reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
agnieszko nie lubię narzekać ale jest mi już cięzko i z chęcią bym już urodziła, gdybym była w terminie ;-) poza tym mam to samo co Ty czyli brązowe plamienia, jutro zadzwonie do ginka, tylko u Ciebie było grzebanie ;-) a u mnie ot tak leci i to dużo tego :zawstydzona/y: Tobie już ustało ?
 
Witam:-)z maluszkiem wszystko dobrze ma 8 cm jak to ginekolog mówi wszystko na tak:tak:ślicznie się ruszało(zdjęcie jutro wkleje):-)pokazał mi oczka nosek ustka serduszko ładnie biło:-)no i teraz co do płóci jak to powiedział że na 100% powie za miesiąc a na dzień dzisiejszy możemy się tak pobawić:tak:no ale co z tej zabawy wynikło pokazał mi siusiaka i powiedział tak"na dzien dzisiejszy obstawiam że to chłopiec"tak więc dziewczynki będe mieć małego Alanka a tez już na to się nastawiam bo tak dzidzia była ułożona że tego siusiaka mi ginekolog pokazał i było ładnie go widać:tak:TAK WIĘC SYNEK:tak:troszke popłakałam ale jest już lepiej to był tak troszke dla mnie szok ale juz jest ok ciesze się ze jest zdrowe że dzidzia pięknie się rusza co czekam na mojego małego smrodka:-)
 
Bershka tak u mnie było to przez grzebanie...
ale w ten dzien co dzwoniłam do gina to mowil ze jezeli niema tam typowej krwi tylko ciemnobrązow plamienia to mam sie niemartwic i przyjsc rano sprawdzic.... ale jezeli masz krwistą krew to moze lepiej sprawdzic to na pogotowiu:sorry: no niewiem co C:sorry:i radzić pisze co wiem... aaa i wierze że Ci ciezko tez tak miałam i mam dalej jakos drugą ciąze przechodzi sie gorzej wszystko szybciej zaczyna denerwowac... ja juz spac niemoge bo tylko mysle o tym dniu.... zeby wszystko było dobrze...

 
Patrysia GRATULUJE synusia wiem co przezywasz ale to uczucie przejdzie :tak: najwazniejsze zeby było zdrowe nic innego sie nie liczy...
Alanek jest przesłodkie imie strasznie mi sie podoba:-)
i niesmutaj sie bo " smrodek" to czuje i bedzie mu przykro, tulam;-)

 
Patrysiu nawet jak chłopczyk to super ! Wiesz ja tez się popłakałam ale później już będzie Ci lepiej :tak::tak::tak: zresztą widzę że już jest :-) a poza tym kto mówi, że będziemy mieć tylko dwójkę :-D:-D:-D:-D wydaje mi się, ze za wczesnie na prognozowanie płci zobacz jak miała Agnieszka ;-)

Agnieszka dzięki, jutro zadzwonię do ginka, nie mam krwi tylko plamienia brązowe
 
Dziewczynki ja uciekam sie okąpac i połozyc wogole to dziś za duzo siedziałam na kompie:-D:-D:-D:-D ale juz mnie tak skreca:-D:-D:-D
oki dobranoc i milej nocki

 
reklama
Do góry