reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Strasznie wymiotowałam do 20tc, mdłości okropne cały dzień i strasznie bolały mnie piersi. Z chłopcami miałam mdłości i jakieś pojedyncze wymioty były, a w tej ciąży wymioty kilka razy dziennie. Piersi z chłopcami mnie nie bolały wcale, a tu od samego początku do teraz, tyle że teraz nie jest tak źle jak do 25tc. Każda ciąża inna i myślę, że objawami nie ma co się sugerować😉 ja jestem położną i z doświadczenia wiem, że to nie sprawdza się u wszystkich 😉
Też mi się wydaje, że objawami nie ma co się sugerować. Wielokrotnie słyszałam, że ktoś miał zupełnie inne objawy w drugiej ciąży, a urodziło się dziecko tej samej płci, odwrotnie tak samo. Tak samo z przeczuciem, chociaż ku temu bardziej bym się skłaniała, ale tak jak piszesz można pomylić przeczucie z pragnieniem, więc może komuś kto jest mniej nastawiony na konkretną płeć łatwiej "przeczuć" płeć.
A czy myślicie, że to możliwe, żeby czuć że się jest w ciąży już kilka dni po staraniach. Zawsze dosyć dokładnie się obserwuje i teraz po owu i staraniach jest zupełnie inaczej niż zwykle. Od tego czasu cały czas delikatnie czuję jajniki i podbrzusze. Do tego mam dużo mlecznego, śliskiego śluzu...
 
reklama
Strasznie wymiotowałam do 20tc, mdłości okropne cały dzień i strasznie bolały mnie piersi. Z chłopcami miałam mdłości i jakieś pojedyncze wymioty były, a w tej ciąży wymioty kilka razy dziennie. Piersi z chłopcami mnie nie bolały wcale, a tu od samego początku do teraz, tyle że teraz nie jest tak źle jak do 25tc. Każda ciąża inna i myślę, że objawami nie ma co się sugerować😉 ja jestem położną i z doświadczenia wiem, że to nie sprawdza się u wszystkich 😉
No właśnie...
 
Też mi się wydaje, że objawami nie ma co się sugerować. Wielokrotnie słyszałam, że ktoś miał zupełnie inne objawy w drugiej ciąży, a urodziło się dziecko tej samej płci, odwrotnie tak samo. Tak samo z przeczuciem, chociaż ku temu bardziej bym się skłaniała, ale tak jak piszesz można pomylić przeczucie z pragnieniem, więc może komuś kto jest mniej nastawiony na konkretną płeć łatwiej "przeczuć" płeć.
A czy myślicie, że to możliwe, żeby czuć że się jest w ciąży już kilka dni po staraniach. Zawsze dosyć dokładnie się obserwuje i teraz po owu i staraniach jest zupełnie inaczej niż zwykle. Od tego czasu cały czas delikatnie czuję jajniki i podbrzusze. Do tego mam dużo mlecznego, śliskiego śluzu...
No ja właśnie tak miałam bol podbrzusza . Wyraźnie czulam, że coś zaskoczyło;)
 
Też mi się wydaje, że objawami nie ma co się sugerować. Wielokrotnie słyszałam, że ktoś miał zupełnie inne objawy w drugiej ciąży, a urodziło się dziecko tej samej płci, odwrotnie tak samo. Tak samo z przeczuciem, chociaż ku temu bardziej bym się skłaniała, ale tak jak piszesz można pomylić przeczucie z pragnieniem, więc może komuś kto jest mniej nastawiony na konkretną płeć łatwiej "przeczuć" płeć.
A czy myślicie, że to możliwe, żeby czuć że się jest w ciąży już kilka dni po staraniach. Zawsze dosyć dokładnie się obserwuje i teraz po owu i staraniach jest zupełnie inaczej niż zwykle. Od tego czasu cały czas delikatnie czuję jajniki i podbrzusze. Do tego mam dużo mlecznego, śliskiego śluzu...
Ja tu na forum napisałam, że jestem w ciąży max.3 dni po owu :D Byłam pewna na 99% , po prostu to czułam ale prawda jest taka, że już pierwszego dnia @ wiedziałam, że to będzie ten cykl :D i pamiętam jak przerażona pojechałam do Cioci na rozmowę bo intuicja podpowiadała mi, że to córka i bałam się, że nie ogarnę tego różowego świata haha Ten jeden raz mnie zawiodła ale za to Synuś calutki mój, tzn.do mnie podobny :D
 
Ja miałam podobnie w szczęśliwym cyklu pare dni po przytulankach czułam ze chyba zaskoczyło bo właśnie bolało mnie podbrzusze i jajniki. Po prostu czułam się zupełnie inaczej niż zawsze przed okresem. Jeśli chodzi o przeczucia co do płci to właśnie teraz w tej ciąży czuje ze to upragniona córeczka. Jakoś tak można powiedzieć ze trochę po objawach może i po wyglądzie bo brzuszek pojawił się bardzo szybko i jest dosyć spory jak na 13 tydzień. W ogóle wydaje mi się ze inaczej wyglądam jak przy chłopcach. Oby wróżba z obrączki mnie nie zawiodła 😄
 
Ja miałam podobnie w szczęśliwym cyklu pare dni po przytulankach czułam ze chyba zaskoczyło bo właśnie bolało mnie podbrzusze i jajniki. Po prostu czułam się zupełnie inaczej niż zawsze przed okresem. Jeśli chodzi o przeczucia co do płci to właśnie teraz w tej ciąży czuje ze to upragniona córeczka. Jakoś tak można powiedzieć ze trochę po objawach może i po wyglądzie bo brzuszek pojawił się bardzo szybko i jest dosyć spory jak na 13 tydzień. W ogóle wydaje mi się ze inaczej wyglądam jak przy chłopcach. Oby wróżba z obrączki mnie nie zawiodła 😄
Całkiem niedawno pisałam tutaj, że u mnie wszystko zawiodło hahaha Ciąża zupełnie inna niż przy chłopakach. Tłumaczę to tym, że Syn do mnie bardzo podobny jako jedyny i pewnie stąd ten róż we wszelkich wróżbach. A obrączkka do dzisiaj trzecią córkę pokazuje ;)
 
Ja właśnie mam tak 98% pewności, że się udało, ale test chyba dopiero w niedzielę zrobię. Trochę mnie uspokoilyscie tym że miałyście podobnie bo zwykle czytałam, że to niemożliwe żeby tak wcześnie wyczuć ciążę. :-)
 
Całkiem niedawno pisałam tutaj, że u mnie wszystko zawiodło hahaha Ciąża zupełnie inna niż przy chłopakach. Tłumaczę to tym, że Syn do mnie bardzo podobny jako jedyny i pewnie stąd ten róż we wszelkich wróżbach. A obrączkka do dzisiaj trzecią córkę pokazuje ;)
No właśnie te wszystkie wróżby to tak z przymróżeniem oka myśle 😉 pewnie już pisałaś tylko ja nie doczytałam czy jonas tez się nie sprawdził? Czytałam na takiej grupie na fb właśnie o jonasie i wielu dziewczynom się sprawdził jeśli znały dokładna datę owulacji. Mi tez przy synach się sprawdził bo było zaraz po pełni i księżyc był w znaku męskim. Teraz wyszła owulacja dzień po nowiu i znak Ryb czyli żeński
 
reklama
Domi33 a Tobie ramzi się sprawdzil??? Podesłałabyś zdjęcie ;)
Ramzi niby się sprawdził, chociaż ja bardzo nie wierzę w tę metodę. W 6tc wyszła dziewczynka, a pod zdjęciem 7tc+6 dziewczyny pisały, że chłopak 😉
 

Załączniki

  • 20201127_171333.jpg
    20201127_171333.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 68
Do góry