reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
@martoosia04 a pamiętasz może jaki wtedy miałaś śluz ? ja przy staraniach prawie w ogóle nie miałam, (i zaskoczyło z córką) a teraz nastały takie czasy, że mam go tyle, że muszę mieć zawsze wkładkę, dosłownie leci ze mnie woda. Ten śluz robi się bardziej uciążliwy od miesiączki.
 
@martoosia04 a pamiętasz może jaki wtedy miałaś śluz ? ja przy staraniach prawie w ogóle nie miałam, (i zaskoczyło z córką) a teraz nastały takie czasy, że mam go tyle, że muszę mieć zawsze wkładkę, dosłownie leci ze mnie woda. Ten śluz robi się bardziej uciążliwy od miesiączki.

Na pewno mnie nie zalewało. Był raczej taki jak zawsze. Nie zwracałam jednak za bardzo na to uwagi. W ogóle nie spodziewałam się że w tym cyklu w którym się udało, że się udało, bo temp były niskie i skakały bardzo [emoji849]
 
A czy ktoś tu robi testy owu? Ja właśnie zrobiłam pierwszy wyszedł niegatywny w 7 dniu cyklu czyli owu będzie pewnie planowo jak zawsze w 14 ale chcę się tym razem upewnić w 100% aaa i zrobiłam właśnie pH pochwy wyszło 5.0 hmmm.... Chyba na dziewczynkę muszę zejść niżej....
 
A czy ktoś tu robi testy owu? Ja właśnie zrobiłam pierwszy wyszedł niegatywny w 7 dniu cyklu czyli owu będzie pewnie planowo jak zawsze w 14 ale chcę się tym razem upewnić w 100% aaa i zrobiłam właśnie pH pochwy wyszło 5.0 hmmm.... Chyba na dziewczynkę muszę zejść niżej....

Zdecydowanie niżej. 4-4,5min musisz mieć na dziewczynkę.
Ja robiłam przez te pół roku testy owu ale w udanym cyklu wszystko odpuściłam. Miałam dość.
 
Ciekawe hmm ile będzie trwać takie zakwaszanie... Póki co dziennie dwie szklanki coli light , cytrynian wapnia, 800 mg kwasu foliowego
 
reklama
Do góry