reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Podzielę się z wami refleksją, dziś byli u nas znajomi z dwoma synkami 5 i 4 lata ..od drzwi polecieli do zabawek nawet zapominając o kaskach na głowach i tak się super bawili godzinami i mój mały jak się wyspał tak się z nimi wyszalal:-) :) no po prostu piękny widok..
Aż żałuję że jeszcze się nie udało
Dla dzieci mała różnica wieku to super sprawa
I wiem, ze chciałabym córki, bo to takie nie odkryte lądy dla mnie, ale wiem też że z chłopcem też by było cudownie i napewno też inaczej..bo każde dziecko jest inne..I to odkrywanie nowej osobowości nowej duszy jest najpiękniejsze
 
reklama
Podzielę się z wami refleksją, dziś byli u nas znajomi z dwoma synkami 5 i 4 lata ..od drzwi polecieli do zabawek nawet zapominając o kaskach na głowach i tak się super bawili godzinami i mój mały jak się wyspał tak się z nimi wyszalal:-) :) no po prostu piękny widok..
Aż żałuję że jeszcze się nie udało
Dla dzieci mała różnica wieku to super sprawa
I wiem, ze chciałabym córki, bo to takie nie odkryte lądy dla mnie, ale wiem też że z chłopcem też by było cudownie i napewno też inaczej..bo każde dziecko jest inne..I to odkrywanie nowej osobowości nowej duszy jest najpiękniejsze
Sylwunia to Ty masz tylko 1 synka? w jakim wieku?
 
Wrzesień nawet fajniejszy niż sierpień, wakacyjne dzieci mają kiepsko, moj z lipca od 3 lat urodziny na obozie obchodzi i kolegów ciężko zaprosić bo są na wyjazdach.
Same plusy tego września widzę

Dla mnie w sumie obojętne kiedy ta dziewczyna zechce wyjsć - najważniejsze, że upały u nas w Poznaniu minęły i przyjemnie się chodzi od razu po ulicach.
 
Dla mnie w sumie obojętne kiedy ta dziewczyna zechce wyjsć - najważniejsze, że upały u nas w Poznaniu minęły i przyjemnie się chodzi od razu po ulicach.
W zeszłym roku w pierwszym i kawałek drugiego trymestru byly upały, nic przyjemnego, a co dopiero w trzecim a właściwie po trzecim .
To już kwestia dni, jak będziesz tulić swoją księżniczkę, jak sobie przypomnę emocje że szpitala to aż za się ciepło na serduchu robi.
 
reklama
Hahahaha to tak samo jak ja [emoji23] zawsze mowilam, że córka bedzie ładnie uczesana a co? Umiem tylko kitkę, zwykły warkocz z kitki i koczek [emoji23] i tyle.

Najwyżej bede jechała z YT [emoji23]
[emoji23][emoji23][emoji23] ja już jadę z YT, ja mam nawet problem z warkoczem, bo córka urudzila się z kręconymi włosami ! I jak już wydaje mi się, że jest ok to nagle wszytko wyłazi ! Wtedy mam ochote płakać !
Spokojnie, to przychodzi z czasem [emoji1787] Moja ma trzy pióra na krzyż i robię jej najczęściej jeden warkocz zaczynam z prawej strony u góry a kończę na dole w lewej i po drodze łapię wszystkie włosy w dobieranego. Na początku wychodziło to koślawo, a teraz już w środku nocy po ciemku dałabym radę zapleść [emoji1787] Przy drugiej to już będę ekspertem [emoji16]
Oj tak, w najgorszym z możliwych wypadków - za 10 dni bedzie ze mną bo wtedy bedzie juz 42tc i musza rozwiązać ciąże.
Ta końcówka najgorsza... Czekasz i nie wiesz ile jeszcze [emoji2368] Mam nadzieję że już niedługo i zobaczysz się z córcią [emoji3590]
 
Do góry