Ja robie pure zapiekane, mężowi wczoraj tak smakowało że dziś też sobie zażyczył:)
 
Kinia mieszkasz koło samego jeziorka Jeziorak? my jak jeździliśmy jeszcze pociągiem do Ustki to przejeżdżaliśmy koło tego jeziorka :-)
Tak:tak: u nas w Iławie jest to jezioro:happy: najdłuższe w Polsce.

My już po obiadku
Treaz na spacer idziemy:)
Miłego popołudnia i wieczorku życzę wszystkim!!!;-)
 
Hej dziewczynki...

Kiki piękna ta twoja królewna!!!! Taki słodki buziolek ma do całowania...:-D:-D:-D

Kinga... no to cię kobieto wczoraj poniosło:tak::tak::tak: mam nadzieję że kacyk minął... 28 listopad to dla mnie wyjątkowy dzień bo mój M ma urodzinki i moja mama też... i ja tak samo zrobię jak ty... albo będę świętować ich urodziny przy lampce wina albo się napiję :-):-):-):-D:-D:-D:-D mi @ wychodzi na 2 grudnia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mam nadzieję że nie przyjdzie tym razem i na mikołajki będzie prezencik dla moich chłopaczków;-) A w ogóle to nie wiem czy mam owu... ale coś się dzieję bo mam śluz!!! Pierwszy raz chyba w życiu!!! I nie odpartą pokusę serduchowania...M się śmieję że go dziś zajadę bo już kilka razy go atakowałam:-p:-D i jakaś nie za spokojna jestem he he he:-):-):-) Kinga oby się udało...Nawet nie patrzę żeby to była dziewczynka.... idziemy na całość :tak::tak::tak:
 
moja derya dilara...jaka zdziwiona:-)

derya przed spaniem:tak:

jakie cudaśne minki:-Dśliczności:-)
Kiki miłego kawkowania :tak::-)


Kinia u mnie wszystko ok :tak: lepiej się już czuję i mam nadzieję że tak zostanie :tak: staranka jak najbardziej :tak:mam nadzieje że owocne będą ;-):-) M tylko by dolewał plemniczków ;-):-D no a Kacperek niestety chory, ma katar i kaszel ale kurujemy się :tak:
a Ty jak tam staranka? ;-) czytam że kacyk męczy ale do wieczorka się poprawi napewno :tak::-)
zdrówka dla synka:tak:

Uda sie uda kobitki bede czekać na dzień waszego testowanka:tak:
 
Ja właśnie zrobiłam sobie pazurki :happy: Kacperek bawi się kolejką a M poszedł oglądać mecz do dziadka :tak:

Kinga fajnie macie z tym jeziorkiem, dużo tam u Was jest jeziorek :tak: miłego spacerku :-)

Dzastina jedno jest pewne napewno masz dni płodne teraz :tak::-) także serduszkujcie, przytulajcie i co tam jeszcze chcecie ;-) a fasolka będzie napewno :tak:

Mam nadzieję że zarówno dla Ciebie jak i dla mnie i Kingi ten koniec listopada będzie szczęśliwy :tak::-)


Patrysia dziękuje :-) a jak Twój synek? zdrowy?​
 
reklama
Do góry