reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

To masz wyjątkowe dzieci bo ja nie znam nikogo kto by powiedział że jego dzieci się nie biją :no2:
Bliźniaki, czy rok po roku czy 2 lata. Dla mnie na jedno prawie wychodzi. To nadal maleństwa :)
To prawda są wyjątkowe, nie biją się, zawsze.mieli zapewnioną dużo dawkę ruchu, z czasem zajęcia sportowe ,gdzie rozladowują swoją energie w sumie to nigdy się nie bili, nawet jak byli mali, ale równo rozrabiali.
Bliźniaki, a 3 lata to jednak spora różnica 3latek w wielu kwestiach jest już samodzielny, nie mówię że jest to łatwe ale jak się człowiek wysili to jest ok, piszę o sobie i o własnej rodzinie, a wiadomo że jesteśmy różni i my dorośli i dzieci.
 
reklama
U nas różnica miedzy chłopcami to 3 lata i sa swoimi absolutnymi przeciwieństwami. Biją sie codziennie. Prawie w ogole ze sobą nie bawią.
No to właśnie zależy od dzieci, u nas to młodsza zaczepia starszego ale on jej nigdy nie oddał. Naprawdę są bardzo za sobą. Uwielbiam ich widok razem, syn od małego był bardzo opiekuńczy w stosunku do siostry. Ona go zaczepia ale jest bardzo przytulaśna, to go potem wyściska i wycaluje w ramach przeprosin :-)
 
Gratulacje[emoji4] Ja głęboko wierzę że marzenia się spełniają.
Choć tak jak piszesz po długich staraniach najważniejsze że jest zdrowa ciąża,że serduszko bije. I nawet cieszą ciążowe dolegliwości bo wtedy czujesz ze rośnie w tobie życie.
Dziś ze łzami w oczach czytam twoją radosną wiadomość i wspominam swoje początki... A w ramionach tulę moja 3 tygodniową gwiazdeczkę
@leeleeth łap-to dla Ciebie.[emoji175][emoji175][emoji175]Zobacz załącznik 1013508
Cudowności Gratulacje !:)
 
a ja wogóle dzis w 9 dc zatestowałam, nie wiem po co, skoro w ciąży z córką dopiero cien cienia pojawił się w 11 dc, a z synem cien cienia w 13 dc :p ale ja lubię wypatrywać ten cien cienia aczkolwiek nie łudze się, że ten cykl będzie owocny :p ale fajnie tak testowaćnawet mimo tej bieli vizira :p
 
reklama
Elena testy owu? Czy mówisz o ciążowych? Hmmm mi ciążowy najwcześniej wysz dla 5 dni przed okresem cień cienia a kreska która dało się nazwać "pozytywnym testem" 3 dni przed
 
Do góry