reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

SAME DOBRE WIEŚCI!!!:happy:

Dziewczynki bylam na wizycie, wszystko oki:tak::-D
Pobrał mi gin cytologię do przebadania a usg nie robił:-( Dał mi skierowanie i poszłam się zapisac na usg na 3 pietro:tak:tam mają superaśny sprzęt:tak: Może już 5 października dowiem się jaka będzie płec maluszka:zawstydzona/y::-)Jak myślicie? O genetycznym to mi powiedział, że jak robi mi na takim super sprzęcie usg to od razu mierzy wszystko i jest oki, dlatego jako takiego mi nie zleca dodatkowo bo wszystko jest na bieżąco:tak:Także jestem szczęsliwa i zadowolona:tak: Tylko teraz czekam na 5 października na usg a 6 października mam kolejną wizytę i pewnie już odbiore wynik cytologi.. i tym troszkę się martwię bo to byla moja pierwsza:zawstydzona/y::-)

:tak::-)


Super Agniesiak !!! Ja myślę, że będzie dziewczynka :-) Chyba tak miało być? ;-)

oj nie chciałam się przyznawać bo do termin @ w piątek ale dziś
głupi babsztyl pokusiłam się i zrobiłam i teraz zachodze w durny łeb
i gapie się ciągle na tego bladziora:sorry:

Tusia ... ciiii... nic nie mówię :-)

Są wyniki biopsji


JELITO GRUBE ZDROWE I UNERWIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Teraz wprowadzają mleko ale sztuczne takie które się nie wchłania przez jelita, później moje a jak bedą zalegania topodobno ma być jakiś delikatny zabieg udrażniający :tak::-) ale jesteśmy z M szczęsliwi
z tego powodu kupiłam sobie dwa komplety z Triumpha !!!! :-D:-D:-D:-D
dziękuje ze trzymaliście kciuki !!!

Ta wiadomość jest numerem 1!!!

Bardzo się cieszę Bershko , że wszystko na dobrej drodze :-)
Kurcze, zdrowie dziecka to chyba najważniejsza sprawa. Podziwiam Cię, musisz mieć ogromną siłę :tak:
 
reklama
Anufifi kiedy ta decyzja o kredycie bedzie ? :crazy:

jak Kubuś będzie w domku też zaczniemy myśleć z M o domku, moze coś na przyszły rok uda się sklecić :-) tylko z M nie mozemy dojśc do porozumienia w kwestii zakupu domu, ja chce gotowca a M budowę :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::crazy: ale nie dam się tak łatwo :-D:-D:laugh2:

pojęcia nie mam ....i mam dośc juz czekania...wykańcza mnie to....
 
muszę ale czy mam :confused2::confused2::confused2: mam chwilę załamania, szczególnie wieczorami ale staram się być twarda, zeby maluszek miał w nas oparcie :-(

No dokładnie. Musi czuć waszą wiarę w to, że wszystko będzie dobrze.
Moje dzieci, odpukać, jakoś szczególnie nie chorowały. Coś o mało co Jarek siusiaka nie stracił, bo mu się załupek zrobił,a pogotowie woziło go od Ajfasza do Kajfasza. A podobno są tylko 2h na to żeby odblokować dopływ krwi :szok:
Na myśl o szpitalu dostaję gęsiej skórki :baffled:

Żeby Kubuś jak najszybciej był już w domku!!
:-)
 
BERSHKA cudowne wieści baaaaaaaaaardzo się ciesze :-D:-D:-D teraz juz tylko może być dobrze i jedzonko zacznie także tolerować i myk do domciu :-D
 
Bershka Kochana ... strasznie sie ciesze!!!!!! tyle czekania..ale oplacilo sie !!!!! :)))))
Ucaluj tego malego Brzdąca :-):-D:-D:-D
Caluje WSZYSTKIE ...dzis mam dzien do dooopy ..:eek:... wiec tylko Caluski zostawiam;-)
 
Są wyniki biopsji



JELITO GRUBE ZDROWE I UNERWIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Teraz wprowadzają mleko ale sztuczne takie które się nie wchłania przez jelita, później moje a jak bedą zalegania topodobno ma być jakiś delikatny zabieg udrażniający :tak::-) ale jesteśmy z M szczęsliwi
z tego powodu kupiłam sobie dwa komplety z Triumpha !!!! :-D:-D:-D:-D
dziękuje ze trzymaliście kciuki !!!


Bershka super wiadomość!!!!!!! :-):-):-) bardzo się cieszę razem z Tobą! :-) wiedziałam że musi być dobrze ;-):tak: dużo zdrówka dalej życzę :tak: a prezent zasłużony ;-):tak::tak:
 
Dziewczynki bylam na wizycie, wszystko oki:tak::-D

Pobrał mi gin cytologię do przebadania a usg nie robił:-( Dał mi skierowanie i poszłam się zapisac na usg na 3 pietro:tak:tam mają superaśny sprzęt:tak: Może już 5 października dowiem się jaka będzie płec maluszka:zawstydzona/y::-)Jak myślicie? O genetycznym to mi powiedział, że jak robi mi na takim super sprzęcie usg to od razu mierzy wszystko i jest oki, dlatego jako takiego mi nie zleca dodatkowo bo wszystko jest na bieżąco:tak:Także jestem szczęsliwa i zadowolona:tak: Tylko teraz czekam na 5 października na usg a 6 października mam kolejną wizytę i pewnie już odbiore wynik cytologi.. i tym troszkę się martwię bo to byla moja pierwsza:zawstydzona/y::-)

Agniesiak ciesze się że i u Ciebie dobre wieści, że wszystko wporządku :tak::-):-) niedługo zobaczysz swoja dzidzie i być moze poznasz płeć, szybko zleci :tak:

Tusia trzymam kciuki zeby to tym razem była fasolka!!! :tak:

Zmykam do domu, papa! Miłego popołudnia! :-)
 
Az milo sie czyta dzisiejsze posty :))))
Ja wlasnie jem kanapeczki bo przez porzadki obiadu nie zdazylam jeszcze zrobic, i za chwile musze jechac po Maciusia. Dzis rano tez plakal i wolal: chce do tatusia!!!
Obiadek zrobie jak wroce, bo moj M i tak dopiero bedzie po 18tej w domu.
I dzis swieto-moj brat co mieszka w Irlandii znalazl dzis godzinke i nas odwiedzi po 18tej! Pisze swieto, bo jest juz tydzien w Polsce, w czwatrek wyjezdza, a ostatnio jak byl wiosna to tego czasu nie znalazl. Ja sie widzialam z nim chyba wlasnie rok temu...
 
reklama
BERSCHA SUPER :-):-):-)
Agnieszka jak miło ze wszystko ok, a czas szybko zleci do kolejne wizyty.

Sylwia75 co jest, ze dzień do dupy?
Ja nie narzekam na brak zajęcia sporo na biurku
Buziaki dla wszystkich kobietek
Tusia trzymam kciuki
 
Do góry