reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

gie-oska wlasnie po to jestesmy..!!! zobaczysz wszystko bedzie ok,! znam to czekanie ono jest najgorsze.....ale widoczeni malutki jeszce chce zebrac troche sily:tak:
 
reklama
gie-oska wlasnie po to jestesmy..!!! zobaczysz wszystko bedzie ok,! znam to czekanie ono jest najgorsze.....ale widoczeni malutki jeszce chce zebrac troche sily:tak:

hehe sily na co zbiera??:-)aha czyli jak teraz tyle siedzi w brzuszku to jak sie urodzi to bedzie grzeczniutki??pasuje mi ale niech w pon sie juz urodzi:-)


Dziewczyny a ja mam pytanie do tych babeczek co ostatnio urodzily,sa w ciazy i w sumie do wszystkich...czy wg was te szczepionki co daja w szpitalu sa szkodliwe??te na zoltaczke typu b i gruzlce??bo ja sie powaznie zastanawiam czy nimi szczepic przez tak wielka zawartaosc rteci... https://www.babyboom.pl/forum/ciaza...-niebezpieczne-szczepionki-33144/#post4480700 i jak mozna odowic takiego szczepienia??jakies pismo sie pisze??i jak odmowie i kupie sama szczepionke ktora nie zawiera rteci to do kiedy mam czas na to zaszczepic malego??
 
ja tylko na chwile...bo mam sms od Pyszczka naszego kochanego :-)

"Hej :) u mnie wszystko ok. mam skurcze ale rozwarcia dalej brak. Robili mi ktg a dopiero jutro mam mieć rano test oksytocynowy. Więc narazie czekam. Pozdrowionka dla wszystkin naszych Dziewczyn"
 
i drugi:

"Hehe nawet zdrowaśki odmawiacie? :) Dzięki! I za trzymanie kciuków też :) Będe miała albo ten test albo cewnik do szyjki na rozwarcie. Jednej dziewczynie z sali wczoraj podłączyli cewnik a dzisiaj urodziła także może coś się ruszy :) Będe pisać na bieżąco co i jak. Buziaki"

:-):-):-)
 
witam dziewczyny jestem juz jestem dziekuje ze martwiliscie sie o derya..a wiec u deryi dobrze przeszlo jej tylko ten jeden dzien byla jakas niewyrazna ale jest juz dobrze..jakos tak zeszlo ze nie napisalam bo wiecznie ktos mnie odwiedzal ale podczytywalam was co u was,,

pyszczku trzymam kciuki za latwy i szybki porod..juz tylko godziny lub doby i bedziesz tulic sebusia..

bereshko ty moje slonce tak sie ciesze ze juz za dwa tygodnie bedziesz w domku..w porownniu z tak dlugim czasem ktory tam spedziliscie z moim bohaterem kubusiem to ta koncowka to juz pestka,,nauczysz sie tego dokarmiania pozajelitowego i bedzie wszystko dobrze,,tulam was ze wszystkich sil trzymajcie sie cieplutko..

beti kochanie a jak u ciebie..jak fasolinka?tulam

paula dzastina kinga trzymam kciuki za owocne staranka by byly na tescie te dwie wspaniale kreseczki,,by zamieszkaly pod waszymi serduszkami te wymarzone fasolinki..

okruszynko jaka kochana ta twoja corcia a jaki pulpecik,,te spineczki..przekochana;oh te coreczki co robia z nami ze dostajemy kota na ich punkcie,,moja tez wiecznie te sukieneczki spineczki a pare wlosow na glowce,,ile wyzy juz twoja i taka dluga jest co nie..moja mniejsza a jak sie nie myle to sa z tego samego dnia,,

anufifi witam jak chlopaczki..

gioesko pomarudz nam..bedzie ci lzej urodzisz kochanie i ty...tylko ten strach czekanie to najgorsze co moze byc ja urodzilam 4 dni po terminie a mialam juz zielone wody..ale bedzie dobrze tez juz za kilka dni bedziesz tulic synka

royanna alanek przekochany jeszcze raz gratuluje..
 
ja tylko na chwile...bo mam sms od Pyszczka naszego kochanego :-)

"Hej :) u mnie wszystko ok. mam skurcze ale rozwarcia dalej brak. Robili mi ktg a dopiero jutro mam mieć rano test oksytocynowy. Więc narazie czekam. Pozdrowionka dla wszystkin naszych Dziewczyn"
KASIU
:-) myślimy o Tobie...

Paula fajnie że napisałaś thx!;-)
 
pozostale dziewczyny witam wszystkie jak sa..

wszystkim starajacym sie o dziewczynki zycze im was z calego serduszka..naprawde sa one wspaniale te kiteczki sukieneczki..ach doczekalam sie dziewczynki za 4 razem..choc do dzisiaj nie dociera do mnie ze to dziewczynka..jak zmieniam pampersa patrze naprawde mala cipeczka tak inaczej jak zawsze byly tam jajeczka,,,hi hi..ale sie rozpisalam a to dlategio ze nie potrafie okreslicz mojego szczescia..chlopaczki tez wspaniale mam ich trzech i ani jednego bym nie zamienila na dziewczynke,,trzymam kciuki za owocne staranka czy to chlopczyk czy dziewczynka..
 
reklama
Do góry