reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czarodziejko :-D dzięki ale oddam brzuch w dobre ręce, która chętna? :-D:-D:-D
Już się nim nacieszyłam i chcę teraz wrócić do swoich 55 kg :-):cool2:
 
reklama
witam.czekanie na efekty staranek jest chyba najgorsze:baffled:a staralam sie jak PATRYSIA kazała;-)w 9i10dzień cyku.:confused:
Bershka-:szok:niezła babeczka z ciebie.
 
Kochana jak Ci się coś takiego stanie następnym razem musisz od razu wcisnąć CTRL i Z i z powrotem go odzyskasz :tak:
Dzięki malenQa za podpowiedz:)

witam.czekanie na efekty staranek jest chyba najgorsze:baffled:a staralam sie jak PATRYSIA kazała;-)w 9i10dzień cyku.:confused:
Bershka-:szok:niezła babeczka z ciebie.
Tusia- To w takim razie trzymam kciuki zeby sie udalo......a powiedz jak dlugie masz cykle? i rozumiem ze skoro staranka zaczynasz 9,10 dzien to pewnie na dziewuszkę?
 
o tak DZIEWUSZKA mi sie marzy:-)
zawsze miałam cykle 28d. ale ostatnie dwa jak nazłość były 26d.
to jak myślicie w dobre dni sie postarałam.:confused:
 
Tusia ja tez staram sie o dziewczynke,mysle ze spoojnie 10 dnia cyklu,9 moze byc za wczesnie,chociaz nie mnie to oceniac bo sama mam ten sam problem;-)jezeli sluz zaczyna mi sie ok 12 dnia cyklu to juz sa dni plodne czy dopiero za kilka dni:confused::confused::confused::confused::confused::confused:Tusia jak bedziesz cos wiecej wiedzial to pisz licze na Twoja pomoc,buzka;-):-):-D:tak:
 
Witam:-)
Wrocilismy kilka dni temu z tropikow:cool2: z PL znaczy:-D Minelo jak ... za szybko :sorry2: Bylo suuuper.I chociaz Niki nie przyzwyczajona do takich upalow to swietnie dalysmy sobie rade.Dziewczyny mowie Wam- ciuchow nabralam:szok: zwlaszcza dziewczynkom, a tu Niki w samych bodikach non stop:-D Bo tu w tej naszej krainie deszczowców to krotki rekaw sie nie zdarza:dry: Juz tęsknie:sorry2: Zresztą nie tylko ja;-)

Postaram sie poczytacc co u Was- chociaz nie wiem czy nadrobie:surprised: z tego co zdazyłam to ...

Czarodziejko wielkie gratulejszyn:tak:


425.jpg



Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam;-)

A gdzie annufifi??? na urlopie pewnie:sorry2:
Becia muuahh:-)

Bershka wow:cool2: przeczytałam juz ,ze oddasz brzusio w dobre rece- jak z chlopaczkiem to ja biore :cool2::-D:-D wyglądasz cudnie:sorry2:

jutro u nas wole tzw. bank holiday ... wybralibysmy sie gdzies,ale ta pogoda:baffled:

Dobrej nocy maminki:tak:



 
reklama
DZIEŃ DOBRY:-)
No to ja szybciutko wklejam swoje duże JA :-D


wow ciąży służy ci służy:-):tak:brzusio super:-)



Kochana jak Ci się coś takiego stanie następnym razem musisz od razu wcisnąć CTRL i Z i z powrotem go odzyskasz :tak:


i ja dziękuje:-) bo nie raz mi się skasuje:sorry2:


Witam:-)
Wrocilismy kilka dni temu z tropikow:cool2: z PL znaczy:-D Minelo jak ... za szybko :sorry2: Bylo suuuper.I chociaz Niki nie przyzwyczajona do takich upalow to swietnie dalysmy sobie rade.Dziewczyny mowie Wam- ciuchow nabralam:szok: zwlaszcza dziewczynkom, a tu Niki w samych bodikach non stop:-D Bo tu w tej naszej krainie deszczowców to krotki rekaw sie nie zdarza:dry: Juz tęsknie:sorry2: Zresztą nie tylko ja;-)


super że wakacje się udały:-)i to dobrze że tęsknisz bynajmiej szybciej wrócisz na kolejne:-p;-)
 
Do góry