reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Zaczynam czuć się osamotniona [emoji23] prawie każda z Was ma syna lub dwóch, a ja nawet nie wiem jak się za to wziąć [emoji849] chyba się upije i pójdę na całość [emoji23][emoji23]
Prawda chyba jedna. Mama z dwoma córkami będzie i miś
Ja. Mam dwóch lobuziakow chciałabym jeszcze jednego. Może kiedys
 
reklama
[emoji23][emoji23][emoji23] ja już jadę z YT, ja mam nawet problem z warkoczem, bo córka urudzila się z kręconymi włosami ! I jak już wydaje mi się, że jest ok to nagle wszytko wyłazi ! Wtedy mam ochote płakać !
Ja też nie umiałam
Ale nauczyłam się w dwa dobierane ja czesze. A ma gęste grube i proste włosy. Łatwo juz mi idzie.
 
To moja babcia miała 3 córki i jednego syna, z czego prawie nie mam żadnego kuzyna tylko same kuzynki. Z moją córką dogadywałam się dość dobrze, a od momentu pójścia do przedszkola totalna zmiana. Sukienki, leginsy, spinki, fryzury, a ja do fryzur mam dwie lewe ręce, a ona potrafi się rozpłakać przed lustrem „bo chce takie włosy jak Hania”. Od jej narodzin uczę się poznawać świat małej dziewczynki i księżniczki. Jest totalnym przeciwieństwem mnie w okresie dzieciństwa. Nie wiem jak jest z chłopcami, ale od córki codziennie słysze, że mnie kocha i ciągle mnie całuje, to wynagradza wszytko.
Moje chłopaki też codziennie miłość wyznają ;) I kłócą się , który bardziej kocha Tyle, że kiedyś pojawią się jakieś laski, które tą miłość przejmą ...
 
Zaczynam czuć się osamotniona [emoji23] prawie każda z Was ma syna lub dwóch, a ja nawet nie wiem jak się za to wziąć [emoji849] chyba się upije i pójdę na całość [emoji23][emoji23]
Moze to jest myśl, młodszy zrobiony po butelce wina żeby nie pisać że po pijaku , bo patologią trąci[emoji6][emoji23]
 
dziewczyny kupiłam taki priobiotyk bo stwierdzłam, że po tych 2 antybiotykach mi sie przyda. Myslicie ze brać do owulacji czy ciągnąc caly cykl? to jak provag doustyny, ale w mojej aptece był strasznie drogi ponad 50 zł gdzie w internetowych aptekach niecałe 30 zł, i magister dała mi taki zamiennik.

Czy to coś co zakwasza? Na dziewczynkę?
 
Czy to coś co zakwasza? Na dziewczynkę?
@Sabrina32 ja również się staram na dziewczynkę :blink: i też mam już 2 chlopakow 11 i 2,5 lat:tak:
Ja na zakwaszanie stosuje VitagynC aplikuj troszkę przed stosunkiem i po mało, jeszcze czasami przed dniami plodnymi globulka też VitagynC, ale rzadko bo zapominam, łykam żurawinę, cytrynian magnezu i wapnia to są suplementy które zakwaszaja ponoć ..ale w sumie i tak mam niskie ph pochwy o ile to się liczy 4,0 moze 4,5 ale i tak zakwaszam bo sperma bardzo podnosi ma ok 7.0 i kiedys jak robiłam pomiary ph co kilka godz w dniu owu to w czasie tez sie podnosi ph..w sumie ciekawe jak można sprawdzić zakwaszenie organizmu:dry: ph moczu y badaniu mialam 6.0..do tego jeszcze lukrecja no i acard i żelazo ale to już od lekarza bo mam anemie..starania do 11 lub 12 dc
Ale odstęp to tak ze strachu :unsure: bo z takiego odstęp mam synka:laugh2:..moze w nastepnym cyklu spróbuje tez o+12 bo chciałabym termin na czerwiec :-) :)
 
@Sabrina32 ja również się staram na dziewczynkę :blink: i też mam już 2 chlopakow 11 i 2,5 lat:tak:
Ja na zakwaszanie stosuje VitagynC aplikuj troszkę przed stosunkiem i po mało, jeszcze czasami przed dniami plodnymi globulka też VitagynC, ale rzadko bo zapominam, łykam żurawinę, cytrynian magnezu i wapnia to są suplementy które zakwaszaja ponoć ..ale w sumie i tak mam niskie ph pochwy o ile to się liczy 4,0 moze 4,5 ale i tak zakwaszam bo sperma bardzo podnosi ma ok 7.0 i kiedys jak robiłam pomiary ph co kilka godz w dniu owu to w czasie tez sie podnosi ph..w sumie ciekawe jak można sprawdzić zakwaszenie organizmu:dry: ph moczu y badaniu mialam 6.0..do tego jeszcze lukrecja no i acard i żelazo ale to już od lekarza bo mam anemie..starania do 11 lub 12 dc
Ale odstęp to tak ze strachu :unsure: bo z takiego odstęp mam synka:laugh2:..moze w nastepnym cyklu spróbuje tez o+12 bo chciałabym termin na czerwiec :-) :)
A jaki Ty plan brałaś ? :-) :)
 
reklama
Do góry