reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

:-) Witam piątkowo :-)

:-) Dziś u nam słonko więc znowu piękna jesień :-)

jesien.jpg

:-) Życzę wszystkim miłego dnia! :-)

 
reklama
Również witam piątkowo :happy:


U nas zapowiada się ładny dzień bo słonko wygląda nieśmale ale wygląda:) Ja już na nogach, musze sobie anatola zrobić bo mi coś niedobrze na żołądku (bo pusto) śniadanie trzeba jakieś zrobić. Synek już też wstał teraz.
Dziś 28d.c. do końca tygodnia @ powinna się pojawić i oby jak najszybciej bo już chcę nowy cykl zacząć. Cyce bolą ale tylko przy dotyku a w podbrzuszu bez zmian. temp 37 wiec skoku jeszcze nie ma ale to kwestia chwili.
Pozdrawiam was
i MIŁEGO PIĄTECZKU ŻYCZĘ!
:-)
 
Paula, Kinga i ja sie z Wami witam piatkowo oraz oczywiscie z pozostalymi e-cioteczkami rowniez :)

U nas narazie rowniez niesmialo ale widac co nieco sloneczka :)
I oby bylo tak caly dzien, bo wtedy mam duzo energi:-)
A w ogole to ostatnio ze mnie zrobil sie straszyn spioch:szok:, wieczorami ledwie siedze, szybko zasypiam i udaje mi sie nawet przespac prawie cala no(tylko z 1-2 wstawaniami) i rano mam problem ok 7 wstac aby malego uszykowac do przedszkola...Czyzby moj organizm zbiera sily???:eek::eek::eek:
Ja jeszcze nie chce! Za wcesnie;-):szok::szok::szok:
 
Kinga85 Dziś 28d.c. do końca tygodnia @ powinna się pojawić i oby jak najszybciej bo już chcę nowy cykl zacząć. Cyce bolą ale tylko przy dotyku a w podbrzuszu bez zmian. temp 37 wiec skoku jeszcze nie ma ale to kwestia chwili.

Ta twoja tempka to coś podejrzana jest.... jesteś w 100% pewna że nie jesteś zafasolkowana? A może będzie niespodzianka??:-D:-):-D:-)


A wy mi powiedzcie dziewczyny, jak to jest możliwe żeby w 23 dniu cyklu mieć objawy ciążowe.... mdłości mam od 2 dni, boli brzuch, cyce że hohoho i do tego doszła mi ohydna zgaga!!! Kawusi pić nie mogę bo mi nie smakuję i powoli zaczyna śmierdzieć i tak się zastanawiam czy to fasolka czy skutki uboczne Duphastonu? Jak myślicie? No bo nie możliwe żeby mieć takie objawy.. to za wcześnie nawet jeśli by się udało... prawda???

Jesień piękna za oknem, u nas też słoneczko się przebija z za chmur... w końcu będzie można iść z Czarkiem na spacer bo wariacji w domu dostaje...;-);-);-)
 
Paula, Kinga i ja sie z Wami witam piatkowo oraz oczywiscie z pozostalymi e-cioteczkami rowniez :)

U nas narazie rowniez niesmialo ale widac co nieco sloneczka :)
I oby bylo tak caly dzien, bo wtedy mam duzo energi:-)
A w ogole to ostatnio ze mnie zrobil sie straszyn spioch:szok:, wieczorami ledwie siedze, szybko zasypiam i udaje mi sie nawet przespac prawie cala no(tylko z 1-2 wstawaniami) i rano mam problem ok 7 wstac aby malego uszykowac do przedszkola...Czyzby moj organizm zbiera sily???:eek::eek::eek:
Ja jeszcze nie chce! Za wcesnie;-):szok::szok::szok:
Aniu witaj!:happy: No całkiem możliwe że zbierasz siły już powoli;-)
Ja nie jestem w ciąży a też śpioch jestem, ta jesień tak na mnie działa. Zasypiam szybko wieczorami nawet nie wiem co sie ze mną wtedy dzieje. nie pamietam nic nawet jak mąż coś do mnie mówi gdy zasypiam heh. W nocy też wstaję na sikanie jak bym w ciąży była:-D:rofl2: niesamowity ten mój organizm.
Cholera @ wredna komon mama!:wściekła/y: Jak jej się chce to ona wtedy zwleka:crazy:
 
PAULA już się niemoge doczekać twojego staranka:-)
Mój brzusio:-)

Patrysiu ja też się nie mogę doczekać ;-) a Twój brzusio jest CUDNY!!! :-)

u mnie ok!
niedlugo przeprowadzka.
Malenkiej nic jeszcse nie wyroslo ;-) spora dzidzia z niej, wazy 657g :tak:
czuje sie dobrze, tylko troche juz zmeczona, za szybkie obroty...

Paula kiedy zaczynacie staranki???

Kicia cieszę się że dobrze się czujesz i wszystko jest ok :-) a myśleliście już nad imieniem dla córeczki?
u nas staranka gdzieś od połowy listopada dopiero :-(

Ja wrocilam ze sklepu, stwierdzajac, ze w Realu nic nie bede kupowac dla dziecka, bo nie ma co, a jak jest to ceny z kosmosu. Bardziej oplaca sie zamowic u jednego sprzedawcy na allegro.(...)

Royanna ja też wolę zakupy na allegro ale kosmetyki zazwyczaj kupuje w Rossmanie tam są często promocje :tak:

Na jutro sobie zaplanowaliśmy z mężem wyjazd do kina do Olsztyna:) całe południe i wieczór poza domem

Kinga życzę zatem miłego popołudnia i wieczoru :tak: a na co jedziecie do kina?

moja derya cos dzisiaj plakala pierwszy raz od porodu az serce mi sie krajalo..musial ja brzuszek bolec.. musialam zjesc cos nie tak..biedulka moja jak sie naplaala..teraz zasnela..byle juz nie plakala bo serce mi peknie..

Kiki zawsze kiedy dziecko płacze to nas to bardzo boli, chcielibyśmy pomóc a nie wiemy jak :-( oby dzisiaj było lepiej :tak: i malutką już nic nie bolało :tak:

na szczęście Kacperek zareagował zdroworozsądkowo tzn. cieszy się, chce przy nim pomagać i chetnie mi pomaga jak go o cos poproszę, ale sam nie bierze sie do opieki, tzn. zawsze najpierw sie zapyta czy może: czy może nakręcic pozytywke, dać buziaka ........ ogólni ejest OK ............. :tak:

Jarzębinka fajnie że Kacperek tak się angażuje i pomaga :tak: widac dobrze przyjął nową sytuację w domu :tak: oby tak dalej! :-)

a my bedziemy kibicowały i zanim sie obejrzysz i Ty będziesz tuliła swoje maleństwo ....................... :tak::-D:tak:szybciutko zleci , nawet bardzo :tak:

Mam nadzieję :happy::happy::happy:

ahh.... oby szybko zleciał ten czas do zaciążenia:)
Paula uda nam się raz dwa zobaczysz:-) mamy tylu kibiców że musi sie udać;-):-p wszystkim nam się uda dziewczynom które planujemy dzidzie!!:tak::-)

Kinga napewno nam się uda i ja nawet wiem której pierwszej ;-):tak:

Jest już dobrze poleżałam sobie i jest ok:tak:

Patrysiu dobrze że odpoczęłaś i przeszło :tak:

ciekawe co u Kubusia i Bershki???? :confused:

Agniesiak, Gosia, Pyszczek, Anufifi, Tusia, Pati....buziaki dla Was Zobacz załącznik 169402

Pozostałe dziewczynki POZDRAWIAM :-)
 
Kinga85 Dziś 28d.c. do końca tygodnia @ powinna się pojawić i oby jak najszybciej bo już chcę nowy cykl zacząć. Cyce bolą ale tylko przy dotyku a w podbrzuszu bez zmian. temp 37 wiec skoku jeszcze nie ma ale to kwestia chwili.

Ta twoja tempka to coś podejrzana jest.... jesteś w 100% pewna że nie jesteś zafasolkowana? A może będzie niespodzianka??:-D:-):-D:-)

jestem pewna że to nie ciąża:happy: moj organizm bywa dziwaczny przed @ :confused2::sorry:
 
Ta twoja tempka to coś podejrzana jest.... jesteś w 100% pewna że nie jesteś zafasolkowana? A może będzie niespodzianka??:-D:-):-D:-)


A wy mi powiedzcie dziewczyny, jak to jest możliwe żeby w 23 dniu cyklu mieć objawy ciążowe.... mdłości mam od 2 dni, boli brzuch, cyce że hohoho i do tego doszła mi ohydna zgaga!!! Kawusi pić nie mogę bo mi nie smakuję i powoli zaczyna śmierdzieć i tak się zastanawiam czy to fasolka czy skutki uboczne Duphastonu? Jak myślicie? No bo nie możliwe żeby mieć takie objawy.. to za wcześnie nawet jeśli by się udało... prawda???
Kinga, zgadzam sie z Dzastina:tak::-):-):-)
W dodatku ten spioch, sikanie itd....jeszcze pare dni i albo @ albo II :-D:-D:-D

Dzastina, ja nie wiem, jak Duphaston moze wplynac na organizm:-( a na objawy ciazowe chyba za wczesnie, ale wiesz, jest jeszcze sila podswiadomosci i ona moze miec duuuzy wplyw na samopoczucie...

Ja przed pierwsza ciaza(a wlasciwie w jej pierwszym miesiacu trwania) bralam luteine bo ani testy, ani lekarz nie wiedzial dlaczego zachwial mi sie cykl i nie mialam jednej @(a nie bylam jeszcze w ciazy)i dostalam ja na wywolanie kolejnej @, ale okazalo sie, ze @ nie przyszla, tylko od razu tak zle samopoczucie ze szkoda gadac. A ze nalozylo sie na to przeziebienie wiec goraczka itd, i wtedy mnie tknelo, ze zafasolkowac moglam:sorry:
 
Ja nie jestem w ciąży a też śpioch jestem, ta jesień tak na mnie działa. Zasypiam szybko wieczorami nawet nie wiem co sie ze mną wtedy dzieje. nie pamietam nic nawet jak mąż coś do mnie mówi gdy zasypiam heh. W nocy też wstaję na sikanie jak bym w ciąży była:-D:rofl2: niesamowity ten mój organizm.
Cholera @ wredna komon mama!:wściekła/y: Jak jej się chce to ona wtedy zwleka:crazy:

Kinia a może zrobisz teścik co? ;-) gdybyś była w ciąży to powinno już wyjść :tak:
 
reklama
A wy mi powiedzcie dziewczyny, jak to jest możliwe żeby w 23 dniu cyklu mieć objawy ciążowe.... mdłości mam od 2 dni, boli brzuch, cyce że hohoho i do tego doszła mi ohydna zgaga!!! Kawusi pić nie mogę bo mi nie smakuję i powoli zaczyna śmierdzieć i tak się zastanawiam czy to fasolka czy skutki uboczne Duphastonu? Jak myślicie? No bo nie możliwe żeby mieć takie objawy.. to za wcześnie nawet jeśli by się udało... prawda???
myślę że na objawy ciązowe to za szybko naprawdę...
nie wiem czemu to może być u ciebie spowodowane. Piszesz że bierzesz Duphaston to może przez to ja nie wiem naprawde raczej nie pomogę wybacz. :zawstydzona/y::happy:

Kinga życzę zatem miłego popołudnia i wieczoru :tak: a na co jedziecie do kina?


Kinga napewno nam się uda i ja nawet wiem której pierwszej ;-):tak:


ciekawe co u Kubusia i Bershki???? :confused:
Jedziemy na Surogaci :) dziękuję ci :happy:
Uda się nam zaciążyć na pewno i przestań już z tym która pierwsza hehe:laugh2: tego nie wiemy i nie to jest ważne a sam fakt! bardzo 3mam kciuki za nas i za resztę koleżanek:tak:;-)

Nie wiem co u Kubusia.... :-(
 
Do góry