reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Elena testy owu? Czy mówisz o ciążowych? Hmmm mi ciążowy najwcześniej wysz dla 5 dni przed okresem cień cienia a kreska która dało się nazwać "pozytywnym testem" 3 dni przed
Testy ciążowe. Źle pisałam nie 9dc a 9dpo 8-) No u mnie to właśnie zawsze późno, z córka robilam od 9 dpo i dopiero 11 dpo był taki cień cienia który nawet na zdjęciu nie był widoczny :p
 
reklama
a ja wogóle dzis w 9 dc zatestowałam, nie wiem po co, skoro w ciąży z córką dopiero cien cienia pojawił się w 11 dc, a z synem cien cienia w 13 dc :p ale ja lubię wypatrywać ten cien cienia aczkolwiek nie łudze się, że ten cykl będzie owocny :p ale fajnie tak testowaćnawet mimo tej bieli vizira :p
Jak tam sytuacja? :)
 
Jak tam sytuacja? :)
Miałam tylko 2 testy, więc muszę oszczędzać :p zatestuje pewnie czwartek-piątek chyba że okres przyjdzie. W następnym cyklu kupię sobie na allegro więcej tych testów i dokupie odrazu owulacyjne.
No i został mi ten czułości 25 także szkoda mi go zużyć bo i tak nic by nie wykryl znając to jak późno mi wchodziły cienie cienia przy 10 :p
 
Ostatnia edycja:
Miałam tylko 2 testy, więc muszę oszczędzać :p zatestuje pewnie czwartek-piątek chyba że okres przyjdzie. W następnym cyklu kupię sobie na allegro więcej tych testów i dokupie odrazu owulacyjne.
No i został mi ten czułości 25 także szkoda mi go zużyć bo i tak nic by nie wykryl znając to jak późno mi wchodziły cienie cienia przy 10 :p
Powodzenia!:laugh2::tak:
Przypomnij jak były starania?duży odstęp, jest szansa że się udało, jak czujesz?
U mnie w poprzednim cyklu owu, wg testów była wcześniej o 2 dni, miałam mnóstwo objawów :p i nic z tego ..
 
reklama
Powodzenia!:laugh2::tak:
Przypomnij jak były starania?duży odstęp, jest szansa że się udało, jak czujesz?
U mnie w poprzednim cyklu owu, wg testów była wcześniej o 2 dni, miałam mnóstwo objawów :p i nic z tego ..
zero objawów, ale ja nigdy akurat nie mam przed terminem małpy, więc na to wogóle nie patrze :) Starania były w poniedziałek, a owulacja dopiero w piątek (ogólnie to był cykl taki falstartowy, bo od września planowaliśmy się starać ze względu na moje zdrowie ale wkońcu wyleczyłam sie w sierpniu i tak zadziałaliśmy, duży odstęp wyszedł bo my wyjezdzalismy i tam nie było warunków aby cokolwiek działać :p ). Ja w takie odstępy duże za bardzo nie wierze, więc myślę, ze nie udało się. We wrzesniu trzeba się wziąść do pracy, tyle że mąż mi wyjezdza, a potem mamy gości na kilka dni, więc nie wiem jak to będzie, chyba pokryjomu i z sąsiadem :p nie no żartuje :p

A Ty ktory masz dc?
 
Do góry