reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
chyba jednak nikogo nie ma
Dodam więc tylko że wypad z mężem sie udał.
Film Surogaci polecam, dobry jest :-)

...heh bałam się że może @ mnie zastakuję gdzieś tam w podróży
lub w kinie ale spoko krwawica jeszcze ;-)
może jutro?... :-p:-)








 
Ja jeszcze chwilkę jestem ale zaraz idę się kąpać :tak:

Fajnie że wypadzik się Wam udał :-) my chyba ostatnio w kinie byliśmy na Lejdis ;-) oj to dawno było :zawstydzona/y:
 
Paula my z mężem też dawno w kinie nie byliśmy, a ostatnio to na.... hmmm.... samotność w sieci też dawno temu....
czasami fajnie jest się tak rozerwać i odciąć na chwilę od tej codziennosci.. :sorry: syn i babcia zadowoleni bo pobyli razem sobie a zadko sie widzą.. my z M też zadowoleni wiec supcio jest :-);-)

No ja też zaraz ide się myć i do wyrka :)
 
kurde i posta mi wcielo!:crazy: grrr

paula wiesz ja jezeli chodzi o sci fi to zalezy jakie... Ogladalam ostatnio Dystrykt9 i tez super bo inaczej nagrany i ma to coś.. a tak najbardziej to lubuje sie w horrorach, mąż niestety nie lubi bo sie boi.. chociaz to przeciez tylko film ale coz..

:))
cóż to co do nastepnego razu;-)
byc moze do jutra!:-)
Buziaki
 
Ja wole komedie i komedie romantyczne :tak: ale dobry horror nie jest zły ;-)

Też już zmykam do wanny i do łóżka :tak:
Spokojnej nocki :-)

Będę zaglądać co tam z Twoją @ ;-)

DOBRANOC. BUZIAKI
 
reklama
Ja wole komedie i komedie romantyczne :tak: ale dobry horror nie jest zły ;-)

Też już zmykam do wanny i do łóżka :tak:
Spokojnej nocki :-)

Będę zaglądać co tam z Twoją @ ;-)

DOBRANOC. BUZIAKI
Dobranoc
buziaki :-);-)

Ciekawe jak reszta dziewczyn.... pewnie już w łóżkach odpoczywają :happy: DOBRANOC KOBIETKI! ;-)
DO jutra..... :)
 
Do góry