reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

GIEOSKA co to za humorek:sorry:uśmiechnij się:tak:

A mi się nic nie chce :sorry:ziewam i kurcze patrze na godzine że będzie trzeba wziąść się za obiadek kótry sama zjem ze synkiem bo M jechał na tartak co ciekawa jestem czy wyrobi się na czas obiadku:sorry:ale za to jutro jedziemy po śniadanku na zakupy do Auchanu i potem zajme się robieniem co nieco już na niedziele:tak:czyli ogólnie dzień zajety co nie będzie czasu na nudy:-)a teraz nuuuuuuudyyyyyyyyyyyy:confused2:słoneczko świeci ale nawet ochoty nie mam iść na spacerek ze synkiem jakaś rozleniwiona jestem w tej ciąży:confused2:wcześniej to jak słoneczko wyszło to myk nie było mnie i synka w domciu a teraz jak mam ić to musze dostac torpedzik w pupcie aby mi się zachciało:confused2:
 
reklama
Zauwarzyłam jedną rzecz która troszku mnie niepokoi:sorry:bo wczoraj na wieczór twardniał mi brzusio az tak dziwnie się oddychało:sorry:a teraz taki fajny mieciutki:sorry:i tak od pewnego czasu coś mi tak na wieczór jest inny ale niebrałam tego pod uwage aż wczoraj jak bolał to wtedy bardziej tak skupiłam uwage nad brzusiem i tak zaczyna twardniec i totykam macam a on twardy:shocked2:bardziej na dole niż u góry ale jednak i potem przestało i wtedy już miałam wrażenie że jest twardszy na dole niż na dniu i tez teraz tak dotykam i mięciutki:sorry:ile tak razy na dzień może twardnieć brzusio w moim tc czy to jest normalne w pierwszej ciąży wogóle na to niezwracałam uwagi:sorry:tez wtedy więcej leżałam niż teraz bo widaomo synek daje popalić i nieraz musze nawet na opka go wziąść :sorry:
 
Kinga, Royanna ale mi narobiłyście ochoty na pizze :-p:-p:-p:tak:

A u mnie dziś na obiad kotlety rybne, ziemniaczki i surówka :tak:

Gosiu tulam Zobacz załącznik 169490 odpocznij a jak się poczujesz lepiej to zajrzyj do nas :tak:

Patrysiu wydaje mi sie to normalne takie twardnienie brzuszka w tym okresie, brzuszek już duży i ciąży a jak dużo chodzisz to wiadomo że sie napina a Ty jeszcze za synkiem cały dzień musisz biegać to nie dziwne że Ci wieczorkiem robi sie twardy, ja bym wieczorem poleciła wziąć nospe jak jest taki twardy :tak:

A ja już nie mogę sie doczekac 15 :-p:-p:-p
 
A ja zapraszam teraz do mnie na naleśniczki z dżemem i śmietanką :-):tak:




Smacznego obiadku wszystkim życzę! :) i Miłego popołudnia oraz wieczorku
Paula jeszcze troszkę i 15 bedzie;-) ja tez na męża czekam do 15.

BUZIAKI
Patrysia ja myślę że to normalne, nie martw się kochana. A w razie czego to możesz
iść do lekarza na konsultacje

 
To ja poproszę takiego pysznego naleśniczka mniam mniam...

new_tongue.gifnew_tongue.gifnew_tongue.gifnew_tongue.gifnew_tongue.gif

Również życzę miłego popołudnia i wieczorku

:-):-):-):-):-)

 
No-spe w razie czego mam ale jednak wole jej nie brac;-)tez tak myslałam ze możlwie od tego jak na dniu funkcjonuje i wtedy na wieczór tak reaguje brzusio:sorry:oby tylko na tym się skończyło:tak:
Naleśniczki pyyyychotka:-p
M jeszcze na tartaku i bedzie tak o 16:confused2:no i mam nadzieje że już nie pójdzie do warsztatu(chociaż to różnie bywa zawsze ma coś do zrobienia):sorry:
Ja zrobiłam schabowe(nie patrze aż tak na piatek bardziej w poście itp.)a do tego frytki(lubie robić sama z ziemniaczków i takie grubsze)Dominiś uwielbia taki zestaw no ale wiadomo za wiele to synek nie powinien jeść frytek dlatego az tak często nie robie ich;-)i teraz weszłam na chwile zobaczyć co słychać:tak:
 
witam

bereshka cioesze sie ze lepiej u kubusia..daj mu bozyczku by szyko wyzdrowial..jestem myslami przy was i modlitwa..a tobie kochana duzo sil..tulam was mocno

gio eska co z toba...ze tak zle sie czujesz..

kinga ja tez czekam na wiadomosc..byle do niedzieli..

ja zamowilam dzisiaj kebaby..i juz pojedzeni jestesmy pyszne byly..jutro zrobie nalesniki a w niedziele z psisiolka robimy pizze to bedzie fajny dzien..u nas leje leje i leje..straszna pogoda..chlopcy sie bawia derya spi a ja bede farbowac wloski..lece do mojej psipsiolki..pozdrawiam was wszystkie i zycze milego popoludnia..

jarzebinko dziekuje...milo mi...ciesze sie ze u ciebie oki..ze starszy synek nie zazdrosny u mnie jest zazdrosc a szkoda mysle ze dam rade by niedlugo ona znikla...
 
Witam wieczorkiem :-)

Oglądamy Tylko mnie kochaj poraz któryś z kolei :tak: ale bardzo lubię ten film :-)

Patrysiu myślę że jak będziesz brała 1 tabl. nospy wieczorem to nic sie nie stanie, napewno gorsze jest to twardnienie brzucha.

A my rybkę w piątek jemy tak z przyzwyczajenia (chociaż nie zawsze) ale staram się żeby była bo zdrowa jest :tak:

Natomiast na jutro zaplanowałam barszczyk biały a na niedziele skrzydełka miodowe+ kuleczki ziemniaczane+surówka :tak:

A Wy co tak się pochowałyście??? ;-) Kinga jest usprawiedliwiona bo pojechała z mężem do kina i Gosia bo źle się czuje ale reszta??? ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
wróciłam!! :-);-)
jest ktoś może jeszcze?
Moje dziecko już śpi, babcia odstawiona do domu. A ja jeszcze chwile bym posiedziała :happy:

Paula też lubię ten film... :tak::-)
 
Do góry