reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

GIEOSKA o jejku no ja też nie wiem co sie dzieje te dziewczyny co zaszły zimą normalnie tracą maleństwa:-:)no:o jejku to smutne:-(
ALE TY KOCHANA SIE NIE DOŁUJ BO TO ŻE KOMUŚ TO NIE ZNACZY ŻE TOBIE DZIEWCZYNY DBAJCIE O SIEBIE MIEJ PRACY BO TO TEŻ SZKODZI I BĘDZIE DOBRZE:tak:
 
reklama
Witam po weekendzie :-)

Jakoś wcale nie odpoczęłam....:baffled: ale dobrze że ten tydzien ma tylko 4 dni :tak: to jakoś wytrzymam....

Życzę Wam moje drogie miłego dnia!!! :-)
 
hej babeczki!
Paula ja tez jakos nie odpoczelam w weekend ale tez nic takiego specjalnego nie robilam aby sie zmeczyc??i tez sie ciesze ze ten tydz ma tylko 4dni:-)
Paula Ty juz powiedzialas szefowi/szefowej o ciazy??smarujesz juz czyms brzuszek??
 
Hej dziewczyny...
Ja miałam weekend tragiczny ...wszyscy po kolei mieliśmy grypę żołądkąwą...chyba w zyciu sie tyle kibla nie naściskałam ..i tylu łóże nie przebrałam....do tego odezwal sie mój uraz ręki który nabyłam w wypadku kiedyś i nie mogłam ruszac ręką ...wczoraj noramaknie ryczałam z braku sił i bezradności....
tak więc jestem porpostu wykończona ...jakby mnie kto z wirówki wyciągnął....oby do czwartku....
 
Gie-oska- nie dołkuj sie. To ze jakas zdrowa kobieta poroniła nie oznacza ze Tobie się to przydarzy! Ja bedąc w ciązy tez sie tego obawialam ale staralam sie ciągle sobie powtarzac ze mnie to nie spotka...mimo ze mialam na poczatku ciązy wypadek!
A takie poronienia nastepują samoistnie jesli z plodem jest coś nie tak np są jakies duze wady itp.
Natura wie co robi choc to dla matki trudne do zrozumienia!
Trzymaj sie i nie dawaj czarnym myslom. Moze byc tak ze jeszcze nie raz w ciązy uslyszysz ze jakiejs innej kobiecie nie udalo sie donosic.tak juz jest. Mnie moja tesciowa tez cala ciąze straszyla opowiadając o roznych takich..ale nie bralam tego do siebie!!!!!
Anufifi- Kochanie ale Wam wspolczuje. Teraz niestety sezon na grype zołądkową!!!!
Zdrowiejcie Kochani....najgorzej to jak to swiństwo dopada dzieci!!!!
 
Gosia ja juz dawno powiedziałam szefostwu jak byłam na zwolnieniu 3 tygodnie, nie ma co ukrywać, przeciez to normalna rzecz że kobieta chce mieć dziecko, także u mnie w pracy część już wie a część sie domyśla....a Ty dzisiaj mówisz?

Brzuszka jeszcze niczym nie smaruje ale w poprzedniej ciąży też nie smarowałam bo nie miałam rozstępów ;-)

Anufifi jak dobrze że ten weekend juz za Wami, teraz już będzie tylko lepiej...zdrówka życzę! :tak:

Czarodziejko pozdrawiam :-) p.s. zazdroszcze wyjazdu do Włoch ;-)
 
reklama
Czarodziejka dzieki za dobre slowo:-)ja sobie codziennie pare razy powtarzam ze z moja fasolka wszystko jest ok:-)ale takie wiesci ze ktos poronil sa strasznie dolujace dla mnie:-(

Aniu wspolczuje okropnego weekendu mam nadzieje ze juz lepiej sie czujesz...

Paula ja zamierzam do czwartku powiedziec bo musze zmienic sobie umowe na wieksza stawke zeby wiecej kasy dostawac potem z zusu:-)

Nie wiecie dziewczyny ile mcy po porodzie dostaje sie jakas kase z zusu??
 
Do góry