reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hej !
Dawno mnie tu nie było :) ale chciałam jedno słowo do "Nowych" starających napisać.
Planowanie płci to loteria ! Zawsze znajdzie się te 50% szans że ktoś przy planowaniu trafi i wtedy jest wielkie "WOW" że zakwaszanie, suple, odstępy, fazy księzyca czy inne czynniki mają wpływ. Zobaczcie jak z biegiem czasu zmienialy się czynniki które miały wpływ.. ( od magnezu poczynając , kończąc na odstępach 12 po 3 dni przed itd. itp.) Planujcie przedewszystkim dziecko ! Zdrowe dziecko...
Pozdrawiam :) Mama 4 synów i córki
 
Hej !
Dawno mnie tu nie było :) ale chciałam jedno słowo do "Nowych" starających napisać.
Planowanie płci to loteria ! Zawsze znajdzie się te 50% szans że ktoś przy planowaniu trafi i wtedy jest wielkie "WOW" że zakwaszanie, suple, odstępy, fazy księzyca czy inne czynniki mają wpływ. Zobaczcie jak z biegiem czasu zmienialy się czynniki które miały wpływ.. ( od magnezu poczynając , kończąc na odstępach 12 po 3 dni przed itd. itp.) Planujcie przedewszystkim dziecko ! Zdrowe dziecko...
Pozdrawiam :) Mama 4 synów i córki
A też planowałas płeć?
 
U nas M. brał tak jak ja - wszystko do owu poza kwasem foliowym. To braliśmy cały czas.

Ja bym w takim razie twoich brała 3 tbl - to niewiele mniej niż moja dawka w dwóch tbl.
Kochana a jak od dziś zaczęłam brać i dziś mam 7 dzień cyklu wczoraj były staranka a owu mam najczęściej 14 dnia cyklu chcieliby się jeszcze starać w 9 d.c ale zastanawiam się czy ta lukrecja zdoła choć trochę obniżyć ten testosteron do 14 dnia(owu) czy już odpuścić i pozostać na tym jednym razie w 6 dniu cyklu i czekać do następnego miesiąca hmm...
 
Kochana a jak od dziś zaczęłam brać i dziś mam 7 dzień cyklu wczoraj były staranka a owu mam najczęściej 14 dnia cyklu chcieliby się jeszcze starać w 9 d.c ale zastanawiam się czy ta lukrecja zdoła choć trochę obniżyć ten testosteron do 14 dnia(owu) czy już odpuścić i pozostać na tym jednym razie w 6 dniu cyklu i czekać do następnego miesiąca hmm...

Od razu na pewno nie obniży znacznie. Ja bym czekała do kolejnego cyklu, ale juz brała suple.
 
Tylko ze plemniki dojrzewają 42 dni hmm... Dlatego się zastanawiam czy mężczyzna nie musiałby brać cały czas hmm.. ale masz.chyba rację poczekać warto ☺
 
Hej !
Dawno mnie tu nie było :) ale chciałam jedno słowo do "Nowych" starających napisać.
Planowanie płci to loteria ! Zawsze znajdzie się te 50% szans że ktoś przy planowaniu trafi i wtedy jest wielkie "WOW" że zakwaszanie, suple, odstępy, fazy księzyca czy inne czynniki mają wpływ. Zobaczcie jak z biegiem czasu zmienialy się czynniki które miały wpływ.. ( od magnezu poczynając , kończąc na odstępach 12 po 3 dni przed itd. itp.) Planujcie przedewszystkim dziecko ! Zdrowe dziecko...
Pozdrawiam :) Mama 4 synów i córki

A Ci synkowie planowani wg jakiej metody ? ;) odstęp ? Suplementy ?
To czwarta niespodzianka ! <3 zazdroszczę córci!!
 
reklama
Młodsi planowani na córkę. Odstęp 3 dni (czy nawet ponad) suple, magnez, wapn, dieta, zakwaszanie, zurawina, paski owu ,miernik ph elektroniczny. Starsi chlopcy bez planowania(jeden raczej na pewno Owu) .

Córka ( wpadka) okolice owu ..zero diety , zero planowania .
 
Ostatnia edycja:
Do góry