reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Jivka mam nadzieję, że i ja będę niedługo robiła fryzury z zamkniętymi oczami :) plus taki, że z córką do fryzjera nie trzeba biegać co miesiąc, przypuszczam, że z synem siedziałabym non stop u fryzjera, ja osobiście nie lubię jak chłopcy mają długie włosy.
 
reklama
@Jivka mam nadzieję, że i ja będę niedługo robiła fryzury z zamkniętymi oczami :) plus taki, że z córką do fryzjera nie trzeba biegać co miesiąc, przypuszczam, że z synem siedziałabym non stop u fryzjera, ja osobiście nie lubię jak chłopcy mają długie włosy.

Nasz Tomasz prawie do 4 lat miał długie włosy. Mega mi się podobał wtedy. Blond loki [emoji7]

Tu na fotce w pierwszym dniu przedszkola (3 lata)
IMG_3353.JPG


Teraz ma krótkie bo narzekał ze mu było gorąco w długich. Ma cholernie gęste włosy i wcale mu sie nie dziwie ze woli krótkie.

IMG_6492.jpg
 
Nasz Tomasz prawie do 4 lat miał długie włosy. Mega mi się podobał wtedy. Blond loki [emoji7]

Tu na fotce w pierwszym dniu przedszkola (3 lata)
Zobacz załącznik 1017552

Teraz ma krótkie bo narzekał ze mu było gorąco w długich. Ma cholernie gęste włosy i wcale mu sie nie dziwie ze woli krótkie.

Zobacz załącznik 1017555
Ma więcej włosów niż moja córka [emoji14]
Idąc do przedszkola miała może kilka cm [emoji14] Ludzie mi mówili że śliczny chłopczyk [emoji1787] A pierwszy raz jej ścięliśmy włosy jak miała 4,5 (za ucho) i drugi raz tylko wyrównanie jakiś rok temu, czyli ok. 6 lat [emoji4]
 
Fajne dzieciaczki :) Moja córka od urodzenia miała czuprynę i zawsze był problem z myciem, czesaniem i najgorzej jak zrobiła się ciemieniucha, to był koszmar dla mnie, jeszcze na czarnych włosach wszytko było widać i nie mogłam tego wyczesać. Teraz marzy mi się łysy noworodek haha :)
 
Dziewczyny dopytam bo trudno mi przeczytac 13050 stron. Jakie są statystyki na forum? Ilu się udało a ilu nie zaplanować płeć?

Hey :) z jakiś 2,3 lat to prawie same faild, miałyśmy tu takie kobiety dopinały starania na ostatni guzik... i tak nie wychodzilo.
Zaoszczędze wam czasu i pieniędzy :) te sway nie działają, nie ma tu żadnych reguł.
Maroosi cudem się udało i widzę że od początku ta złudna nadzieja odżyła.
Na pewno nie jest to 50/50
Powodzenia! :)
 
Hey :) z jakiś 2,3 lat to prawie same faild, miałyśmy tu takie kobiety dopinały starania na ostatni guzik... i tak nie wychodzilo.
Zaoszczędze wam czasu i pieniędzy :) te sway nie działają, nie ma tu żadnych reguł.
Maroosi cudem się udało i widzę że od początku ta złudna nadzieja odżyła.
Na pewno nie jest to 50/50
Powodzenia! :)

Nawet jeśli nic nie działa, to myślę, że warto w coś wierzyć. Czym byłyby marzenia bez wiary i bez dążenia do realizacji. Wcześniej czy pózniej i tak się udaje - jesteśmy mamami, a to chyba najważniejsze dla kobiety.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fajne dzieciaczki :) Moja córka od urodzenia miała czuprynę i zawsze był problem z myciem, czesaniem i najgorzej jak zrobiła się ciemieniucha, to był koszmar dla mnie, jeszcze na czarnych włosach wszytko było widać i nie mogłam tego wyczesać. Teraz marzy mi się łysy noworodek haha :)
Moi też mieli bujne włosy po porodzie, przy czym trochę im sie wytarly z czasem. Syn miał ciemieniuche, córka nie miała :-) ja lubię takie bujne małe czuprynki. Córce od urodzenia niemalze musiałam spinać grzywke bo jej w oczy wlazila
 

Załączniki

  • 20190902_211550.jpg
    20190902_211550.jpg
    688,6 KB · Wyświetleń: 66
Do góry