reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

To chyba jednak będzie menopauza ;)
Najnowszy do kolekcji :/
 

Załączniki

  • 20190930_111413(1).jpg
    20190930_111413(1).jpg
    419,6 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Dwa+trzy podobno w ciąży testy owu są pozytywne ale na gdy nie sprawdzałam
Też o tym słyszałam bo LH musi być na odpoqoednim poziomie, żeby cała reszta zadziałała ale te krwawienia skutecznie obniżyły moje nadzieje. No i najczęściej jednak krąży teoria, że testy owu wychodzą pozytywne dopiero przed samą @ .
 
Dziewczyny a mówimy o 7 dniach wspólnej wstrzemięźliwości? Bo ja mojego męża "upilnować" nie mogę hahaha Nie wierzę, że wytrzyma 7 dni

@Anga79 ale pozytywne od owulacji miałaś? Czy przed @ ?

Ja właśnie po nospę jadę, plamienia się utrzymują. Myślę, że może jakaś torbiel miałam i pękła bo to aż niemożliwe :/
 
Dziewczyny a mówimy o 7 dniach wspólnej wstrzemięźliwości? Bo ja mojego męża "upilnować" nie mogę hahaha Nie wierzę, że wytrzyma 7 dni

@Anga79 ale pozytywne od owulacji miałaś? Czy przed @ ?

Ja właśnie po nospę jadę, plamienia się utrzymują. Myślę, że może jakaś torbiel miałam i pękła bo to aż niemożliwe :/
Pozytywne miałam 4 dni przed@, wcześniej nie robiłam.

Wspólnej, wspólnej. To niezdyscyplinowany się trafil[emoji6]
 
Szczęście w nieszczęściu, dosłownie 5 minut przrd moim telefonem Ktoś zrezygnował z wizyty i wcisneli mnie na środę. O niczym teraz tak nie marzę, jak o diagnozie.

Trzymam kciuki, żeby było wszytko ok. To w środę wizytujemy razem :)
Mi testy owulwcyjne cały czas wychodzą pozytywne od owulacji do miesiączki. Negatywne tylko po skończonej miesiączce do ok 3 dni przed owulacją.
 
@Megi_Meg U mnie to pierwszy taki cykl :/ Do tej pory był pik i po piku kreska od razu słabsza.
Dobrze, że nie mam więcej testów owu bo bym chyba zaczęła schizować.
A miewasz też takie bóle uporczywe i plamienia?

@Anga79 obiecał, że się postara następnym razem hahaha
 
reklama
@Megi_Meg U mnie to pierwszy taki cykl :/ Do tej pory był pik i po piku kreska od razu słabsza.
Dobrze, że nie mam więcej testów owu bo bym chyba zaczęła schizować.
A miewasz też takie bóle uporczywe i plamienia?

@Anga79 obiecał, że się postara następnym razem hahaha

Tak, miałam i to było coś z endometrium, ale nie powiem Ci teraz co to dokładnie było, w każdym bądź razie, nic poważnego. Ja w tym miesiącu miałam 2 razy pik, (czwartek pozytywny, piątek blady, sobota pozytywy) i już minął ponad tydzień od piku i testy wychodzą pozytywne.
 
Do góry