reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

patrysiu sliczny brzusio..

royanna odpocznij troche potem nie bedziesz miec za wiele czasu..

moja derya cos dzisiaj plakala pierwszy raz od porodu az serce mi sie krajalo..musial ja brzuszek bolec.. musialam zjesc cos nie tak..biedulka moja jak sie naplaala..teraz zasnela..byle juz nie plakala bo serce mi peknie..
 
reklama
Jarzębinko poród ekspresowy tylko pozazdrościć :tak: niech Ci się synkek zdrowo chowa i czekamy na zdjęcia :tak: a jak Kacperek reaguje na braciszka?

na szczęście Kacperek zareagował zdroworozsądkowo tzn. cieszy się, chce przy nim pomagać i chetnie mi pomaga jak go o cos poproszę, ale sam nie bierze sie do opieki, tzn. zawsze najpierw sie zapyta czy może: czy może nakręcic pozytywke, dać buziaka ........ ogólni ejest OK ............. :tak:

Dziewczyny czy ja powinnam już mieć skurcze przepowiadające?? Bo ja żadnych skurczy nie czuję i sama nie wiem czy to dobrze czy źle :eek: Czasem brzucho twardnieje no i boli jak już pisałam, ale to by było na tyle...

ja i w pierwszej i w drugiej ciąży nie odczuwałam żadnych skurczy przepowiadających, wiec na to tez pewnie nie ma reguły, wiec spokojnie, zawsze to mniej bólu :tak:

paula wiesz jaka jestem szczesliwa ze derya jest taka kochana..napisze po raz kolejny ze dziekuje bogu za moje tak wspaniale dzieciaczki..wszystko inne mi sie pirdzieli a dzieciaczki mam super..ich usmiech wynagradza mi wszystko..

wspaniała mamusia, to i wspaniałe dzieciaczki ............... :-):-):-)

Ej dzieczynki Wy zaraz będziecie tuliły swoje maleństwa :-) a ja z M będziemy się dopiero starali :tak:

a my bedziemy kibicowały i zanim sie obejrzysz i Ty będziesz tuliła swoje maleństwo ....................... :tak::-D:tak:szybciutko zleci , nawet bardzo :tak:
 
a ja tuliłam się moim mężem w 11d.c. wieczorkiem to była nasza 2rocznica 15go... no i to było tak bez zabezpieczenia wtedy już chociaż i tak uważam że to nic z tego nie wyszło. Nawet się nie łudzę...
czekam teraz na @
jutro zacznę 28d.c.
zobaczymy.... ;-)
 
a my bedziemy kibicowały i zanim sie obejrzysz i Ty będziesz tuliła swoje maleństwo ....................... :tak::-D:tak:szybciutko zleci , nawet bardzo :tak:
ahh.... oby szybko zleciał ten czas do zaciążenia:)
Paula uda nam się raz dwa zobaczysz:-) mamy tylu kibiców że musi sie udać;-):-p wszystkim nam się uda dziewczynom które planujemy dzidzie!!:tak::-)
 
pewnie że się uda:-)zaraz kolejno będziecie się chwalić II kreseczkami:-)
oby październik był dla mnie w tym roku łaskawszy bo w zeszłym roku staraliśmy się z mężem od sierpnia do nowego roku 09 i niestety nie udawało nam się.. przerwaliśmy starania. Teraz drugie podejście mam nadzieje że tym razem nam sie uda... bardzo bym chciała...

Dobrze że lepiej się już czujesz :happy:









 
reklama
Pyszczku- rybka bossskkkaaa!!! Już zdążyłam ją zrobić i nawet trochę spróbować... i schowałam do lodówki niech przechodzi hihihi. rewelacyjna,,, a ta panierka z ciasta do ryby świetna, bo w bułce i jajku mrożona ryba się rozlatuje na patelni a tej powstały takie małe racuszki.... mniam mniam!!
 
Do góry