reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Wydaje mi się, że ostatnie starania były nawet dzień przed owulacją. ( Mówię, że wydaje mi się, bo przypuszczam tylko kiedy miałam owu jak zwykle na podstawie bólu owulacyjnego) i do tego czasu starania były co 2 dzień
No to może się udało;) jutro już powinna spaść temp gdyby jednak się miało nie udać...
 
reklama
Super, dziękuję za wiadomość 🙂
A starsze nie są zazdrosne? Cieszyły się na rodzeństwo?
U mnie narazie dzieci mają 5 i 2 lata więc różnica wieku byłaby mniejsza. Plus taki że może lepiej by się dogadywali i razem bawili, minus - no właśnie mała różnica więc dużo wysiłku przynajmniej na początku. Chętnie bym zaczekała trochę, żeby różnica byłaby podobnie jak u ciebie, ale nie wiem czy wtedy w ogóle się zdecyduje, czy będzie mi się chciało wracać do pieluch. A mąż też mówi że jeszcze maks 2 lata daje bo nie chce dzieci po 40-stce.
Mój mąż do niedawna mówił, że tylko dwójka dzieci wchodzi w grę, żeby odchować do 35-40 roku życia a ostatnio zaczął mówić, że zobaczymy co życie przyniesie :D także może i u Was się coś zmieni. Z tym, że my zaczynamy zaraz starać się o drugie dopiero :D
 
No to może się udało;) jutro już powinna spaść temp gdyby jednak się miało nie udać...
Nie wytrzymałam do środy. Przed chwilą zrobiłam test ciążowy. 2 kreski 😱😱😱😱🥰🥰🥰 muszę dojść do siebie, bo póki co wielki szok
 

Załączniki

  • inbound2509128167446873838.jpg
    inbound2509128167446873838.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 54
reklama
Do góry