reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Chyba witam sie jako pierwsza
Więc DZIEŃ DOBRY Wszystkim :))))
I pięknego ślonecznego weekendu :)
serduszko.PNG
 
reklama
Witam i ja wszystkie Laski :-)
U mnie słoneczko pięknie świeci, mam nadzieję że u Was też, w końcu ma dzisiaj być ładna pogoda w całej Polsce :tak:

Agniesia tak mi się nasunęlo pytanko do Ciebie, bo widzę po suwaczku ślubnym że chyba niedługo powinna być Wasza druga rocznica?? :-) Pytam bo nasza rocznica tez za kilka dni, może brałyśmy ślub w podobnym terminie? Heh :-D

Gracjaska ja Ci za bardzo nie pomogę z tą tempką, bo ja też miałam wysoką w drugiej fazie cyklu, ale to dlatego że brałam progesteron, a kiedy jeszcze nie brałam to miałam po owulce też podwyższoną ale potem przed @ spadała.. Nie wiem jak Ty miałaś w poprzednich cyklach, jak wtedy było z tempką, trzeba byłoby porównać :tak: Ale skoro miałaś odpuścić ten cykl to może akurat będzie miła niespodzianka! To tak właśnie bywa że jak się człowiek wyluzuje i odpuści to wtedy się udaje :-D Tego Ci życzę ;-)

Czarodziejko jakie słoneczko gadu-gadowe :-D Pozdrawiam ciepło!

Życzę wszystkim miłej soboty!
 
WITAM KOBIETKI:-)
GRACJASKA ja ci nie pomoge co do tempki:sorry:poczekaj na dzień @ jak nie bedzie to testujemy:tak::-)
AGNIESIAK no tak racja co do mieszkanka:tak:
PYSZCZKU ja tez jestem w sumie zdania żeby lepiej samemu mieszkać na szczęście u mnie jest super bo teściu ma swoje życie i niewtrąca się no a teściowa nie mieszka z nami są po rozwodzie;-)
CZARODZIEJKO tak u nas też jest słoneczko:-)
POZDRAWIAM WSZYSTKIE KOLEŻANKI:-)
 
Patrysia aaaaa to luzik masz, skoro jesteś jedyną kobietą w domu :tak: tak to można mieszkać, my jak mieszkaliśmy u rodziców M to nadopiekuńczość i wtrącanie się teściowej mnie dobijało :szok::wściekła/y: a poza tym musiałam dzielić z nią kuchnię i totalnie nie mogłam już tego znieść, nawet nie chcę wracać myślami do tamtych czasów! więc przekonałam M do wyprowadzki i teraz oboje nie żałujemy i żyjemy normalnym życiem :-):tak:
 
Dzien dobry dziewczynki. No u mnie niestety znów niebo płacze i szaro:sorry: zdazyłam przywyknac juz. Ale słonca barkuje mi tu jak powietrza...

Miłego dnia kochaniutkie


Belly-13348-Nice-pics-slides-slide-music-audio-pictures-5575-Entertainment-ppt-powerpoint-118_88.jpg



 
Patrysia aaaaa to luzik masz, skoro jesteś jedyną kobietą w domu :tak: tak to można mieszkać, my jak mieszkaliśmy u rodziców M to nadopiekuńczość i wtrącanie się teściowej mnie dobijało :szok::wściekła/y: a poza tym musiałam dzielić z nią kuchnię i totalnie nie mogłam już tego znieść, nawet nie chcę wracać myślami do tamtych czasów! więc przekonałam M do wyprowadzki i teraz oboje nie żałujemy i żyjemy normalnym życiem :-):tak:



no wiem o co chodzi no u mnie na szczęście tak nie ma:-)mam swoją kuchnie łązienke no a wiesz gdyby teściowa była to na pewno by się wtrącałą a tak to na szczęscie teściu albo pracuje albo go nie ma a jak jest to tam u siebie siedzi:tak:czasami sobie kawke razem wypijemy itp.co zgoda jest;-):-)



Dzien dobry dziewczynki. No u mnie niestety znów niebo płacze i szaro:sorry: zdazyłam przywyknac juz. Ale słonca barkuje mi tu jak powietrza...

Miłego dnia kochaniutkie



no ja bym porzyczyła troche tego deszczu:tak:wolałabym aby troche u mnie popadało bo już dłuuugo nie padało:-(jest sucho a wole żeby na 1 maja była słoneczna pogoda mama ma urodzinki i je wyprawia:tak:a jak teraz nie popada to pewnie na urodzinki:baffled:
 
Margeritka to wpadaj do PL :)
u nas odkąd zaczela sie wiosna zawitalo słonko...niestety znając zycie na czas urlopow w lipcu/sierpniu bedzie kiszka...ale mnie to w sumie nie dotyczy bo ja w tym roku mam zamiar malego zapakowac i siebie i na miesiąc do Wloch :)
 
WITAM SIĘ:-)
Jeszcze chwilke i czas do kościółka:tak:potem sobie zjemy obiad i do OBI i grill:tak::-)tak nam niedziele minie;-)
POZDRAWIAM:-)
 
reklama
hej dziewczyny!!witam sie w sliczna niedziele:-)wiecie co znowu niepotrzebnie zaczelam czytac watek listopad2009 i znowu kolejna dziewczyna stracila swoje malenstwo w 12tyg strasznie sie zdolowalam ze mnie tez to moze spotkac:-(bo przeciez ta dziewczyna zdrowa byla..nie kumam czemu tak sie dzieje??

Czy po skonczeniu pierwszego trymestru spada ryzyko poronienia??

Ja tez dzis mam grilla a potem ikea i takie tam:-)
Jutro zamierzam powiedziec szefowi o babje:-)
 
Do góry