reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
No właśnie miałam za wcześnie nie testować ale to ciągle uczucie podbrzusza mnie trochę niemirowalo, no i 9dpo snilo mi się że są 2 kreski to zatestowalam ale była biel. Po kilku godzinach patrzę a na tym teście cien, no ale po tylu godzinach się nie liczy. Więc zrobilam inny test i był też cien ledwo widoczny. Wczoraj i dziś też testowałam i chyba coś jest na rzeczy.
U nas też pierwszy cykl staran tak na poważnie, bo poprzedni był falstartowy bo lekarz w ostatniej chwili dal zielone swiatlo, w sumie byliśmy na wyjeździe i nie było szans powtórzenia i wyszła przerwa 5 dni, więc to jeszcze były u mnie dni nieplodne.
Jutro termin @. Jak nie przyjdzie to w poniedizlaek pójdę na bete. Więc narazie żyje w niepewności :-)
To ciąża gratulacje ! ☺️ Ile dni przed owu?
 
narazie nie dziękuje. Jak @ nie dostane to w poniedziałek i środe pójde na bete. Moze wtedy troche uwierze ;-)


ja się sugeruję najbardziej tą szyjką, bo jak skok temperatury moze byc pozniej bądź wcześniej, testy owualcyjne wskazują owu za 24-36 h (czasem nawet niby piszą do 48h), śluz może być jeszcze po dniach płodnych, tak szyjka podobno po owulacji szybko się zmienia, i miękkość i wysokość. Nad ranem w 16 dc spokojnie ją dosięgałam, a w szczycie mam duży problem aby ją dotknąć, i była już bardziej jak nos niz usta :-) dlatego domniemam że 15 dc była owulacja, a 16 dc było już po.
W tym cyklu u mnie wariacje straszne nawet z szyjką , w dzień tego krwawienia była ustami dość wysoko ;) a następnego dnia czyli wczoraj była prawie wystającym nosem i to takim z kamienia hahaha Dzisiaj jest znowu ustami i ledwo osiągalna. Kalendarzyk, który do tej pory się nie mylił oznajmia, że owulacja jest dzisiaj.
Nie zmienia to faktu, że odsunięcie jest zbyt duże :( 3-4 dni
 
reklama
Do góry