reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

kiki kochana jesteś! mam nadzieje ze przytulanki listopadowe zaowocują u nas wszystkich starających się! :tak::happy:
Ciesze sie że z córunią już dobrze i nic sie nie działo. Buziaczki dla was
 
reklama
gioesko wody zielone moga spowodowac zatrucie ciazowe,,ja mialam tak przy ercanie..przy malej nie bylo jeszcze tak zle..a ercan byl 4 dni przed terminem..ale wtedy by ci wyszlo ctg zle jak by cos sie dzialo..wiec spokojnie napewno u ciebie jest wszystko dobrze glowka do gory tylko zwracaj uwage na ruchy dziecka..ok.
 
No to czekamy dalej ale myśle że w ten weekend nam PYSZCZEK sie rozpakuje:-)
KIKI to dobrze że u was jest wszystko dobrze :tak:

Ide jesć i kompik na później bo teraz poleze na sofie sobie;-)
 
kinga acha zapomnialam napisac dywanik bardzo ladny pasuje do pokoiku dobralas jak ulallllll super..mam nadzieje ze sie uda..trzymam kciuki..dzisiaj synka nie bedziesz miec zwariowany wieczor poprawka i bedzie tescik az swiecil dwoma kreseczkami..juz nie moge sie doczekac tego konca listopada..
 
GOŚKA ciebie chyba znowu trzeba do pionu doprowadzic !!!!!!!!!!!. Przestań sie denerwowac i myslec o samych złych rzeczach ....to dopiero 4 dni po treminie , a z okreslaniem terminów jest róznie moze i to byc własnie dzisiaj termin ...dlatego porzyjmuje sie 2 tygodnie po ze czas najwyzszy ...wycisz sie bo znerwizujesz nam Kacperka zanim sie na świecie pojawi , a czeka go w zyciu nie mało stresów !!!!!!!!!!!!...bo ci dupsko zleje :):):):)
 
kinga acha zapomnialam napisac dywanik bardzo ladny pasuje do pokoiku dobralas jak ulallllll super..mam nadzieje ze sie uda..trzymam kciuki..dzisiaj synka nie bedziesz miec zwariowany wieczor poprawka i bedzie tescik az swiecil dwoma kreseczkami..juz nie moge sie doczekac tego konca listopada..
:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: OBY TAK BYŁO!;-):-)
 
Gosia nie mam pojęcia co z tymi szczepionkami też przeczytałam i jestem w szoku :szok::szok::szok: z drugiej strony Kacper też był szczepiony i nic mu nie jest :cool2:
a synek musi zebrać siły też do porodu dla takiego szkraba to też nie lada wyczyn przecisnąć sie przez taki mały otwór ;-):tak:

Kiki cieszę się że u Was wszystko oki :tak: ze derya zdrowa :tak:
dziękuje Ci kochana jesteś :-) też mam nadzieję że staranka będą owocne dla nas wszystkich :tak::-)

Patrysiu odpoczywaj :tak:

Super że Beti wraca do domku!!! :-) życzę jej duzo siły i dużo zdrówka!! :tak: Buziaczki!
 
reklama
Do góry