reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej dziewczyny!!U nas burza cala noc byla a teraz pada!!

bershka ale z Ciebie laseczka:-)pieknie wygladasz:-)

Pati jakie Ty tabsy bralas??jesli anty to nie ma sie co ddziwic ze jeszcze sie nie udalo ja dopiero w 2mcu po odstawieniu zaciazylam wiec 3mam kciuki za ten cykl:-)

Patrysia super pileczke masz:-)mi sie ciagle wydaje ze moj brzusio jest maly i ze mauch nie ma gdzie sie tam zmiescic:-)

Pozdrawiam pozostale babeczki:-)
 
reklama
Dzien dobry :-)

A u nas niebo zachmurzone, ale na razie nie pada :)

Bershka super wyglądasz, piękna i modna mama :-) i ja też dziękuję za wskazówkę co zrobić żeby odzyskać posta, myślałam że się nie da, a tez mi czasem wcina :sorry2: a w ogóle jak się czujesz?

Margarittka no super pogoda Wam się trafiła na urlop, naprawdę :tak: cieszę się że się udal wypad do Polski :) Pozdrawiam ciepło!

Gosia a Ty się nie martw wielkością brzucha, najważniejsze że maluszkowi taka wielkość odpowiada skoro wszystko oki i jest mu dobrze :tak: u mnie się wczoraj tak wiercił że aż było widać przez bluzkę jak cały brzuch się rusza :-D ale się M śmiał, nie mógł się nadziwić że tak widać :-D

Patrysia, Czarodziejka, Paula Buziaki!

Pozdrawiam wszystkie Laski i miłego dnia!
 
Witam po weekendzie :-)

U nas dziś rano była taka burza i tak lało że nie mogłam z domu wyjść i przyjechałam do pracy 1,5 godziny później!! :baffled::tak:

Wczoraj zrobiliśmy sobie wycieczkę do Wilkowyj ;-) a raczej do miejscowości Jeruzal gdzie kręcili Ranczo :tak: kupiliśmy sobie Mamrota ;-):tak: całkiem dobry w smaku słodki :tak::-D wracając do domu zajechaliśmy sobie nad jeziorko a potem w domu zrobiliśmy sobie grilla i siedzeliśmy do wieczora :tak: bardzo fajny dzień mieliśmy :-)

Dziś niestety trzeba było przyjechać do pracy :baffled:

Ale i tak wszystkim życzę miłego dnia!!! :tak: :-):-)
 
reklama
Pyszczku buziak również dla Ciebie :-) a te rzeczy kocyk i śpiworek są śliczne :tak::-) fajnie że troszkę pobawiłaś się na weselu :tak:

Margaritta fajnie Cię widzieć :-) to trafiliście na pogodą w PL :tak: fajnie że pobyt się udał :-)

Bershka śliczna mamuśka z Ciebie a brzusio superowy :tak: gdyby to była dziewczynka to bym wzięła od Ciebie ;-):-)

Gosiu Twój maluszek ma napewno tyle miejsca ile potrzebuje a Ty powinnaś się cieszyć że masz zgrabny brzuszek :tak:

Agniesiak, Patrysia witajcie :-)

A wszystkie pozostałe dziewczynki serdecznie pozdrawiam! :-)
 
Do góry