reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jedna ma parkę, córka starsza syn młodszy, ale ona zawsze chciała 2 córki, ogólnie wszystkie moje bliskie koleżanki chciały córki, a mają synów, a ja chciałam syna, a mam córkę i póki co jestem tą pierwszą, która planuje drugie. Więc wielka niewidoma.
To faktycznie niefartownie wypadają Ci dni płodne. Ja na pewno nie dałabym rady zabawiać się z mężem, mając gości za ścianą. Moim marzeniem jest starać się o drugie dziecko właśnie bez kombinowania, wyliczania, diet i cudów, niepotrzebnie o tym wiem, a nie wiadomo czy to w ogóle ma jakiś wpływ. A teraz jak wiem, to gdybym nie wykorzystała "wiedzy" to miałabym "kaca".
No właśnie ja to samo nie dam rady :p także jeszcze nie wiem jak to będzie :-(
 
reklama
Ale zauważyłam, że z maratonu w dni płodne częściej są chłopcy, w sensie, że od samego początku dni płodnych sex co 2 dnień aż do zakończenia owulacji.
 
A masz chłopców w inn
Dasz radę Megi! Organizacja sama przyjdzie.
Choc ja przyznaję, że mam lekkiego stresa jak pomyśle o odprowadzaniu chłopców codziennie do placówek z mała we wózku. Tym autobusem w tym tłumie [emoji849][emoji849][emoji849]
A masz chłopców w innych szkołach?:hmm: polecam chuste i taka bluze specjalna, jak nie dluga trasa jest szybciej i wygodniej, niż z tym wózkiem, jeszcze jak nie zawsze da sie wejść
 
Ale zauważyłam, że z maratonu w dni płodne częściej są chłopcy, w sensie, że od samego początku dni płodnych sex co 2 dnień aż do zakończenia owulacji.
bo co 2 dni to odległość chłopczykowa, a ciekawe co jest z seksów codziennych przez cały cykl...chyba często nic, bo plemniki nie zdązą sie zregenerować :p u nas tak było seks od 7 do 11 dc a skok temp w 16 dc :p
dzis temperatura spadła więc jutro pewnie przyjdzie okres.
A zbadałam dzis ph i jakies wysokie bo coś meidzy 5.0 a 5.5. Ciekawe skąd taka zmiana..skoro zreguły miałam około 4.7. Mozliwe ze to przez zblizajacy sie okres? czy mam szukać przyczyny gdzies indziej, żebym jakies infekcji nie zlapała :/
 
Ja Ci powiem że praktycznie wszystkie moje koleżanki mają parki, starsza córka, młodszy syn a ja jedyna mam na odwrót.
Kombinacje z 3 dziećmi ciężko stwierdzić bo mało kto z moich znajomych ma 3 8-)
A ja bym chciała zacząć się starac bez tego kombinowania, w sierpniu był ten wyjazd, we wrześniu mi mąż wyjeżdża na 3 dni a potrm mamy gosci przez kolejne 4 gdzie będą dni płodne. Więc już jestem zla na sam myśl... i 2 dzieci jeszcze w domu które przychodzą do łóżka rodziców ostatnio noc w noc, a już dawno nie przychodziły :p
Zaciagnij męża pod prysznic :laugh2::laugh2::laugh2:
 
A masz chłopców w inn

A masz chłopców w innych szkołach?:hmm: polecam chuste i taka bluze specjalna, jak nie dluga trasa jest szybciej i wygodniej, niż z tym wózkiem, jeszcze jak nie zawsze da sie wejść

Młodszy chodzi do ostatniej grupy 6latków w przedszkolu, starszy do 3 klasy. Szkoła i przedszkole są tuż obok siebie. Starszak dochodzi z nami zawsze do przedszkola i zaś sam dochodzi do szkoły, wiec to luzik. A malutka na chustę we wrześniu jeszcze będzie za mała - zwłaszcza, że jeszcze mi się nie urodziła ;) a i ja zanim zamotam chce dojść do siebie.
 
reklama
Młodszy chodzi do ostatniej grupy 6latków w przedszkolu, starszy do 3 klasy. Szkoła i przedszkole są tuż obok siebie. Starszak dochodzi z nami zawsze do przedszkola i zaś sam dochodzi do szkoły, wiec to luzik. A malutka na chustę we wrześniu jeszcze będzie za mała - zwłaszcza, że jeszcze mi się nie urodziła ;) a i ja zanim zamotam chce dojść do siebie.
Też prawda :tak:
 
Do góry