reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kicia-super, ze u Ciebie wszystko dobrze i mala rosnie zdrowiutko.
Patrysiu-sliczny brzusio :) Super, ze w rodzinie(no prawie) pojawilo sie nowe, zdrowe dzieciatko :)
Kinga-faktycznie zmienilas avatarek, czyzby staranka zaczely sie juz dzis :)
Ja i tak jestem ciekawa, czy @ w ogole do Ciebie przyjdzie...
Pyszczku, ale wszystkim smaka narobilas, mniam, mniam.
Gosiu- Maja bedzie zazdrosna o nowy pojazd braciszka-jest super :)

Ja wrocilam ze sklepu, stwierdzajac, ze w Realu nic nie bede kupowac dla dziecka, bo nie ma co, a jak jest to ceny z kosmosu. Bardziej oplaca sie zamowic u jednego sprzedawcy na allegro.
Poprasowalam troche a teraz mam godzinke spokoju i moi chlopcy wroca do domku.
Ja naprawde nie potrafie odpoczywac tak aby sie polozyc...jedynie jak odpoczywam, to siedze przy kompie, bo mi szkoda czasu na lezenie...a blad ;) bo potem nie bede miala kiedy...
 
Kinga rzeczywiście masz nieregularne cykle :no: w każdym bądź razie czekamy z Tobą na dzień @ ;-):tak:
no niestety :-(
Kinga fajny masz Avatarek ;-) udanych zakupów życzę :tak:.
:-) dziękuje Ci

Mój brzusio:-)
ŚLICZNY! piłeczka :-) miałam podobnie... :happy:

Kiki Paula Kinga buziak:tak:

u mnie ok!
niedlugo przeprowadzka.
Malenkiej nic jeszcse nie wyroslo ;-) spora dzidzia z niej, wazy 657g :tak:
czuje sie dobrze, tylko troche juz zmeczona, za szybkie obroty...

Kiki mala sliczna!! a jak z M cos lepiej czy juz odpuscilas goscia???
Paula kiedy zaczynacie staranki???
Kinga wy od nastepnego cyklu czy juz w tym?
Patrysia fajny brzuszek :) jaka duza twoja dzidzia?

Pozdrowienia dla Wszystkich!!!!!
Zaraz postaram sie troche nadrobic :-D
Kicia dobrze że u was wszystko okej, niedługo na swoim nowym :) maleńka zdrowo rośnie widzę:)
My zaczynamy już w tym cyklu :happy: 3maj kciuki! ;-) musi sie w koncu i mi udać

Kinga to ja wysłałam Ci zaproszenie na NK:zawstydzona/y::-)

[/CENTER]
ahaa no tak myślałam ale nie byłam pewna:-p;-) dzieki!

Kinga-faktycznie zmienilas avatarek, czyzby staranka zaczely sie juz dzis :)
Ja i tak jestem ciekawa, czy @ w ogole do Ciebie przyjdzie...
awatarek zmieniłam bo zaczyna się październik.. :-) moj starankowy październik;-) @ na pewno w tym tyg zawita..... :confused2: zobaczymy.
Wiesz to prawda.... teraz nie odpoczywasz a jeszcze możesz sobie pozwolić, pozniej jak bedzie dzidzia malutka to ci tak nie da odpocząć :)
Ja też wolę robić zakupy na allego;-)
Odpocznij troszkę, nie bądz dla siebie taka :happy: buzka


My też już po zakupach:)
Teraz anatolka sobie popijam i czekam na mój serial "brzydule"
Na jutro sobie zaplanowaliśmy z mężem wyjazd do kina do Olsztyna:) całe południe i wieczór poza domem. Nie bede przynajmniej tak myślała o tej @...
 
A ja się dziwnie czuje:sorry:po tym jak byłam w kibelku"wypuścić orke" to jakoś tak brzusio pobolewać zaczyna i troszke jakby żaładek :sorry:
Ja tez czekam na brzydule co sobie położe się :tak:
 
Czesc dziewczyny! Jestem mama dwoch chlopcow i jek nie trudno sie domyslic staram sie o dziewczynke:-) Moglybyscie mi doradzic czy mam jeszcze dzis probowac bo juz zglupialam od tego wyliczania i potrzebuje zimnej oceny sytuacji. W zeszlym miesiacu 13 d.c. 36,6 (test owulacyj. poz) 14 d.c 36,8 (test owul neg) @ 29 d.c . Owulacja prawdopodobnie byla w 14. Dzisiaj moj 11 d.c. probowac czy juz nie? HELPPPPP! Starania bylyby wieczorem wiec blisko 12 dnia i dlatego sie waham:)
witam cię.;-)
ja miałam cykle 28d.i właśnie zaciążyłam 11dc.wieczorem.
też marze o corci -zobaczymy.:-p
 
reklama
kicia ciesze sie ze wszystko jest ok ze malutka zdrowo rosnie no i bedzie spora dziewczynka jak moja derya..co do mojego m to ciezko odpuscic ale musze nie ma innego wyjscia..ciezko mi ale coz takie zycie niech on idzie swoja droga a mi da isc moja...

kinga co tam w brzuduli kiedys mialam tvn teraz nie mam i nic nie wiem a tak lubialam ogladac ten serial

tusia to moze udalo sie w dziewczynke..

patrysia odpocznij sobie i uwarzaj na siebie..
 
Do góry