reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej dziewczyny...
Ja miałam weekend tragiczny ...wszyscy po kolei mieliśmy grypę żołądkąwą...chyba w zyciu sie tyle kibla nie naściskałam ..i tylu łóże nie przebrałam....do tego odezwal sie mój uraz ręki który nabyłam w wypadku kiedyś i nie mogłam ruszac ręką ...wczoraj noramaknie ryczałam z braku sił i bezradności....
tak więc jestem porpostu wykończona ...jakby mnie kto z wirówki wyciągnął....oby do czwartku....



oj kochana wsólczuje grypa żałądkowa to coś okropnego:baffled:nacierpieliście się pewnie nieźle:baffled:dobrze że najgorsze już za wami teraz tylko sił nabierać:tak:
 
reklama
Hej dziewczyny...
Ja miałam weekend tragiczny ...wszyscy po kolei mieliśmy grypę żołądkąwą...chyba w zyciu sie tyle kibla nie naściskałam ..i tylu łóże nie przebrałam....do tego odezwal sie mój uraz ręki który nabyłam w wypadku kiedyś i nie mogłam ruszac ręką ...wczoraj noramaknie ryczałam z braku sił i bezradności....
tak więc jestem porpostu wykończona ...jakby mnie kto z wirówki wyciągnął....oby do czwartku....

Anfifi kochana mam nadzieje, ze jest juz lepiej!
zciskam przyciskam - wypoczywajcie kochani :tak:

Czarodziejka dzieki za dobre slowo:-)ja sobie codziennie pare razy powtarzam ze z moja fasolka wszystko jest ok:-)ale takie wiesci ze ktos poronil sa strasznie dolujace dla mnie:-(


Gieoska to faktycznie przykre bardzo!
ja dopoki nie stracilam fasolki nawet nie zdawalam sobie sprawy ze to tak powszechny problem. statystycznie co 3 kobieta roni... niestety!
lekarze twierdza ze to naturalna selekcja... organizm sam odrzuca uszkodzony plod...
u Ciebie juz 12-ty tydz takze mozesz spac spokojnie!!!



dziewczyny no i co tam ktora w najblizszym czasie testuje??
pozdrawiam
 
Witaj KICIA:-)
No u mnie jeszcze troche do testowania:sorry:ja czekam na 9 maja mam mieć @ hmm chociaż na suwaczku jest że szybciej mogę testować no i owulke miałąm szybciej niz na suwqaczku,ale jak juz z doświadczenia wole jednak poczekac aż do momentu jak 3 dzień mi @ będzie się spuźniać bo po co się nakrećać lub wogóle może test byc fałszywy różnie to bywa u mnie tak było jak z Dominisiem że negatywny ale troche poczekałam bo potem jednak@ się spózniał i wiesz i patrze a tu 2 kreseczki:-):tak:;-)
 
No tak hmm ale kurcze szkoda ze odrazu nie można się dowiedzieć czy jest się w ciąży czy nie bo np.moja mama ma 1 maja urodzinki(50) no i nie bedę mogłą toastu wypić bo nie wiem czy zafasolkowałam czy nie:-(hmm mam nadzieje ze mamusi się przykro nie zrobi i będe musiałą powiedzieć ze nie mogę wypić bo staramy się o dzidziusia i nie wiem czy jestem czy nie i kurka głupie to jest bo ja chciałąm tak fajnie niespodzianke zrobić no a tak to się wszystko wyda że juz teraz,chociaż i tak juz troche naprowadziliśmy ich no bo i tak wiedziałąm że właśnie te urodzinki są na dzien gdzie u mnie wielka niewiadoma:sorry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześc Kochane!
Ja dopiero wstałam, jakas taka przymulona jestem. Wczoraj byliśmy na obiedzie u rodziców M a potem pojechaliśmy na plac by sobie M pojeździł taty samochodem bo jutro ma egzamin.
 
reklama
Do góry