reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hmm dziwne bo przecież w owu to na Syna mnie potwierdziło się to dwa razy... Tyle się o tym mówi i jeszcze są osoby które robią córkę w owu...
 
Dziewczyny a co myślicie o tym żeby przed stosunkiem zakwasić środowisko pochwy jakimiś globulkami np? Np rano zakwasić wieczorem stosunek. Ma to sens? I jeśli ma to jakie polecacie i jak szybko działają?
 
Ja miałam RepHresh ale użyłam w cyklu w którym nie wyszło nic. Czasem mozna nieźle namieszać takim zakwaszaczem i przesadzić :/
Ja w szczęśliwym cyklu użyłam żelu pomagającego na plemniki... tylko zapomniałam nazwę teraz [emoji848][emoji848][emoji848]
 
Pojechaliśmy jeszcze z mężem do apteki po lactovaginal dziś wezme globulkę obniża do 4 pH jutro staranka jutro będzie 8 dzień cyklu i koniec starań bez zabezpieczenia w tym miesiącu. ☺️ Najwyżej się odwlecze ale przynajmniej będzie czas na lukrecję itp ☺️
 
Pojechaliśmy jeszcze z mężem do apteki po lactovaginal dziś wezme globulkę obniża do 4 pH jutro staranka jutro będzie 8 dzień cyklu i koniec starań bez zabezpieczenia w tym miesiącu. ☺️ Najwyżej się odwlecze ale przynajmniej będzie czas na lukrecję itp ☺️
Lactovaginal niektórym podnosi ph. Ja mam ph 4.5-4.7. A po lactovaginal 5.0
 
Ja żeby podnieść pH to chyba musiałbym zrobić sobie irygacje z sody, a z kolei tego się boje, że dojdzie do infekcji. U mnie pH ciągle 5 [emoji849]
 
reklama
Dziś rozmawiałam z moją koleżanką. Ma 2 synów i córkę. Pierwszy syn z owulacji. Córka z owulacji (potwierdzone monitoringiem) Trzeci syn z 4 dni przed owulacji (wpadka) Więc chyba nie ma reguły. Ja dziś działam (owulacja) może uda się w końcu :)
 
Do góry