reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja też się staram być jedną z pierwszych osób, ale tak żeby jeszcze spokojnie dojechać, czyli tak koło 9 :-)

Oki idę zaraz na prasowanko :)
 
reklama
Nareszcie mam chwilkę...dobrze że dziś piątek bo już mam dosyć tego tygodnia :baffled:

Gosiu, Patrysiu cudne macie brzuszki :-):tak: Patrysia jakby trochę większy nawet od Gosi ale oba śliczne :tak:Gosiu Twój taki zgrabniutki :-) p.s. Gosiu ładną masz sukieneczkę :tak:

Pati najbliższe staranka przed Wami i będzie córcia napewno :tak::tak::tak:

Bershka oby do 11 sierpnia :tak: trzymam kciuki kochana żeby wszystko było dobrze! :tak:

Pyszczek dziękuje za pozdrowienia :-) a u Was to strasznie ogórkowo :-D

Okruszynko dobrze że malutka zdrowa i wszystko jest dobrze! :tak: jeszcze troszkę i będziesz ja tuliła w ramionach tak jak Agnieszka swoją córeczkę :tak:

Royanna cieszę się że i u Ciebie wszystko dobrze :-) słyszałaś pięknie bijące serduszko swojego maleństwa :-) a wagą się nie przejmuj po ciąży przy dwójce dzieci szybko stracisz zbędne kg :tak:

Kiki kochana nasza jak się czujesz???

Ciekawe co tam u Anufifi :confused: to prawda ze brakuje jej tutaj :tak::-(

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie
i życzę miłego weekendu
:-):-):-)​
 
witam dziewczyny..kulam jakos do przodu..cholernie mi ciezko..jutro o 10 msza a o 13 w kostnicy, jak ja to przejde bedac tu w domku z dzieciaczkami..musze byc dzielna dla mojej coreczki w brzuszku..
 
Kiki tak musisz być dzielna...dla córci!!! :tak: Tulam bardzo mocno hug.gif Trzymaj się jakoś!

Ja zaraz zmykam do domku...buziaczki dla Was dziewczynki

 
Gosia ja mam gdzieś taki brzuch jak Ty :-)

Paula dzisiaj już zakończymy przetwórstwo ogórkowe w tym roku :-D właśnie przygotowałam drugą turę sałatki, teraz musi się przegryźć, a jak M przyjdzie to w zalewę, a potem słoiki :-)
Z przetworów to jeszcze w tym roku chcę zrobić gruszki w syropie :)

Kiki trzymaj się dla Malutkiej, bądź silna właśnie dla niej.. tulam mocno..
 
Kiki, dasz rade. Jestes bardzo dzielna kobieta i masz wspanialych synow ktorzy Cie wspieraja oraz coreczke ktora bardzo potrzebuje silnej mamusi:) Tulam Cie mocno kochana...
 
reklama
Do góry