reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczynki dziękuje Wam za zainteresowanie ale boję się mówić, ze do przodu bo znowu zapeszę :baffled:

Kubuś nadal żółty ale już CRP spada i krwinki czerwone same się odbudowują. Jest cały czas zagrożony. Kicia Ty pytałaś jaka bakteria wywołała sepsę...prawdopodobnie ta najgorsza czyli Pałka.

Miłego dnia

też się modlę i modlitwa pomaga...nic innego mi nie zostało

Sługo Boży Janie Pawle II,
za Twoim pośrednictwem proszę
o łaskę dla mnie (i moich bliźnich).
Wierzę w moc mej modlitwy i w Twą
zbawienną pomoc.
Wyproś u Boga Wszechmogącego łaski,
o które się modlę...

(wymienić prośby)

Uproś mi dar umocnienia mej wiary,
nadziei i miłości. Pan Jezus obiecał,
że o cokolwiek w Jego imię poprosimy
to otrzymamy. Dlatego i ja, Panie,
pełen ufności, proszę Cię o łaskę
wysłuchania i obdarzenia tym,
o co się modlę za wstawiennictwem
Sługi Bożego Jana Pawła II.
Wysłuchaj mnie, Panie.

Amen.

ps to modlitwa o płodność ale nam tez pomaga

Bershka dobrze że się odezwałaś zebyśmy i my wiedziały co się dzieje...trzymam kciuki żeby wieści były coraz lepsze i życzę Kubusiowi szybkiego powrotu do zdrowia. Będzie dobrze! :tak: A Tobie kochana życze dużo sił! Zobacz załącznik 169455
p.s. pomodlę się w intencji Kubusia tą modlitwą :tak:
 
reklama
dziewczyny co można zrobic na obiad z niczego ? :-D hehe...bo pustki w lodówce :-)
Ja robie dzis pomidorowke i nalesniki, czyli mozna powiedziec ze wlasnie obiad z niczego;-), bo malo maja skladnikow:-D:-D:-D
Pomidorowka wlasnie ladnie pyrka, a wlasciwie rosolek, bo koncentrat dodam na koniec, makaron juz ugotowany(chcialam ryz, ale synkek mial zyczenie na makaron), i ciasto na nalesniki rozrobione juz :)
Pozniej bede sobie szukac jakiegos innego zajcia;-):-)
 
Ja robie dzis pomidorowke i nalesniki, czyli mozna powiedziec ze wlasnie obiad z niczego;-), bo malo maja skladnikow:-D:-D:-D
Pomidorowka wlasnie ladnie pyrka, a wlasciwie rosolek, bo koncentrat dodam na koniec, makaron juz ugotowany(chcialam ryz, ale synkek mial zyczenie na makaron), i ciasto na nalesniki rozrobione juz :)
Pozniej bede sobie szukac jakiegos innego zajcia;-):-)
o pomidorówka super !!!!!!! no ale jakby można było dodać ketchup zamiast koncentratu pom. :-D no muszę sie ubrać i iść na zakupy, choć chodzi mi dzisiaj opcja zamówienia obiadu :-D

mój synek dzisiaj jedzie na basen z przedszkola. O 15tej zaczynają naukę pływania a o 15.40 sama muszę go odebrać. Podjadę wcześniej żeby podglądnąć mojego maluszka jak pływa :-) zapierał się rękami i nogami, ze nie chce. Tak się boi nowych miejsc, najchetniej ze mną by tylko jeździł. Nie wiem po kim On to ma, my tacy odważni z M jesteśmy :-)
 
Ostatnia edycja:
o pomidorówka super !!!!!!! no ale jakby można było dodać ketchup zamiast koncentratu pom. :-D no muszę sie ubrać i iść na zakupy, choć chodzi mi dzisiaj opcja zamówienia obiadu :-D

mój synek dzisiaj jedzie na basen z przedszkola. O 15tej zaczynają naukę pływanie a o 15.40 sama muszę go odebrać. Podjadę wcześniej żeby podglądnąć mojego maluszka jak pływa :-) zapierał się rękami i nogami, ze nie chce. Tak się boi nowych miejsc, najchetniej ze mną by tylko jeździł. Nie wiem po kim On to ma, my tacy odważni z M jesteśmy :-)
Na pewno bedzie dobrze i bedzie mu sie super pluskalo:tak:, aby tylko sie nie zrazil...
Ja wlasnie zajadam sie makaronem wymieszanym z jogurtem truskawkowym-pychotka idealna na male co nieco:-)
A obiad zamowic planuje jutro lub w niedziele, nie tyle obiad co mega pizze dla naszej trojeczki bo Macio ostatnio cos czesto o niej wspomina:-D
 
My juz wrócilismy. Zalatwilam co musiałam. Kupilam owoce i warzywka.
Byłam chwile z młodym na spacerze rowerowym i na kasztanach :happy: zadowolony bardzo był. A teraz juz w domku bo szczerze powiem że zmarzliśmy troszke :baffled:

U mnie dziś na obiad też naleśniczki ale z twarożkiem:)


Bershka też się pomodlę... :)
 
witam sie dziewczyny i juz znikam..tragicznie sie czuje i niestety nie jestem w stanie przeczytac tego co napisalyscie:-(pozdrawiam wszystkie babeczki!!
 
reklama
Do góry