reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja zrobiłam próby z tymi 3 specyfikami i tak moje wnioski:
Po maści z witaminą c owszem spadło pH na parę minut... Potem podskoczyło na 6,5! Więc.nie polecam ! I to się sprawdza że cytrusy i witaminą c stwarza środowisko zasadowe! Więc nie polecam ! Jeśli chodzi o Lactovagil obniżył pH ale maax 4,5 i już wieczorem przed stosunkiem miałam znowu 5! Za to Lactacyt! Do mycia się dla mnie totalny szok! Przy dziennym myciu się rano obniżył pH do 4,5 i tak się utrzymuje bez diety zakwaszajacej
Prawdziwy tester :D
 
U mnie jest 50:50, fakt mam córkę ze stycznia, ale to cud bo powinna urodzić się w grudniu.
Mnie zastanawia jeszcze jedno, w moim bloku jest 5 rodzin i żadna z nich nie ma syna. Może tu jakieś prądy płyną ? haha głupie ale zastanawiające.
Z tp:
Kwiecień - chłopak
Lipiec - chłopak
Sierpień/wrzesień - dziewczynka

Z poczęcia:
Czerwiec - chłopak
Październik - chłopak
Grudzień - dziewczynka
Prawdziwy tester :D
Hehehe dokładnie ale trzeba pamiętać o tym że w samym środku płodnych kiedy śluz mega płodny to zakwaszacze nic nie dadzą bo pH na chłopca! 6-7! Najlepiej na dziewczynkę omijać ten czas na maxa
 
U mnie jest 50:50, fakt mam córkę ze stycznia, ale to cud bo powinna urodzić się w grudniu.
Mnie zastanawia jeszcze jedno, w moim bloku jest 5 rodzin i żadna z nich nie ma syna. Może tu jakieś prądy płyną ? haha głupie ale zastanawiające.
Moja jest z grudnia a powinna urodzić się w styczniu [emoji6]
 
reklama
U mnie w styczniu chłopcy.

no dobra to o dupe potłuc moja teoria. A znacie jakieś małe dziewczynki urodzone niedawno w czerwcu? Bo w czerwcu to ewidentnie epidemia chłopaków (moje 4 kolezanki urodziło w czerwcu 5 chłopców, w tym bliźniaki i tylko jedna znajoma urodziła córke w czerwcu) i nawet jak patrzyłam na bellybestfriend jak patrze na te rozpiski z pierwszej strony to epidemia chłopców. Jak myslicie dlaczego ? przypadek?
 
Do góry