reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A powiedzcie czym się zakwaszacie? Jaka maść jest zalecana, czy nadal ten Sylk? Czy VitagynC też może być?Nie ma jakieś info czy on np może być stosowany przy stosunku?Czy nie uszkadza plemników np
 
reklama
Ja zaczynam nic nie wiedzieć i chyba się poddaje. A odnoście ph to u mnie czy są dni płodne, czy ich nie ma to, zawsze mam 5. Normalnie chyba sodę sobie tam wleje !

@Elenaa noo a ten sex w płodne co drugi dzień to, z finiszem męża "we mnie" ? (haha Boże jak to brzmi)
 
A mowily jaki śluz mialy? Bo jak kremowy i mleczny to chyba musiał być mega mocny chłopiecy plemnik że to przetrwał :-)

No właśnie nie wiem, a to nie bliskie koleżanki także głupio było mi się pytać, powiedziały, że na pewno już było po owulacji. Choć u mnie po owulacji śluz bardzo długo się utrzymuje.
 
Ja zaczynam nic nie wiedzieć i chyba się poddaje. A odnoście ph to u mnie czy są dni płodne, czy ich nie ma to, zawsze mam 5. Normalnie chyba sodę sobie tam wleje !

@Elenaa noo a ten sex w płodne co drugi dzień to, z finiszem męża "we mnie" ? (haha Boże jak to brzmi)
w sumie to nie wiem :) ale co 2 dni to na chłopca :p
 
No właśnie nie wiem, a to nie bliskie koleżanki także głupio było mi się pytać, powiedziały, że na pewno już było po owulacji. Choć u mnie po owulacji śluz bardzo długo się utrzymuje.
no właśnie może dlatego jednym ta teoria się sprawdza a innym nie, u mnie śluz płodny tak 1-2 dni przed owulacją, a w dniu owualcji już kremowy :)
 
reklama
Ja zrobiłam próby z tymi 3 specyfikami i tak moje wnioski:
Po maści z witaminą c owszem spadło pH na parę minut... Potem podskoczyło na 6,5! Więc.nie polecam ! I to się sprawdza że cytrusy i witaminą c stwarza środowisko zasadowe! Więc nie polecam ! Jeśli chodzi o Lactovagil obniżył pH ale maax 4,5 i już wieczorem przed stosunkiem miałam znowu 5! Za to Lactacyt! Do mycia się dla mnie totalny szok! Przy dziennym myciu się rano obniżył pH do 4,5 i tak się utrzymuje bez diety zakwaszajacej
 

Załączniki

  • Screenshot_20190829-151112.png
    Screenshot_20190829-151112.png
    263,5 KB · Wyświetleń: 50
Do góry