reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

PragneSyna clearblue wychwytują wcześniej niż wszystkie paskowe które miałam u mnie na 2 dni, te co pokazałam to są zwykle cyfrowe clearblue a mam jeszcze monitor on pokazuje już 4 płodne dni także nie trzeba mieć regularnych cykli bo wychwytują już wzrost estrogenu no chyba że nie dojdzie do owu i pęcherzyk nie pęknie ale wówczas często nie pokazują piku tylko fazę wysoki

Kinga ja mam dość nieregularne bo raz 24 raz 27 dni ale zawsze wiem dzięki testom i temp kiedy owu była i czy była

Hania ja dopiero od września ruszam teraz to jak narazie ostatnie przygotowania bo już rok trwają 😋
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeszcze nie mam dni płodnych/owulacji? Dobrze to interpretuję?
 

Załączniki

  • IMG_20200712_134121.jpg
    IMG_20200712_134121.jpg
    2,5 MB · Wyświetleń: 48
  • IMG_20200712_134133.jpg
    IMG_20200712_134133.jpg
    2,6 MB · Wyświetleń: 48
Jeszcze nie mam dni płodnych/owulacji? Dobrze to interpretuję?
Madziołek blisko ale to jeszcze nie pik myślę że w ciągu kilku h będziesz miała pik. To już są dni płodne bo plemniki mogą przetrwac. A i czasami na tych testach możesz nie wyłapać momentu bo po 1h już może blednąć stąd jak będzie Ci jaśnieć test to tego musisz uznać za pozytywny bo może być tak że na 1h przed zrobieniem testu miałaś pik i już po 1h za za delikatnie jaśnieć
 
Jednak słodycze można ponieważ cukier nie utrzymuje się długo w organiźmie :)

Zdaniem prowadzącej badania Elissy Cameron, najnowsze odkrycie dostarcza naukowych dowodów na potwierdzenie ludowych przekonań odnośnie wpływu diety na płeć dziecka. Zgodnie z nimi, jeśli kobieta chce mieć syna powinna właśnie jeść dużo czerwonego mięsa, a gdy chce urodzić dziewczynkę - m.in. więcej owoców, warzyw i słodyczy.
Ja czerwonego miesa wogole nie jadam praktycznie, a mam 2 synów i corke :p owoce owszem, slodycze zalezy od weny :p
 
Madziolek faktycznie. Dziwne, że ta aplikacja zaznacza owulację na podstawie pozytywnego testu owulacyjnego, przecież to nie jest jednoznaczne z owulacja. Dzięki.

Dwa+trzy na pewno od faceta zależy. Ja np. tylko mam nadzieję, że można przyciągnąć odpowiedni plemnik, ale to też może wyjdzie, a może nie. 50% na 50%.
 
reklama
Do góry