reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tez miałam nie robić przed terminem. Ale jak tu nie zrobić?! skończyła Ci się już @? Kiedy od nowa starania?
Ja myślałam ze u mnie już końcówka (4 dzień) ale dzisiaj jak z kranu od nowa. Zawsze mam 5 dni, liczę się z tym ze teraz przy tej biochemicznej będzie dłużej. Oby tylko dzień dłużej chce od razu działać.
Obecnie jestem po owulacji ale niestety nie wykorzystalismy jej.. Fakt, ta @ byla dluzsza o 1 dzien i jeszcze bardziej obfita (choc myslalam,ze gorzej byc nie moze bo moje @ sa od zawsze beznadziejne, tylko na tabsach bylo spokojnie).
Teraz sie postaramy o czerwiec ;)
 
reklama
no to u męża w rodzinie dominacja chłopaków, a u mnie to przewaga dziewczyn :) moja babcia miała 4 córki i jednego syna, a wnuków i prawnuków: ma 8 dziewczynek i 5 chłopców. Dlatego może tez wole minimalnie bardziej dziewczynkę, bo corka i tak chłopaczara (nasladuje brata w wielu rzeczach, odpieluchowana od ponad roku, a do tej pory chce sikać na stojąco jak brat) bo częściej spotytkamy się w gronie męża rodziny a ona rodzyneczek żeński :) przydałaby się druga mała babeczka w rodzinie :)

To moja babcia miała 3 córki i jednego syna, z czego prawie nie mam żadnego kuzyna tylko same kuzynki. Z moją córką dogadywałam się dość dobrze, a od momentu pójścia do przedszkola totalna zmiana. Sukienki, leginsy, spinki, fryzury, a ja do fryzur mam dwie lewe ręce, a ona potrafi się rozpłakać przed lustrem „bo chce takie włosy jak Hania”. Od jej narodzin uczę się poznawać świat małej dziewczynki i księżniczki. Jest totalnym przeciwieństwem mnie w okresie dzieciństwa. Nie wiem jak jest z chłopcami, ale od córki codziennie słysze, że mnie kocha i ciągle mnie całuje, to wynagradza wszytko.
 
Hahahaha to tak samo jak ja [emoji23] zawsze mowilam, że córka bedzie ładnie uczesana a co? Umiem tylko kitkę, zwykły warkocz z kitki i koczek [emoji23] i tyle.

Najwyżej bede jechała z YT [emoji23]

[emoji23][emoji23][emoji23] ja już jadę z YT, ja mam nawet problem z warkoczem, bo córka urudzila się z kręconymi włosami ! I jak już wydaje mi się, że jest ok to nagle wszytko wyłazi ! Wtedy mam ochote płakać !
 
A ja uwielbiam czesać. Córki koleżankom czeszę.
Obecnie jestem po owulacji ale niestety nie wykorzystalismy jej.. Fakt, ta @ byla dluzsza o 1 dzien i jeszcze bardziej obfita (choc myslalam,ze gorzej byc nie moze bo moje @ sa od zawsze beznadziejne, tylko na tabsach bylo spokojnie).
Teraz sie postaramy o czerwiec ;)
a miałaś normalnie owulację po biochemicznej? Jak po zwykłej @, co nie? tez mam nadzieje, ze góra dzień będzie dłuższa. Powodzenia w staraniach. Ja mam syna z czerwca.
 
dziewczyny kupiłam taki priobiotyk bo stwierdzłam, że po tych 2 antybiotykach mi sie przyda. Myslicie ze brać do owulacji czy ciągnąc caly cykl? to jak provag doustyny, ale w mojej aptece był strasznie drogi ponad 50 zł gdzie w internetowych aptekach niecałe 30 zł, i magister dała mi taki zamiennik.

 
reklama
A ja uwielbiam czesać. Córki koleżankom czeszę.

a miałaś normalnie owulację po biochemicznej? Jak po zwykłej @, co nie? tez mam nadzieje, ze góra dzień będzie dłuższa. Powodzenia w staraniach. Ja mam syna z czerwca.
Myślę, ze tak. Test pozytywny wyszedl przedwczoraj a od wczoraj wszelkie objawy owu mam i pewnie jak juz od kilku miesiecy, beda sie utrzymywac do @. Najgorsze,ze sa identyczne jak te wczesnociazowe ;) i dopoki sie nie staralismy to tylko denerwowaly a teraz mocno mnie stresuja ;)
 
Do góry