reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Bershka to dokładnie jak ja tez działak max 700 m tylko zeby w ładnym miejscu i najlepiej nie goła tylko żeby cos na niej juz było.....tylko trudno znaleźć ;/
bardzo trudno, nam się podoba kilka miejsc ale jak jest pod laskiem to do szkoły daleko a jak jest blisko szkoła etc to znowu np chodnika do spacerków nie ma a może ja jakś wybredna jestem :-D:-D:-D priorytetem na pewno jest odległość do szkoły

Gosiu moze Cię wpuszczą do samolotu wiem, ze już w takiej zaawansowanej ciąży byłoby ciezko im przemówić :-D
 
reklama
oj ciezko znalezc ciezko..moi tesciowie szukaja teraz albo dzialki aby sie budowac albo gotowego domu i jak jest cos fajnego to albo daleko od wroclawiam albo ceny jak z kosmosu!!
łooooo podziwiam ich a ja mówię, ze za stara jestem :-D:-D:-D:-D

Pyszczku Ty szczęściaro z działką !!!!!!!!! :-D:-)
 
Bershka wiesz nie bede sie powtarzac po Tobie , ale widzę ze mamy takie samo wyobrażenie o domu i okolicy :)
;-):-):-):-):-) super,moze uda nam się zamieszkać obok siebie jak tak będziemy szukać tej działki :-D:-D:tak:
Gosiu no jak widać po teściach nigdy nie jest za późno :happy2:

przed chwilą oznajmiłam redaktorowi, że się zwalniam i uciekam na L4
 
dziewczyny przed chwilą się dowiedziałam od mojego lekarza, że ma dotzrymać ciążę do 37 tygodnia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem przeszczęśliwa !!!!!!
 
Bershka heheh na razie to jeszcze nie mamy tej działki, to taka możliwość jeśli już w ogóle to na przyszłość ;-)
 
reklama
Dziękuje kochane ! ale jestem szczęśliwa. Podobno jelitko nie pęknie a dziecko do udrożniania tego jelitka chcą mieć silne ! :-):-):-) Tak jak wspomniałam, to mój lekarz był wczoraj na konferencji w Poznaniu i tam poruszył moją sprawę i lekarze wypowiedzieli się, że perforacja jest rzadka a poza tym mój przypadek jest baaaaaaardzo rzadki :baffled:
Jutro jadę do lekarza po namiar do chirurga dziecięcego więc jeszcze On musi się wypowiedzieć
 
Do góry