reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja mam takie. Zastanaw
Ja mam też takie testy oprócz tych clearblue to jest test na 6 dni przed owu
Testuje juz od ok grudnia. Nigdy owulacji nie miałam wcześniej. Ja mam takie testy. Zastanawiam sie nas clearblue. Czy cena jest ich warta
 

Załączniki

  • 20200710_133951.jpg
    20200710_133951.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 29
reklama
Ja testy owulacyjne mam różne,najczęściej kupuję w rossmannie z ostatnia córkę super sie sprawdziły. Teraz też już robię, chociaż czuje owu i testy się zawsze pokrywają i zawsze jak w zegarku po 14 dniach @
 
Magic, 6 dni przed owu ? Super a gdzie kupiłaś takie testy ?
A można łykać Castagnus 2x3 tabletki? Ja zawsze lykalam jedna, dwie jak na opakowaniu. Nie rozreguluje czegoś ?

Dziewczyny, nie martwcie się ta glukoza. Ja kilka lat temu planowałam córkę z rozbujana cukrzyca i się udało. A cukry na czczo 120 😝 i przeżywałam, że się nie uda. Także w to niespecjalnie wierzę, osoby które znam z cukrzycą głównie mają corki, więc to chyba niezależne.

Tak samo mam kilka kg teraz nadwagi i testosteron kilka dni temu 0,06 🤪 A przed córka miałam 1,2.
 
Magic, 6 dni przed owu ? Super a gdzie kupiłaś takie testy ?
A można łykać Castagnus 2x3 tabletki? Ja zawsze lykalam jedna, dwie jak na opakowaniu. Nie rozreguluje czegoś ?

Dziewczyny, nie martwcie się ta glukoza. Ja kilka lat temu planowałam córkę z rozbujana cukrzyca i się udało. A cukry na czczo 120 😝 i przeżywałam, że się nie uda. Także w to niespecjalnie wierzę, osoby które znam z cukrzycą głównie mają corki, więc to chyba niezależne.

Tak samo mam kilka kg teraz nadwagi i testosteron kilka dni temu 0,06 🤪 A przed córka miałam 1,2.
Hania ja kupowałam je na stronie time4baby i te clearblue też z nimi jest o tyle dobrze ze same za nas interpretują a ja chce wcelować się w odstęp więc kupiłam monitor tam wpisuje się nawet godzinę kiedy wystąpiła miesiączka i monitoruje także skok estrogenu co do cukrzyków to też znam i wszystkie mają dziewczynki więc coś w tym jest ja sądzę że właśnie od podawania insuliny bo tu raczej nie chodzi o nagły skok tylko o te spadki glukozy bo po skoku muszą podać insulinę i do tego dieta z niskim ig także wszystko się układa 🙂
 
Hania ja kupowałam je na stronie time4baby i te clearblue też z nimi jest o tyle dobrze ze same za nas interpretują a ja chce wcelować się w odstęp więc kupiłam monitor tam wpisuje się nawet godzinę kiedy wystąpiła miesiączka i monitoruje także skok estrogenu co do cukrzyków to też znam i wszystkie mają dziewczynki więc coś w tym jest ja sądzę że właśnie od podawania insuliny bo tu raczej nie chodzi o nagły skok tylko o te spadki glukozy bo po skoku muszą podać insulinę i do tego dieta z niskim ig także wszystko się układa 🙂
Myślę też nad zakupem monitora clearblue.Jak jest z tymi testami?codziennie się sprawdza? gdzie można dokupić same testy,bo widzę tylko te elektroniczne
 
Magic, 6 dni przed owu ? Super a gdzie kupiłaś takie testy ?
A można łykać Castagnus 2x3 tabletki? Ja zawsze lykalam jedna, dwie jak na opakowaniu. Nie rozreguluje czegoś ?

Dziewczyny, nie martwcie się ta glukoza. Ja kilka lat temu planowałam córkę z rozbujana cukrzyca i się udało. A cukry na czczo 120 😝 i przeżywałam, że się nie uda. Także w to niespecjalnie wierzę, osoby które znam z cukrzycą głównie mają corki, więc to chyba niezależne.

Tak samo mam kilka kg teraz nadwagi i testosteron kilka dni temu 0,06 🤪 A przed córka miałam 1,2.
a przy jakich normach ? bo ja kiedyś badałam to miałam normy 10,83-56,94 :-) :)
 
Ja też mam cukier w górnej granicy normy, jak zaszłam z najmłodsza miałam 99. Probiotykow nie biorę. W 2 i 3 zawsze brałam cały zestaw witamin. W tej chwili łykam tylko żelazo i kwas foliowy
 
reklama
Do góry