reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie Kochane:tak:
A u nas jest mój brat od wczoraj no i nie mam czasu kiedy tu zajrzec:sorry:
Dzis przyjeżdża po niego moja mama. (jedzie prosto z Kielc bo była w hodowli po pieska):tak:Zabierze brata i będzie już ok (tzn będe miala dla Was czas:tak::-D)

hej kochane... nie wiem czy wiecie ale mozna rozpoznac plec dzieca bardzo szybko (malo lekarz o tym mowi poniewaz nie zawsze sie sprawdza ALE..)... ,,Doświadczone położne twierdzą, że częstotliwość tętna powyżej 140 uderzeń na minutę wskazuje, że urodzi się dziewczynka, natomiast poniżej 140, że prawdopodobnie będzie chłopiec. „Teoria” ta bazuje na fakcie, że dziewczynki mają wyższy metabolizm niż chłopcy. Niestety brak jest statystycznych dowodów potwierdzających powyższe twierdzenie, i faktycznie nie ma dowodów na związek częstotliwości pulsu z płcią.''
ktos cos slyszal na ten temat??
 
reklama
DZIEN DOBRY:-)
Chyba pierwszy raz jestem pierwsza na BB:-p
Ach już myśle o usg co spać się nie chce:-pzaraz wezme się za śniadanko:-)
 
Witam i ja:-)
kiki no ciekawe jak z tą akupunkturą niesłyszałam o łatwiejszym porodzie przez to.... a powiedz Ty chcesz znieczulenie ZOO ??
pati życze Ci aby sie udało bo serducha super wyszły:tak:;-)
sandrahaha niepomoge bo niesłyszalam o takim przewidywaniu płci:sorry:
patrysia to czekam na relacje z wizyty na która idziesz do gina?
Agniesiak pozdrawiam :happy:

 
Hej

Patrysiu a kiedy idziesz do ginka ?

Piękny dzień się zapowiada, oby tylko nie było zbyt duszno i parno

Milusiego dzionka
 
Jade na 15 ostatnio udało mi się być pierwsza:-)ale dam relacje jutro bo po wizycie jedziemy do koleżanki co urodziła 24 czerwca a potem jeszcze do mamy(bo na tym samym osiedlu mieszkają)co wieczorem będe w domciu co jutro z samego rana dam wam znać no chyba że jeszcze będe w siłach i wieczorem napisze:tak::-)
 
Witajcie :-)

Agnieszko to dobrze że już plamienia nie ma, ja jak mi mój ginek tam w środku cos majstruje to też później mam plamienie, a juz po pobieraniu cytologii to zawsze :sorry: tak po prostu ukrwiony tam mam, ten nabłonek. A Twoja córeczka już i tak na końcówce ciąży, więc tak jak piszesz będzie donoszona, więc nawet jak odstawisz leki i się zacznie na świat szykować to nie ma o co się martwić. Heheh już czekam aż za parę tygodni napiszesz że masz swoją malutką przy sobie :-D Szczęśliwego rozwiązania Ci życzę, to już niedługo :tak: A cesarka będzie czy będziesz próbowac siłami natury? Pozdrawiam serdecznie

Patrysiu to widać Twój ginek ma dużą sprawdzalność, hehe jesli chodzi o prognozowanie płci :-D W takim razie i ja czekam wieczorem na wieści :) Na którą masz wizytę?

Bershka Witaj :-)

Dziewczynki a ja mam pytanie, może trochę głupie, heheh :)
Wy już jesteście mamusiami więc wiecie jak to jest. Chodzi mi o to, co się dzieje po porodzie? Tzn jak wyglądają dalsze dni w szpitalu? Ostatnio się nad tym zastanawiałam :sorry: Najpierw przychodzą bóle i skurcze tak, jedzie się do szpitala i powiedzmy leży się i za kilka/kilkanaście godzin dziecko przychodzi na świat (oczywiście pod warunkiem że nie jest to fałszywy alarm). I potem co? Dzidzię dają nam na brzuch do przytulenia, a potem zabierają? Na kąpiel i badania czy jak? Potem kobieta odpoczywa jakiś czas i znowu przywożą i jak to jest, czy potem już się ma cały czas dziecko przy sobie, a kto je kąpie, przewija? Mama? Czy położne? I kiedy jest pierwsze karmienie? heheh sorki że trochę nieskładnie opisałam, ale wiecie o co mi chodzi :-)
 
reklama
Patrysiu to widać Twój ginek ma dużą sprawdzalność, hehe jesli chodzi o prognozowanie płci :-D W takim razie i ja czekam wieczorem na wieści :) Na którą masz wizytę?


Dziewczynki a ja mam pytanie, może trochę głupie, heheh :)
Wy już jesteście mamusiami więc wiecie jak to jest. Chodzi mi o to, co się dzieje po porodzie? Tzn jak wyglądają dalsze dni w szpitalu? Ostatnio się nad tym zastanawiałam :sorry: Najpierw przychodzą bóle i skurcze tak, jedzie się do szpitala i powiedzmy leży się i za kilka/kilkanaście godzin dziecko przychodzi na świat (oczywiście pod warunkiem że nie jest to fałszywy alarm). I potem co? Dzidzię dają nam na brzuch do przytulenia, a potem zabierają? Na kąpiel i badania czy jak? Potem kobieta odpoczywa jakiś czas i znowu przywożą i jak to jest, czy potem już się ma cały czas dziecko przy sobie, a kto je kąpie, przewija? Mama? Czy położne? I kiedy jest pierwsze karmienie? heheh sorki że trochę nieskładnie opisałam, ale wiecie o co mi chodzi :-)


jade na 15:tak::-)hmm wiesz ogólnie jak powie to się sprawdza ale nie wiem czy teraz mi powie ale chociaż na jakiś % licze:-p

A co do szpitala wiesz kochana to zależy jak poród wygląda czy są kopmlikacje tzn.z maluszkiem wtedy zabierają i poźniej dadzą ale jeśli chodzi o normalny poród i jest wszystko dobrze to odrazu dadzą z tobą na sale poporodową i maluszek będzie koło ciebie karmisz go przewijasz (no chyba że po cc wtedy dobe lezysz a pielęgniarki zajmują sie dzieckiem)a kąpanie to nie pielęgniarki o stałej porze wszystkie maluszki pokolei kąpią czasami w tej sali co jesteś a czasami w innej:tak:
 
Do góry