reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tak czy siak, jak będę już mogła się starać to raczej na pewno będę musiała mieć monitoring i celowanie w owulacje, już rozmawiałam o tym z moim lekarzem.
 
reklama
Ja teraz chyba też Ją o to poproszę. Tzn. Nie teraz tylko w czerwcu bo pewnie dopiero wtedy będziemy mogli wrócić do "tematu" . Tak to sobie wymyslilismy, żeby termin porodu przypadł na pierwszą połowę roku ale.. Życie pisze swoje scenariusze więc kto wie ;)
 
Ja teraz chyba też Ją o to poproszę. Tzn. Nie teraz tylko w czerwcu bo pewnie dopiero wtedy będziemy mogli wrócić do "tematu" . Tak to sobie wymyslilismy, żeby termin porodu przypadł na pierwszą połowę roku ale.. Życie pisze swoje scenariusze więc kto wie ;)

Wy tak jak my :) też chcemy dziecko z pierwszej połowy roku, a ja najbadziej chciałabym urodzić marzec / kwiecień.
 
A przeczucie mam takie, że jeśli nie czerwiec to wrzesień i całe wakacje z wielkim brzuchem, czego właśnie chcieliśmy uniknąć ;)
 
A przeczucie mam takie, że jeśli nie czerwiec to wrzesień i całe wakacje z wielkim brzuchem, czego właśnie chcieliśmy uniknąć ;)

A ja mam przeczucie na listopad [emoji849] a końcówki roku jednak wolałabym unikąć, jak się dowiedziałam, że termin porodu z córką wypada mi na grudzień to się chwilowo załamałam. No ale cudem przenosiłam i urodziłam 1 stycznia [emoji23]
 
Syna urodziłam przed Świętami Bożego Narodzenia :) Cudownie wspominam ten czas, to był mój prawdziwy prezent. Na porodówce choinka, na holu szpitala taka piękna, duża i te lampki migoczące idąc do wc w nocy ;)
Ale ja to mam Świątecznego świra i już teraz odliczam do Gwiazdki hahahaha


P.S. cały czas plamię :/
 
Syna urodziłam przed Świętami Bożego Narodzenia :) Cudownie wspominam ten czas, to był mój prawdziwy prezent. Na porodówce choinka, na holu szpitala taka piękna, duża i te lampki migoczące idąc do wc w nocy ;)
Ale ja to mam Świątecznego świra i już teraz odliczam do Gwiazdki hahahaha


P.S. cały czas plamię :/

Też lubie święta i podczas mojego pobytu w szpitalu też były choinki, nawet w mojej sali ;)
Nic się nie martw, do środy już niedaleko.
 
reklama
Do góry