reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Magic czyli te cyfrowe clearblue są takie czułe na 6 dni przed ? I jak będzie pozytywny to już robisz odstęp, czy jaka taktyka ?

Elena u mnie norma od 7,46-49,23. A ja 0,06, no nie wiem co się dzieje. Przed córka miałam po środku.

Co do cukrów ja starając się o ciążę nie brałam jeszcze insuliny, miałam ogromne cukry nawet do 300 i dużą hemoglobine glikowana, czyli przynajmniej 3 mc się utrzymywały takie wysokie cukry i wyszła dziewczynka. A przed synem cukier 68 i chłopak. Teraz mam dobre cukry i zobaczymy co wyjdzie.

Co do tego syn czy córka ? Ja planowałam syna i córkę i mi się udało. Teraz planuję w ciemno, bo planuje 4 ciążę i wtedy będę kombinować na tą druga płeć, ale jestem właśnie ciekawa czy te czynniki teraz też jakoś zdeterminuja płeć, czy nie. I poszerzam wiedzę, poznaje jak jest u innych.
A kogo masz starszego? W jakim wieku masz dzieci?
 
reklama
Elenaa synek 6 lat, a córka 3. Wiem, że u Ciebie córka też 3 latka. 😊 A teraz starania planuje zacząć pod koniec roku.
U mnie najmłodsza 2🙂 ja chciałam teraz ale przez anemię do października na pewno odpada bo tak będę brała żelazo jak nie dłużej. I wypadnie mi też koniec roku albo początek następnego
 
Jeszcze mam pytanie, Ty używasz tej aplikacji mój kalendarzyk ? Bo ja też i tam nie mogę wstawić swojej daty owulacji, zaznacza na podstawie wpisanej liczby dni fazy lutealnej. A u mnie potrafi się dzień lub dwa różnic i często ta owulacje zaznacza innego dnia. Wiesz może, jak to zrobić ?
Klikasz na dany dzień w którym masz owulację. Przytrzymaj dłużej palcem. Kliknij dodaj więcej i w opcjach pokazuje się "test owulacyjne" Klikasz dodatni i zatwierdzasz ptaszkiem
W razie pomyłki idzie też skasować
 
Kinga to tak jak u nas. 😁 Też muszę zdrowie doprowadzić do porządku, no i budujemy dom i bardzo się przesunęły formalności. Ale powoli się przygotowuje, przyglądam jak to wyglada po przerwie.
A żeby było śmieszniej, jak starałam się o pierwsze dziecko to nawet nie wiedziałam, że stosuje prawie wszystkie czynniki na syna, myślałam że wspieram po prostu płodność. Dopiero ok. 6 tc się dowiedziałam o tym wszystkim i już spodziewałam się chłopca.
 
Kinga to tak jak u nas. 😁 Też muszę zdrowie doprowadzić do porządku, no i budujemy dom i bardzo się przesunęły formalności. Ale powoli się przygotowuje, przyglądam jak to wyglada po przerwie.
A żeby było śmieszniej, jak starałam się o pierwsze dziecko to nawet nie wiedziałam, że stosuje prawie wszystkie czynniki na syna, myślałam że wspieram po prostu płodność. Dopiero ok. 6 tc się dowiedziałam o tym wszystkim i już spodziewałam się chłopca.
Ja nigdy nic nie stosowałam oprócz tego, że córki są z przed owu przez przypadek a synek w owu trafiony😂
 
Magic czyli te cyfrowe clearblue są takie czułe na 6 dni przed ? I jak będzie pozytywny to już robisz odstęp, czy jaka taktyka ?

Elena u mnie norma od 7,46-49,23. A ja 0,06, no nie wiem co się dzieje. Przed córka miałam po środku.

Co do cukrów ja starając się o ciążę nie brałam jeszcze insuliny, miałam ogromne cukry nawet do 300 i dużą hemoglobine glikowana, czyli przynajmniej 3 mc się utrzymywały takie wysokie cukry i wyszła dziewczynka. A przed synem cukier 68 i chłopak. Teraz mam dobre cukry i zobaczymy co wyjdzie.

Co do tego syn czy córka ? Ja planowałam syna i córkę i mi się udało. Teraz planuję w ciemno, bo planuje 4 ciążę i wtedy będę kombinować na tą druga płeć, ale jestem właśnie ciekawa czy te czynniki teraz też jakoś zdeterminuja płeć, czy nie. I poszerzam wiedzę, poznaje jak jest u innych.
Hania clearblue są dokładne i jak kupisz cyfrowe to pokażą Ci na 24 48h przed a jak kupisz dual albo ten monitor co ja mam to pokażą Ci 3 4 dni przed wskaźnik jest niski wysoki i pik. Te co załączyłam to są paskowe jakieś niby profesjonalne i też dość szybko pokazują ale sama musisz interpretować w clearblue tego nie robisz one same ci pokażą czy już jest czy nie
 
Ja nigdy nic nie stosowałam oprócz tego, że córki są z przed owu przez przypadek a synek w owu trafiony😂
Kinga kurka ja właśnie teraz też chciałabym mieć pewność że utrafimy w odstęp ale też tyle tu dziewczyn było co corki mają z owu że człowiek chwyta się za głowę 😑
 
reklama
Hania a może trafiłaś w O+10h lub O+12h bo to już dziewczynkowe do tego jak nie wychodziło na 2 dni przed owu to najwidoczniej osłabione były plemniki i to też dziewczynkowe bo suple dla chłopa tak mają działać 😂😋
 
Do góry