reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Są wyniki biopsji


JELITO GRUBE ZDROWE I UNERWIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Teraz wprowadzają mleko ale sztuczne takie które się nie wchłania przez jelita, później moje a jak bedą zalegania topodobno ma być jakiś delikatny zabieg udrażniający :tak::-) ale jesteśmy z M szczęsliwi
z tego powodu kupiłam sobie dwa komplety z Triumpha !!!! :-D:-D:-D:-D
dziękuje ze trzymaliście kciuki !!!

Agniesiak super, ze z maluszkiem wszystko ok a przypomnij mi chciałaś córcię czy synka ? :confused2:
Co za wspaniała wiadomośc
Teraz to raz dwa zleci i Kubuś będzie z Wami w domku:tak:
My z M cały czas do brzuszka mowimy Tomuś:-D ale jak będzie córunia to też będziemy happy:happy:oby zdrowe było:tak::-)


Aga tez sie ciesze ze u Ciebie ok:-)i z cytologia tez bedzie wszystko dobrze:-)[/B]
Dziękuję Kochana:tak:Boję się tego wyniku cytologi, no ale zobaczymy 6 października na wizycie:tak:

Bardzo sie ciesze, ze wizyta udana i wszystko dobrze. A do 5.10 szybko minie:tak::-D:-D:-D
Oj.. już bym chciała aby ten 5 październik byl jutro:-D

SAME DOBRE WIEŚCI!!!:happy:
Super Agniesiak !!! Ja myślę, że będzie dziewczynka :-) Chyba tak miało być? ;-)
Obstawiamy od samego początku chłopaczka Tomaszka ale zobaczymy co Pan Bóg nam zesłał:tak::-)

[/CENTER]
Agniesiak ciesze się że i u Ciebie dobre wieści, że wszystko wporządku :tak::-):-) niedługo zobaczysz swoja dzidzie i być moze poznasz płeć, szybko zleci :tak:
Matko ja dziś taka happy jestem, że chyba zaraz wybuchnę:-D:laugh2::rofl2::happy::laugh2:

Byłam na wizycie, wszystko oki, obejrzałam serial w tv, mąż poszedl do pracy a ja pranie robię (ręcznie bo nie mamy pralki:no:) Jeszcze została mi jedna ogromniasta micha i dwie mniejsze do przeprania:tak:Rąk już nie czuję, ale prac trzeba:-D Nieraz zanosimy pranie do teściów albo do babci do mieszkania obok:tak:Ale ja wolę sama sobie uprac:eek::confused2::-DDzień mi szybciej minie i M wróci niebawem:tak: Eh.. jeszcze tylko kupa zmywania jest..:-DNo ale jak się sprężę to dam radę przed przyjściem M z pracy:tak:





 
reklama
Kobitki ale się ucieszyłam:-D może wam się wydawać to nic nadzwyczajnego ale dla mnie to bardzo miłe zaskoczenie:-D a więc tak mój synek jak ma dużego pampersa to ściąga go i czasami przynosi żebym mu ubrała(pewnie chodzi mu o nowy)a ja tak mówie do niego(od tak se bo mi się nie chciało iśc po nowego)"Dominiś przynieś nowy pampers bo ten jest be"i wiecie co:szok: :-D poszedł po nowy pampers i przyniusł mi go:rofl2: a najlepsze to że skapnął się gdzie one leżą :-)ucieszyłam się bardzo że tak mnie zrozumiał :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kobitki ale się ucieszyłam:-D może wam się wydawać to nic nadzwyczajnego ale dla mnie to bardzo miłe zaskoczenie:-D a więc tak mój synek jak ma dużego pampersa to ściąga go i czasami przynosi żebym mu ubrała(pewnie chodzi mu o nowy)a ja tak mówie do niego(od tak se bo mi się nie chciało iśc po nowego)"Dominiś przynieś nowy pampers bo ten jest be"i wiecie co:szok: :-D poszedł po nowy pampers i przyniusł mi go:rofl2: a najlepsze to że skapnął się gdzie one leżą :-)ucieszyłam się bardzo że tak mnie zrozumiał :-)
Mamusia poprosiła to synuś przyniósł:tak::-)Grzeczny ten Dominiś:-)
Patryśka fajny avatarek masz:tak::-)
Dzieci szybciutko się uczą:tak:
Spróbuj teraz z talerzykiem po obiadku, żeby przyniósł mamie do zlewu albo coś podobnego, hihi:-)
 
Obstawiamy od samego początku chłopaczka Tomaszka ale zobaczymy co Pan Bóg nam zesłał:tak::-)

Ach, no nie trafiłam :-) Tyle tych typowań było... :-) Jedne trafione drugie mniej :-)
A to jak serduszkowaliście?

Kobitki ale się ucieszyłam:-D może wam się wydawać to nic nadzwyczajnego ale dla mnie to bardzo miłe zaskoczenie:-D a więc tak mój synek jak ma dużego pampersa to ściąga go i czasami przynosi żebym mu ubrała(pewnie chodzi mu o nowy)a ja tak mówie do niego(od tak se bo mi się nie chciało iśc po nowego)"Dominiś przynieś nowy pampers bo ten jest be"i wiecie co:szok: :-D poszedł po nowy pampers i przyniusł mi go:rofl2: a najlepsze to że skapnął się gdzie one leżą :-)ucieszyłam się bardzo że tak mnie zrozumiał :-)


Pierwsze postępy są najcudowniejsze :-) Szkoda tylko, że dzieciaki tak szybko rosną :sad:
 
Mamusia poprosiła to synuś przyniósł:tak::-)Grzeczny ten Dominiś:-)

Patryśka fajny avatarek masz:tak::-)
Dzieci szybciutko się uczą:tak:
Spróbuj teraz z talerzykiem po obiadku, żeby przyniósł mamie do zlewu albo coś podobnego, hihi:-)


oj tak teraz po synku widze że naprawde zaczyna już się dużo rzeczy uczyć:-)z talerzykami już też w pewien sposób pomaga:tak:idzie kłaść na lade(bo ja najpierw tam kłade i potem ogólnie sobie sprzątam)bądz jak mówie "synku chodx umyjemy ząbki"to biegnie tam gdzie jest jego szczoteczka albo z mówieniem mnie zaskoczył bo mój synek narazie tak dużo nie mówi ale jak szliśmy się bawić ze szczeniaczkami to one już chciały iść spać a synek tak za dupcie pcha szczeniaczka i mówi do niego "idź idź" :-Ddobre sobie mi nie mówi ale do szczeniaczka sobie powie:rofl2: ach takie małe rzeczy a cieszą:-) jeszcze troche i wasza pociecha bedzie robić niespodzianki:-)

Ps.dziękuje mi także sie podoba;-)
 
Padam z nóg.. pranie w miskach może wykończyc czlowieka..:no:Normalnie nie mam siły.. i tak dwie pary spodni mi zostaly do prania na jutro (w tym jedne ciążowe, które mialam uprac jako pierwsze bo chciałam już je nosic bo super wygodne sa:zawstydzona/y:):-DPozmywane..uff.. dobrze, ze obiadek gotowy w lodówce (fasolka po bretonsku) bo inaczej bym sie zachetała;-):-D(czyt. wykończyła:-D) M przychodzi po 18 z pracki, zjemy i będziemy odpoczywać:tak:
 
Bershka wspaniałe wieści, bardzo się cieszę razem z Tobą ! :-):-):-) Kubuś silny chłopczyk, jeszcze troszkę się wzmocni, zacznie tolerować jedzenia i szybko wróci do domku :) Super, trzymajcie się ciepło, Całusy :-)

Agniesiak i u Ciebie wszystko w porządku, to git :-D:-D:-D a wyniku cytologii się nie bój, na pewno będzie ok :tak: co do płci życze żeby Wam się wymarzony Tomeczek udał :tak::-)

Patrysia hehe fajne takie małe postępy Synka obserwować, prawda :)
 
reklama
Do góry