reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Moi też mieli bujne włosy po porodzie, przy czym trochę im sie wytarly z czasem. Syn miał ciemieniuche, córka nie miała :-) ja lubię takie bujne małe czuprynki. Córce od urodzenia niemalze musiałam spinać grzywke bo jej w oczy wlazila

Jakbym widziała główke mojej córki, zwłasza na tym dolnym zdjęciu [emoji7] ciekawe czy drugie dziecko będzie miało włosy, czy też nie [emoji23]
 
Jakbym widziała główke mojej córki, zwłasza na tym dolnym zdjęciu [emoji7] ciekawe czy drugie dziecko będzie miało włosy, czy też nie [emoji23]
Na dolnym syn już po pierwszym myciu, a na górnym córka jeszcze bez mycia włosów po porodzie :p
Wiesz co chyba nie ma reguły. Bo moja koleżanka urodziła pierwsza córkę łysa a druga z mega bujną fryzura (moje dzieci to pikus przy tej dziewczynce :-) )
 
Ja pewnie bym się zdziwiła jakby trzecie było łyse no ale nigdy nie wiadomo, tak samo jakby nie miało zotlaczki i nie potrzebne były naświetlania to wogole bym chyba powiedziała że mi dziecko podmienili :p bo oboje mieli wysoką zoltaczke, ja z mężem jako noworodki też byliśmy naświetlani
 
Moi też mieli bujne włosy po porodzie, przy czym trochę im sie wytarly z czasem. Syn miał ciemieniuche, córka nie miała :-) ja lubię takie bujne małe czuprynki. Córce od urodzenia niemalze musiałam spinać grzywke bo jej w oczy wlazila
To u mnie synowie mieli włoski, ale mało, później się wytarly i byli prawie łysi, za to wyczekana córka urodziła się bardzo kudlata, aż przychodzili ją oglądać, miała czarne włosy. Nie wytarly jej się, a wszyscy tak wrózyli. W wieku 4 miesięcy nosiła spinkę, żeby jej włosy do oczu nie wchodziły, a od 6 miesiąca kitke na czubku , bo grzywką była już za długa i śpi ka nie dawała rady.
Tak wyglądała jak miała 7,5 miesiąca w rozpuszczonych wlosach
20190903_064837.jpeg
 
Witam sie Dziewczyny, dawno, dawno nie pisalam, ale wracam z wiescia, jestem w 8tc
dzisiaj potwierdzone u lekarza, serduszko bije, 180/min, przyrosty bety bardzo wysokie ponad 370% pierwszy, jestem bardzo szczesliwa, ze wreszcie sie udalo :)

chetnie przyjme rozowe fluidki ;)
choc przyznam sie, ze nie ma w tym momencie to takiego znaczenia :)
po prenatalnych dam znac jaka plec o ile da sie podejrzec ;)

buziole!Zobacz załącznik 1013503
Leeleeth gratualcje!

Ja też jestem w 7tyg ciąży:)Pamiętam jak obie się starłyśmy, to było już tak dawno;)nie wierzyłam że kiedykolwiek się uda, a tu taka niespodzianka:) Oby ten długi czas starań został nam wynagrodzony wymarzonymi córkami:)
 
reklama
Leeleeth gratualcje!

Ja też jestem w 7tyg ciąży:)Pamiętam jak obie się starłyśmy, to było już tak dawno;)nie wierzyłam że kiedykolwiek się uda, a tu taka niespodzianka:) Oby ten długi czas starań został nam wynagrodzony wymarzonymi córkami:)

ja tez juz stracilam nadzieje na ciaze i bach!

tzrymam kciuki za corcie!!a Ty trzymaj za mnie ;)
 
Do góry