reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Megi_Meg ile masz lat? Bo niby im starsza kobieta tym częściej cykle bezowulacyjne są. I tylko się cieszyć, że tak ładnie na leczenie reagujesz :)

@Elenaa Cudowne testy! Tak bardzo chciałabym się takimi pochwalić za 2tygodnie!
I fakt, że ta szyjka jest na tyle podejrzana, że dzisiaj to się trochę bałam tych "poprawin" . Intuicja jednak podpowiada, że w piątek było po owulacji. Teraz odliczam 10 dni i testuję :D
Mam tylko 5 testów i całkiem rozjechany cykl ;)

Aż 29 [emoji23] za pół roku 30. Za łatwo poszło mi z 1 dzieckiem, teraz sobie poczekam [emoji849] mam nadzieje, że to czekanie na marne nie pójdzie.
 
reklama
I nie zmienia się nic :oo2: ból też wrócił, jedyne czego cały czas brakuje to wrażliwość piersi. Nawet mąż zwrócił uwagę na to, że jeszcze nie noszę mojego stanika "poowulacyjnego" ( rozmiar większy bo tak to się u mnie zmienia).
Mam wrażenie, że coś niedobrego się dzieje z hormonami :(

Anga79 też bym chciała tak skusić ;)
Wszystkim Wam tu kibicuje , niech marzenia się spełniają [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Nie muszę dodawać , że test owulacyjny uroczo pozytywny! Tak bardzo jak ten piątkowy ;)
U mnie też jakoś dziwnie. Przedwczoraj nie miałam ostatni test z allegro,był prawie pozytyw,całą sobotę bolał mnie brzuch,zrobiłam test i był mega pozytyw. Tak mnie wczoraj rwało podbrzuszu,że nie mogłam usnąć. Dzisiaj już w ogóle nie boli, test negatywny...Więc spróbowałam 0+12 i teraz martwię się,że za szybko :( Ale szyjka już troszkę twardsza i sluz przy szyjce kremowy. Ciekawe co z tego wyjdzie...
 
U mnie wieczorem nadal pozytyw , kreska testowa ciemniejsza od kontrolnej. Został mi ostatni na jutro.
Też jestem ciekawa wyniku tych rewelacji. ;)

@milla1982 Próbowaliście tylko ten jeden raz O+12? Bo My jeszcze 9,10 i 11 dc więc w ogóle metoda mojego autorstwa hahaha
 
Trzymam kciuki za dobry przyrost :)

U mnie dzień sie kiepsko zaczął. Do starań podchodzę ze spokojem , co i kiedy ma być to będzie ale zaczynam panikować powoli bo wstałam z bólem kolkowym prawego jajnika a na papierze znowu krew :(
I nie wiem już teraz co robić, na pewno to nie jest normalne bo to 3 raz w ciągu tygodnia ale czy biec do ginki już teraz czy po prostu obserwować dalej?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szczęście w nieszczęściu, dosłownie 5 minut przrd moim telefonem Ktoś zrezygnował z wizyty i wcisneli mnie na środę. O niczym teraz tak nie marzę, jak o diagnozie.
 
Do góry