reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dwa+trzy u nas były starania 3.5 dnia przed owu i ok 12-18 h po i mamy córkę. Teraz były starania bardzo podobne i spora szansa że się udało
Hej poradz proszę! Od kiedy liczyć te 12 H ? Od pierwszego testu dość ciemnego czy czekać na równo mocne?
Bo już zgupialam :baffled:
Od jutra miałam miećowu ... A dziś mi już wyszły dość ciemne
 
reklama
Dwa+trzy u nas były starania 3.5 dnia przed owu i ok 12-18 h po i mamy córkę. Teraz były starania bardzo podobne i spora szansa że się udało
Myślałam o tym O+12 ale to nie miało być po abstynencji 7 dniowej?
I jak tu trafić skoro testy szaleją :/ A tak liczyłam na ten cykl :/ Podbrzusze boli mnie calutki dzień, konkretnie to prawy jajnik i chyba nawet mocniej niż zwykle, wczoraj to krwawienie. Czuję się jakby owulacja powoli się kończyła a testy pierwszy raz nie wychodzą pozytywne tak na 100% :/ Przy takim dyskomforcie na powtórkę i tak nie ma szans.

Trzymam za Was kciuki!!! :)
 
Ale tu cisza..ktoś testuje na dniach? :-)
Ja testuje od 10 dpo czyli już od 3 dni i dziś w 12 dpo widze jakby cień kreski ale to może moja wybujała wyobraźnia :D szkoda mi już testów wiec teraz czekam 2 dni do spodziewanej @ i jak nie przyjdzie to zatestuję jeszcze raz. Póki co temperatury cały czas powyżej 37.00 i brak objawów @ ktore zawsze miałam po owulacji np. powiększone i bolesne piersi. Ale miałam zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka i może to dlatego... brzuch mnie pobolewa czasem jak na @ ale mam bardzo dużo białego śluzu... zawsze była raczej susza. Nie nakręcam się i nastawiam się na nowy cykl ;) dam znać za dwa dni!
 
O to ja dzis też 12 dpo :-) ja w druga stronę od 6dpo czuje podbrzusze a mnie nigdy brzuch nie boli przed okresem tylko dopeiro w dniu @ bądź na początku ciąży.
To jedziemy na tym samym wózku! :) a nie korciło Cię żeby zrobić test? Ja się nie nastawiam bo to nasz pierwszy miesiąc starań, było by zbyt piękne jakby się udało od razu.
Dołączam wykres. To japońska aplikacja, wiec może nie jest wszystko jasne, ciemna pionowa kreska to dzień owu- dzień po jest skok temperatury ale nie ma spadku implantacyjnego... jakoś za równy ten wykres...
 

Załączniki

  • 8DC61C31-3093-4BD4-A100-7AE3E7D05AA7.png
    8DC61C31-3093-4BD4-A100-7AE3E7D05AA7.png
    57,9 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Do góry