reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny mam jeszcze do was pytanie bo szukam po necie i są rózne opinie moze wy wiecie jak obliczyć termin porodu ale nie po dniu ostatniej miesiaczki tylko od dnia owuliacji u mnie to był 21.XI.2008 = OWULACJA, czyli kiedy poród???
 
reklama
Agnieszko masz rację, mnie się wydaje że u nas jeszcze wiele kobiet jest niedoinformowanych co do tego znieczulenia, a poza tym kraży wiele mitów na ten temat. Moja Mama np jak jej powiedziałam że może warto wziąć to pod uwagę zrobiła takie oczy :szok: i zaczęła odradzać że nie, że jak cos pójdzie nie tak to można na wózku skończyć, że dobę nie wolno się ruszać, że to ingerencja w kręgosłup itd. :szok: Widzisz i może dlatego trochę mnie zraziła, ale znowu moja koleżanka rodziła z tym znieczuleniem i mówiła że super i że godzinę po porodzie mogłaby już iść do domu :-D:tak: Także opinie są podzielone, a ta cena u Ciebie to rzeczywiście bardzo przystępna :tak: Ja będe rodziła w państwowym szpitalu ale ma porpdówka ma dobrą renomę u mnie w mieście, więc może jest tam taka możliwość :sorry: Zobaczymy, będę jeszcze drążyć ten temat :)
Co do specjalnego wyliczania porodu według owulki to nie wiem, ale Aguś chodziłas przecież na monitoring to wiesz dokładnie którego dnia cyklu miałaś owu, więc może oblicz datę porodu według OM i potem dodaj odpowiednią liczbę dni ? ;-)
 
Pyszczku i Paulo dziekuje za rade...Pyszczek to jak sie juz zdecydujesz na komplet nazy dawaj namiar:-)a jaka macie pralke??

Paula chodzi o to ze ja nie moge miec wiekszej pralki dlatego szukam takiej cienkiej!!

Aga bardzo taniuko porod u Ciebie kosztuje...i to jeszcze z zzo

Pyszczku ja tez nie chodzilam do szkoly rodzenia i teraz tez nie zamierzam...fakt mozna sie duzo dowiedziec o dziecku z netu i ksiazek:-)
 
Pyszczku tak jak pisałam mam sporo znajomych ktore w ostatnich dwuch latach tam rodziły z tym znieczuleniem i zadnej nic sie niestało... fakt wymaga to lekarza ktory ma z tym do czynnienia wiecj czasu a nie takiego prosto z drogi.... ale to juz sobie mozna wczesniej sprawdzic...
ta klinika słynie z tego ze jest tania ale oni tam idą na ilośc i dlatego mają taką cene.... i jeszcze jedno tam jest prawo wyboru czy chcesz rrodzić naturalnie czy przec cc w tej samej cenie 450zł.... sama byłam zdziwiona jak poszłam na wizyte a lekarz do mnie a Pani to CHCE rodzic naturalnie czy cc:sorry: jezeli jestescie z bliska to polecam zresztą wczesniej poczytajcie sobie opinie na necie na ich temat tzn o Eskulapie ja czytałam i są wszystkie pozytywne...
zeby tam rodzic trzeba przyjsc na jedną wizyte miesiac przed porodem to jest u nich warunek... i wtedy placisz juz 450zł z czego jezeli bys tam nierodziła zwracają 250zł... tak to wyglada...
co do samego porodu to podoba mi sie to ze jestes cały czas pokoju takim przytulnym a nie tak jak ja miałam w szpitalu ze całe 7godzin z mezem spedziłam na porodówce a dokładnie na łozku porodowym i słyszałam widzialam inne rodzace... a tu w tej klinice siedzisz sobie w pokojiku tylko co jakis czas przychodza sprawdzac rozwarcie i tetno dzidziaszka i dopiero jak masz 9cm rozwarcia przywoża łozko i kazą przec ale potem to juz jest około 15min i ma sie maleństwo na rekach:-)
chciałabym tam strasznie urodzic ale niewiem jak to bedzie po prawie w terminie od 1-10sierpnia zamykaja klinike bo ma byc jakis remont , i niewiem co mi powiedza w poniedzialek mam wizyte i zobaczą jak tam z rozwarciem i ile ma mała..... tylko boje sie tego wywoływania jezeli by mi go proponowali bo to bedzie 2tyg przed terminem.....
no nic zobaczymy co powiedza w poniedziałek za tydzień...
bardziej mam nadzieje ze jak odstawie teraz w czwartek leki nprzeciwskorczowe to samo sie zacznie i tak bym najbardziej chciała:happy:

 
dziewczynki czy jak miałam ostatnią@ 22czerwca a teraz dostałam 18lipca to ilu dniowy był ten cykl a 18 dzień w którym sie pojawiła@ też sie liczy czy nie.
bo jak nazłość teraz coś jest nietak:wściekła/y:
 
Czarodziejko Witaj :-) Kiedyś pytałam Cię na jakiej to podlubelskiej wsi byłaś, ale chyba nie zauważyłaś pytania :-) Nie to że jestem wścibska czy coś, ale tak z ciekawości pytam, mój M miał dziadków pod Lublinem, więc może akurat to gdzieś niedaleko :) Buziaki!

kOCHANA wiec moj dziadzio mieszka na Podzamczu kolo Minkowic i Mełgwi...
wiesz gdzie to jest?
Buziaki
a tak swoją drogą uwielbiam tam jeździc...
 
Dziewczyny mam jeszcze do was pytanie bo szukam po necie i są rózne opinie moze wy wiecie jak obliczyć termin porodu ale nie po dniu ostatniej miesiaczki tylko od dnia owuliacji u mnie to był 21.XI.2008 = OWULACJA, czyli kiedy poród???

kochana tutaj jest kalkulator... wpisujesz date owulacji i wylicza date porodu :tak:;-)
Termin porodu - Onet.pl Zdrowie
 
reklama
Do góry