reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziekuje kochane za miłe słowa:tak::-)tak wiem że jeszcze szybko ale jednak siusiak był widoczny ale jest już ok nawet mój M podszedł i dał buzi brzuszkowi mówiąc Alanku mocno cię kochamy bo najważniejsze żeby było zdrowe:tak::-)no tak to zaczynam szukać niebieski fotelik rożek:-)jak to mój tata mówi "ród Szmudów nie zaginie":-Dbędzie dobrze trzeba się cieszyć że wogóle moge mieć dzieci bo jest tyle kobitek które się stara no i synek na pewno ucieszy sie z braciszka:tak:

bedziesz w tej samej sytuacji co ja PATRYSIU,moj Alanek tez bardzo sie cieszyl na braciszka i bardzo sa ze soba zzyci.Tesknia za soba i juz teraz slicznie sie ze soba bawia:tak::-);-):-DCoreczka bedzie trzecia,buziaki;-)
 
reklama
Agnieszko z tego co piszesz to rzeczywiście super warunki w tej Klinice macie :tak: Oby udało się tam Tobie urodzić wtedy kiedy nie będzie remontu :sorry: No nic musisz poczekać i zobaczyć jak sytuacja się rozwinie, może tak jak piszesz odstawisz leki i się zacznie :happy: Waneskę trzeba namówić co by chciała szybciej wyjść :-)

Czarodziejko wprawdzie nigdy nie byłam tam gdzie Twój dziadzio mieszka ale wiem gdzie to jest, okolice Świdnika prawda? Kilkanaście km od Lublina o ile się nie mylę ;-)

Patrysiu kochana nie ma co się smutać, wiadomo liczyłas na córunię, ale drugi syneczek też będzie słodki i kochany! Emocje są, nie da się ich oszukać, ale dobrze że podeszłas do tego rozsądnie, że najważniejsze zdrowa dzidzia :tak: Patrysiu gratuluję Syneczka :-) Fakt, to jeszcze i tak wcześnie na to żeby być pewnym płci, może jeszcze się wszystko zdarzyć, jak u Agnieszki, ale jesli siusiak jest to i tak super :) Zobacz Anufifi ma dwóch Synków, Sylwia, Bershka, Pati :) Bedzie wszystko dobrze :tak: Ale z zakupami to bym się jeszcze wstrzymała, ja jeszcze nic nie kupiłam dla Maluszka :sorry:

Bershka ja tez chcę Cię miec na nk :-) ale nie wiem jak Cię znaleźć :sorry:

Tusia tak dobrze liczysz, ja policzyłam Twoje dni i też mi wyszło 26 :tak:

Paula ojej dobrze rzeczywiście że są takie miejsca.... chociaz jak o tym pomyślę to smutno się robi na duszy, ale wielu rodziców nienarodzonych dzieci ma dokąd przyjść i uczcić pamięć ich dziecka, dać wyraz tego że ono istniało i jest teraz Aniołkiem, wyobrażam sobie że jest to bardzo ważne ... Paulusia Twój Aniołek zawsze będzie Twoim Aniołkiem, ale już niedługo będziesz nosić pod serduszkiem kolejną istotkę, zobaczysz ...:tak: Tulam mocno..
A co do porodu to wszystko weryfikuje życie, tak jak napisałaś :-) Ja też chciałabym naturalnie, ale najwazniejsze żeby moj Synek przyszedł na świat zdrowy, niezależnie jakim sposobem :)

Miłego dnia Dziewczyny! :)
 
Witam i ja:-)
Paula, Pyszczku tak pytałam jak to bedzie wygladało jak np urodze 31lipca to gdzie bede z dzidiza potem... odpowiedzieli ze na czas az dojdziemy do siebie spokojnie mozemy sobie odpoczywac w pokoju, ze remont jest robiony piętrami ... wiec chyba niebedzie tak zle... poprostu nieprzyjmuja nowych porodow od 1sierpnia.........
tez sie zastanawiam jak tu małą szybciej na świat zaprosić, jezeli by odstawienie tabletek niepomogło:laugh2::happy:
A ja dziś zamierzam spakowac juz torbe do szpitala... musze jeszcze dokupic jakies wody niegazowane na czas porodu i cos do jedzenia dla męza zeby mi tam niepadł bo przy pierwszym porodzie jak był ze mna to 7 godzin nic nie jadł i nic niepił, nie myslałam o takich rzeczach a teraz gdyby jednak miał byc zemna znow przy porodzie to lepiej zeby cosik miał ze sobą;-)
aha jeszcze musze mu przygotowac co mi ma przywież do szpitala jak bedziemy wychodzic dla dzidziaszka i dla mnie....
ale bym chciała zeby to juz było po:-p
buziaki i miłego dnia laseczki

 
Agnieszka hehe no to koniecznie musisz tym razem o Mężu pomysleć :-) ale Ci fajnie już się pakujesz do szpitala :-) niedługo będzie po, zobaczysz :)

A mi się coraz trudniej śpi, dzisiaj to czy na prawym czy lewym boku z poduszką pod brzuchem, czy między nogami i tak brzuszek bolał :eek: Dopiero jak wstaje to ból od razu mija, więc podczas leżenia pewnie jakiś ucisk jest :eek:

No nic zmykam na śniadanko! :)
 
Gosiu to raczej nie do mnie było ;-) ale co do pralki zgadzam się z Pyszczkiem że te 6 kg są praktyczniejsze, dla mnie i taka nieraz jest za mała ;-):-D no ale jak Ci się nie zmieści większa to trudno, moja teściowa ma taką 4,5kg i sobie radzi :tak:
a żelazko mogę śmiało polecić to co Pyszczek bo mam identyczne :tak::-D i też jestem zadowolona :tak:
hehe to na zelazko w takim razie juz sie zdecydowalam hehe:-)a w jakich sklepach je kupilyscie??co do pralki to jakos dam rade moja tesciowa ma wlasnie taka cienka i daje rade:-)
bedziesz w tej samej sytuacji co ja PATRYSIU,moj Alanek tez bardzo sie cieszyl na braciszka i bardzo sa ze soba zzyci.Tesknia za soba i juz teraz slicznie sie ze soba bawia:tak::-);-):-DCoreczka bedzie trzecia,buziaki;-)

Pati kiedy testujesz??Bo ja tu czekam z niecierpliwoscia na Twoj test??i kiedy beda obiecne zdjecia??

bershka co lekarz Ci powiedzial??

Pyszczku mi tez sie zle spi:-(

Patrysia gratuluje zdrowego synka:-)

a ja jutro rano mam ginka i sie troche martwie bo brzuch troche mnie klul i pobolewal:-(

Buziaki dla wszystkich dziewczyn:-)
 
hej kochane... rece mi juz opadaja. myslsalam ze dzisiaj temp skoczy a tu nadal ta sama co wczoraj... niziutka :wściekła/y: co jest nie tak... wczoraj tak mnie jajniki bolaly ze masakra... dzisiaj juz mniej.... szyjka macicy byla nisko i taka rozpulchniona ale sluzu nic (przez clo) ale stosuje pre-seed... zrobilam dzisiaj test i znow mam 2 kreski!!!! od 3 dni tak samo!!! :-:)-:)-:)-( wyc mi sie chce bo nie wiem co jest grane... czy moze to byc spowodowane cyklami bezowulacyjnymi?? :-:)-:)-:)-(
 
[B]Pyszczku kiedy Ty idziesz na ta krzywa cukrowa??

bershka pamietasz jakie Ty mialas wyniki tej glukozy??bo ja na czczo 82 po godz od wypicia 125 po 2 godz 104 i nie wiem czy to sa dobre wyniki:-(pilam 50g[/B]
 
DZIEN DOBRY:-)
PATRYSIU-gratulacje ALANKA
.a morzesz przypomniec w jakie dni sie staraliscie i przy ilu dniowych cyklach.
a morzecie cos odp.na poprzednie pytanko.
@22czerwca a następna 18lipiec to znaczy,że cykl 26d.czy dobrze licze.


serduszkowaliśmy 11 dc a owulka była 13 dc i tez miałam cykle 26 dniowe:tak:



Dzień dobry :-)
Patrysiu Gratuluję Ci bardzo serdecznie :tak::-) i cieszę się że już się z tym pogodziłaś, wierzę że było Ci na początku przykro, szczególnie że tutaj przewidywałyśmy Ci dziewczynkę, ale najważniejsze że dzidzia jest zdrowa :tak::tak::tak: no i pomyśl ile plusów jest z posiadania drugiego synka :tak::-)
a mierzył Ci lekarz przezierność karkową? bo to chyba u Ciebie pora na to badanie :tak:

Ja też wczoraj sobie popłakałam :-(tak jak pisałam byłam z koleżanką pod pomnikiem dzieci nienarodzonych :tak: pomnik ten znajduje się na cmentarzu, na pomniku jest Matka Boska która trzyma pod swoim płaszczem dzieciaczki i jest napisane "Pomnik dzieci utraconych",zapaliłam znicz naszemu Aniołkowi :-:)tak: fajnie że są takie miejsca:tak: tamtejszy proboszcz co jakiś czas odprawia mszę i pochówek za takie dzieci :tak:


tak wiem plusy już sobie wyszukałam :-Da przeziernosć miałam w 11 tc:tak:i jest wszystko ok :tak:a głównie to zobaczymy teraz jak dzidzia będzie większa :tak:
To jest bardzo miłe że można zapalić światełko ANIOŁKOM i ja teraz jeszcze raz zapalam
[*]



bedziesz w tej samej sytuacji co ja PATRYSIU,moj Alanek tez bardzo sie cieszyl na braciszka i bardzo sa ze soba zzyci.Tesknia za soba i juz teraz slicznie sie ze soba bawia:tak::-);-):-DCoreczka bedzie trzecia,buziaki;-)



hehe tak ach synków dwóch hehe urwisy dadzą mi popalić:-Dno u nas na dwójce się skonczy M już nie chce więcej no i hehe dobre by było gdyby wyszedł 3 synek:rofl2:M mówi że on ma chyba przewage plemniczków męskich że są silniejsze że jest nam dane mieć chłopaczki:sorry:


Witam i ja:-)
tez sie zastanawiam jak tu małą szybciej na świat zaprosić, jezeli by odstawienie tabletek niepomogło:laugh2::happy:
A ja dziś zamierzam spakowac juz torbe do szpitala... musze jeszcze dokupic jakies wody niegazowane na czas porodu i cos do jedzenia dla męza zeby mi tam niepadł bo przy pierwszym porodzie jak był ze mna to 7 godzin nic nie jadł i nic niepił, nie myslałam o takich rzeczach a teraz gdyby jednak miał byc zemna znow przy porodzie to lepiej zeby cosik miał ze sobą;-)
aha jeszcze musze mu przygotowac co mi ma przywież do szpitala jak bedziemy wychodzic dla dzidziaszka i dla mnie....
ale bym chciała zeby to juz było po:-p
buziaki i miłego dnia laseczki



normalnie liczymy dni do porodu ale super :-)życze zdrowego udanego porodu:-):tak:

PYSZCZKU tak jest dużo u nas kobitek które mają chłopaczki i widać jak są szczesliwe że mają takich kochanych urwisków:-)wiem że Dominiś będzie szczesliwy z braciszka i ja już powoli się już przyzwyczajam że będe mieć małego Alanka to są moje kochane dzieci i kocham je najmocniej na świecie:-)a ty kochana się nie martw porodem zobaczysz jak chwycą skurcze i dojdzie do partych to taka kobitka będzie z ciebie uświadomiona że sama się zdziwisz przy porodzie nie myśli się czy ja umiem tylko wszystko aby wyprzeć maluszka:tak:mi się nie udało ale może tym razem się uda :sorry:ale wiedz jedno lekarze są cały czas przy tobie i niepozwolą aby się coś stało jak zauważąże nie będziesz mogła urodzić to wezmą cię na cc ale tym się także niemartw nie jest źle ;-)ale wierze że dasz sobie rade i synusia wypchniesz raz dwa;-)

Dziękuje ogólnie wam wszystkim za miłe słowa i gratulacje:-):tak:
A to jest mój maluszek:-)
 
reklama
To jest bardzo miłe że można zapalić światełko ANIOŁKOM i ja teraz jeszcze raz zapalam
[*]
dziękuje :-)

Patrysiu Alanek jest śliczny!!!!!!!! no i dobrze że zdrowy! :tak::-)

Gosiu ja kupiłam żelazkow jakimś sklepie internetowym nie pamietam w jakim, ale wyszukałam sobie właśnie na ceneo gdzie jest najtaniej i gdzie się opłaca kupić :tak:

Pyszczek mam wielką nadzieje że niedługo będę nosiła pod serduszkiem nową dzidzie :tak: wszystko zależy od wyników na tokso kiedy będziemy mogli zacząć się starać!
 
Ostatnia edycja:
Do góry