reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

AGNIESIAK intuicja cię nie zawiodła co do płóci u PYSZCZKA co mam nadzieję że i nie zawiedzie cię co do mnie:-p:-D
 
reklama
Kochane będziemy mieli Synka!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-)

Jest zdrowy i prawidłowo się rozwija - wszystko w porządku! :-)
Ale się cieszę i dziękuję Bogu że mały zdrowiutki :tak:

A jednak intuicja mnie nie zawiodła :-)

ja tylko na chwilke w poszukiwaniu tej wlasnie informacji :-D
Super GRATULACJE!
nie powiem zebym byla zdziwiona hehe

Pozdrowionka dziewczynki
 
Witam się z rańca:tak:
M już wyjechał na kolonie z dzieciakami ze świetlicy no i siedzę sama:-( Opiekowac Filipkiem tez się nie moge bo ma ospę a ja nie przechodziłam, buu. Jutro ide do gina a w środe jadę do mamy na trochę:tak:
 
Pyszczku gratuluje zdrowego synusia :) no i oczywiście wiedziałam od samego poczatku ze wszystko będzie dobrze no i że będzie synuś ...

Buziaki


witam wszystkie dziewczyny w poniedziałek ....zyczę o ostudanego weekendu....dla mnie udany bo ostatni i potem urlop!!!!!!

w środe idę na monittoring i juz proszę o trzymanie kciuków :)
 
DZIEŃ DOBRY:-)

AGNIESIAK pewnie będzie synek bo i tez w owulke:-)
ANUFIFI trzymam kciuki;-)

A my wczoraj od 18 mieliśmy fajnie szwagierka ze szwagrem przyjechali i z dziećmi i zrobiliśmy sobie grilla :-)Dominiś się wyszalał co już na siedząco zasypiał:-Da dziś pada no ale wiedziałam ze przyjdzie deszcz już wczoraj było tak inaczej:sorry2:
 
DZIEŃ DOBRY:-)

AGNIESIAK pewnie będzie synek bo i tez w owulke:-)
ANUFIFI trzymam kciuki;-)

A my wczoraj od 18 mieliśmy fajnie szwagierka ze szwagrem przyjechali i z dziećmi i zrobiliśmy sobie grilla :-)Dominiś się wyszalał co już na siedząco zasypiał:-Da dziś pada no ale wiedziałam ze przyjdzie deszcz już wczoraj było tak inaczej:sorry2:
Że niby u mnie synek będzie? Miejmy nadzieję:tak::-D M już zrobił w komodzie miejsce na ubranka Tomaszka:-D Niemozliwy ten mój M:-D Jutro ide do gina na 8:00. Patrysia gin mi zrobi usg przezz brzuszek czy jak?:sorry2:
A u nas dziś piękna pogoda, ciepło i słońce grzeje na całego:tak:
 
reklama
Że niby u mnie synek będzie? Miejmy nadzieję:tak::-D M już zrobił w komodzie miejsce na ubranka Tomaszka:-D Niemozliwy ten mój M:-D Jutro ide do gina na 8:00. Patrysia gin mi zrobi usg przezz brzuszek czy jak?:sorry2:

A u nas dziś piękna pogoda, ciepło i słońce grzeje na całego:tak:



tak tak synek u ciebie;-):-Da twój M to szczęśliwy przyszły tatuś:tak:a usg będziesz miała dopochwowoe przez brzuszek tak dopiero 11-12 tc;-)
 
Do góry